[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

Henry

Active member
Bez reklam
Kino, nawet najbardziej wypasione, to nic przy dzieciakach..rowerki, rowery, hulajnogi, deskorolki, narty... można mnożyć, ja przy swojej bandzie przestałem już liczyć.
Jak to mówią płacz i płać ;)

ps. Lolo, czyli to co Naczelniki prawią...dzietność wzrasta :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
;)

ps. Lolo, czyli to co Naczelniki prawią...dzietność wzrasta :D

W koscierzynie sala na 3 lozka (rodzace) i jedno lozko awaryjne.
Jak moja zawiozlem to 4 zajete i 4 kobitki w kolejce czekaly :) Pani doktor przyszla zarzadzila kroplowki wszystkim bez wyjatku bo nie ma czasu :))) Wczoraj znowu sajgon. Po cesarce 3 dni i do domu wysylaja....

Wiec sajgon, czy to kwiecien ( ostatnie lato "gorace" bylo) albo faktycznie zasluga 500+++. Bynajmniej na jedno 500+ tez sie teraz zalapie xD Uzbieram na suba.

A najlepsze jest teraz to ze wkoncu bede mogl kupowac zdalne samochody / helikoptery i zestawy lego :)))) Bedzie drugie hobby. Bo narazie te kucyki i wozeczki z lalkami jakos tak.... :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
A najlepsze jest teraz to ze wkoncu bede mogl kupowac zdalne samochody / helikoptery i zestawy lego :)))) Bedzie drugie hobby. Bo narazie te kucyki i wozeczki z lalkami jakos tak.... :)
Tylko musisz uważać, bo to niestety prawda... zwłaszcza jak w nocy wchodzisz do pokoju dzieciaków ;)
lego.jpg



Bynajmniej na jedno 500+ tez sie teraz zalapie xD Uzbieram na suba.
Mi na najmłodsze nie chcieli dać...powiedzieli, że za głośno szczeka :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pewnie mi nie uwierzycie ale u mnie córka zasypiała jak chodził odkurzacz i jak dość głośno grała muzyka.
Odkurzacz czy też suszarka jest dobra bo to tzw biały szum, gorzej z skokami głośności jak w filmach :)
Dokładnie,
To normalne, suszarka, odkurzacz, głośne monotonne dźwięki działają na maluchy uspokajająco. Nawet są już zabawki-przytulanki z wbudowanymi dźwiękami suszarki czy odkurzacza ;)
Działają cuda ;)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Gratulacje syna! :)
Ostatnio do mojego syna (15lat) przyszły koleżanki. Jak zobaczyły gramofon, to zapytały czy może włączyć, ale niestety nie wiedział jak. Tak więc trzeba dokształcać dzieci, oczywiście pod nadzorem. :)
 

DrWredman

Active member
Na wstępie gratulacje lolo2, dzieciaki wnoszą do życia coś fajnego, bez nich byłoby nudno.
Koniecznie kup kamerę (NIE TELEFON) i nagrywaj cokolwiek. Gwarantuję że po 5-10 latach nawet głupoty z Twoimi dziećmi w roli głównej będziesz oglądał jak najlepszy serial. Nie sil się na montaż tylko zrzucaj jak leci i archiwizuj.
Teraz jest łatwiej bo nie trzeba płytek wypalać, aczkolwiek polecam zrobić backup albo dwa.
Najlepszy okres to raczkowanie i pierwsze kilka lat życia.

Zegnajcie mile wieczorne seanse....
Denon bedzie smutny, marantz sie na mnie pogniewa a swiecace Heco - chyba przestana sie swiecic i sie zakurza.

U mnie się tak zakurzyły, że nieopatrznie minęło ponad 10 lat. Dopiero teraz wszystko zaczynam od nowa. :)

A ja bym chętnie wrócił do tych pięknych chwil:)
Mój łobuz ma za miesiąc osiemnastkę.:wink:

Moja córa też wkracza w dorosłość z końcem wakacji. Jej plany na życie to: Będę mieszkała w dużej willi a wy możecie u mnie sprzątać :fool:

A najlepsze jest teraz to ze wkoncu bede mogl kupowac zdalne samochody / helikoptery i zestawy lego :)))) Bedzie drugie hobby. Bo narazie te kucyki i wozeczki z lalkami jakos tak.... :)

Oj nie poszalejesz, gdybym podliczył koszt wszystkich tych zabawek to pewnie niezła wieżyczka Hi-Fi by już stała ;)
Byle jaki samochód RC działa przez 1 dzień, a porządny kosztuje kilka tysi. Swego czasu mieliśmy dwa chińczyki. Każdy wyjazd w teren kończył się urwaniem wahacza, koła, przegubu, półosi, itp. choć naprawy i tuningi też mają swój urok.
I to jest chyba i tak najtańszy rodzaj RC, bo helikoptery to już studnia bez dna. Dobrze, że zdrowy rozsądek wziął górę bo tam się można wkręcić bardziej niż w HiEnd. Niby części tanie, ale kupujesz co tydzień.

Gratulacje syna! :)
Ostatnio do mojego syna (15lat) przyszły koleżanki. Jak zobaczyły gramofon, to zapytały czy może włączyć, ale niestety nie wiedział jak. Tak więc trzeba dokształcać dzieci, oczywiście pod nadzorem. :)
Moje nadal najczęściej słuchają muzy z telefonu. Młodszy co prawda ożywił się gdy pojawił się SUB i miał fazę na testy z bananem na gębie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Na wstępie gratulacje lolo2, dzieciaki wnoszą do życia coś fajnego, bez nich byłoby nudno.
Koniecznie kup kamerę (NIE TELEFON) i nagrywaj cokolwiek. Gwarantuję że po 5-10 latach nawet głupoty z Twoimi dziećmi w roli głównej będziesz oglądał jak najlepszy serial. Nie sil się na montaż tylko zrzucaj jak leci i archiwizuj.

Moze cos w tym jest...
Cora ma juz 2 latka o ile na poczatku fotografowalem (telefonem) to troche tych zdjec mialem. Potem telefon upadl na ziemie i z karrty sie zdjecia usunely.... (tak wiem niemozliwe a jednak)

Probowalem roznych programow platnych nie platnychvi nie idzie odzyskac zdjec...

Za kilka lat bede jak ten ostatni pajac, ktory nawet nie pamieta jak wygladala jego wlasna corka.....


Gratulacje syna! :)
Ostatnio do mojego syna (15lat) przyszły koleżanki. Jak zobaczyły gramofon, to zapytały czy może włączyć, ale niestety nie wiedział jak. Tak więc trzeba dokształcać dzieci, oczywiście pod nadzorem. :)

Heheh... to zaszpanowal :)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Dobrze Doktorek prawi. Zabawki dla dzieci są kosztowne. Mój poszedł w innym kierunku... PS2,3,4 i komputer. Na szczęście mamusia go temperuje i nie siedzi za długo, a i sam zauważył że można coś ciekawego zrobić poza domem.
Caparzo, no cóż? Niech się synek bawi. :) Mam jeszcze córę (10lat) i tak jak lolo2 napisał, będę gonił cały czas z wywieszonym jęzorem po dziedzinie. :) :) :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Rabit, nie łatwe zadanie ;)
Moja ma taki charakterek, że już współczuję swojemu przyszłemu zięciowi :D
A skończyła 4 dni temu 8 lat, chłopaki przy niej to aniołki ;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Lolo gratuluję, teraz jeszcze masz trochę luzu, zacznie się najlepsze gdy nauczy się chodzić i mówić.
Ps. U mnie córka przy jazz'ie zasypia jak ja po kilku piwach.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Wierzę, choć różnie bywa. Całe szczęście u mnie córa jeśli chodzi o audio to operuje tylko gałką VOL i to po pytaniu czy może ;-)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Do tego jeszcze bardzo dużo czasu. Tata będzie miał wtedy nie tak dużo lat więc kastingi będzie mógł urządzać :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

DrWredman

Active member
Dobrze Doktorek prawi. Zabawki dla dzieci są kosztowne. Mój poszedł w innym kierunku... PS2,3,4 i komputer. Na szczęście mamusia go temperuje i nie siedzi za długo, a i sam zauważył że można coś ciekawego zrobić poza domem.

U mnie też na komputerze się skończyło. PS4 w większości leży bo brak kumpli w sieci. No i jeszcze rower (na szczęście) go kręci. Lubi sobie chłopak poskakać. Jak mamusia zobaczyła jak skacze to żałowała, bo już się boi o syneczka ;)

Tu jeszcze zeszły sezon, bo teraz ciut więcej potrafi.

https://www.youtube.com/watch?v=os3rrhxAQ54

Już raz porządnie glebnął więc nabrał trochę respektu. Nawet żółwia czasem zakłada.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Spoko, super ze ma pasję, teraz coraz więcej dzieci zamyka się e czterech ścianach. Pchaj go żeby brnął w to jeszcze mocniej, zapewne wyjdzie mu to na dobre.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

rabit

Active member
Bez reklam
Świetnie. Niezły jest. Oczywiście kamerzysta/montaż też na piątkę. :) Mój też lubi pojeździć na rowerze. W tamtym roku zaliczył z tatą i mamą Grabową (blisko domu mam Beskidy). :) Fajny podjazd po płytach, ale zjazd inną stroną, po szlaku z kamieniami, korzeniami itp. Dał radę i widzę że go wciągnęło.
 
Do góry