[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

DrWredman

Active member
Świetnie. Niezły jest. Oczywiście kamerzysta/montaż też na piątkę. :) Mój też lubi pojeździć na rowerze. W tamtym roku zaliczył z tatą i mamą Grabową (blisko domu mam Beskidy). :) Fajny podjazd po płytach, ale zjazd inną stroną, po szlaku z kamieniami, korzeniami itp. Dał radę i widzę że go wciągnęło.

Oj żałuję że do downhilla mam daleko, bo to fajna sprawa. ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeśli Ci nie zależy na wyglądzie to te końcówki mają spora dawkę mocy która na pewno wprowadzi poprawę w dynamice szczegolnie powinno być to odczuwalny przy większej skali glosności.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Jeśli korzystano z nich prawidłowo, to przy analogowych urządzeniach wiek nie ma większego znaczenia. Szkoda tylko, że ludzie nie potrafią dbać o sprzęt i większość tych starych klocków na allegro wygląda jak wyszarpana ze sterty złomu.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Musisz sobie to przetestować wcześniej, ja bym się w takim mariaż nie pakował bez możliwości odsłuchu, zresztą w ogóle bym nie łączył tego - ale jak masz możliwość to sprawdż, może akurat.
Nawet taka MM7025 połączona z SR nie gwarantuje, że każdy usłyszy zauważalną różnice.
Kwestia kolumn, skuteczności, obciążenia ampli itp.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wygląda elegancko, ale ja takie sprzedawałem ledwo po 2k.
A miałem 4 sztuki, bo testowałem pewne połączenia na 4 sztukach MM7025.
Każda z nich również w świetnym stanie.
 

RAF1977

Banned
No wiesz, kwestia ceny to już między sprzedawcą a kupującym.
Nowe są po 3900, więc każda kwota poniżej ceny nowej jest realna, wszystko zależy jak się sprzedający z kupującym umówi.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli zejdzie z ceny, to jak najbardziej, a tu tylko o cenę chodzi.
Tylko wiesz, jedną sprzedałem 6 miesięczną, drugą nie wiele starszą.
Nowa nie była, ale te parę msc. w lewo/prawo nie robi żadnej różnicy, a za 3900zł wychodzą 2 sztuki MM7025. Taka sytuacja.
 

RAF1977

Banned
Pamiętam jak sprzedawałeś, nawet myślałem, czy by jednej nie wziąć. Jedna by mi się przydała, ale już zakupiłem pm7004. Będzie do bi-amp na fronty.
W sumie, do wysokich tonów, to ten wzmacniacz napewno da radę.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jakich ustawień?? Chyba miejsca gdzie ma stać... Podpinasz.kable włączasz i tyle, a instrukcja jest faktycznie.ogromna... Opis jaki kabel i gdzie. Chyba że masz po japońsku:hihi::shock:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jakich ustawień?? Chyba miejsca gdzie ma stać... Podpinasz.kable włączasz i tyle, a instrukcja jest faktycznie.ogromna... Opis jaki kabel i gdzie. Chyba że masz po japońsku:hihi::shock:

No jak zadowala cie standardowy tryb 92hz to tak.

Jak chcesz ASIO i 192hz to trzeba zadbac, zainstalowac odpowiednie aktualizacje do windowsa 7 - poprawki, sterowniki usb, skonfigurowac foobara, dograc pluginy do foobara obslugujace asio, i jak ktos ma daca z 2014 roku to wgrac odpowiednie firmware.... proste, dla kogos kto pierwszy raz to podlacza to bulka z maslem :fool::fool:. Jeszcze jakby to bylo w instrukcji to byloby ok, ale nie ma.

Na szczescie na Borixonie zawsze mozna liczyc i podpowiedzial mi ze trzeba wlaczyc 2 tryb na dacu aby szlo powyzsze poinstalowac i aby komp wykryl cos wiecej niz standardowego Daca.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj ogarnianie DAC ciag dalszy.

Pomijajac juz "konfiguracje" "konfiguracje" i "konfiguracje" udalo mi sie posluchac i porownac kilku dzwiekow. No i doszedlem do ciekawych wnioskow na Tidalu.

Znowu walczylem z systemem aby rozroznial jaki dzwiek jest nadawany. Standardowo sterownik DACmagic 100 potrafi wlaczyc 24bit 192hz w ustawieniach systemowych i puszczajac jakikolwiek dzwiek np. przez Tidala wydaje nam sie ze sluchamy w 192hz 24 bitach. A jest to niestety nie prawda.

Tidal w trybie master oferuje tylko/albo az. 96khz przy 24bitach, a niektore utwory nawet w 88khz. W HiFi 44khz.


A druga sprawa sciagnolem demowki Vivaldiego w 192khz i 96khz. Wsluchuje sie w wokal ile sie da, ale za zadnego diabla nie idzie uslyszec roznicy.
 
Do góry