[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Gratulacje! Już niedługo będziesz miał pomocnika do kalibracji sprzętu, podłączenia kabelków itd. :)

Juz jedna pomoc (cora 2 latka) mam, juz raz wyciagane zabawki z bass reflexow, o wyciaganiu bananow nie wspomne.

Teraz czekac az mlody zacznie chodzic i "imie" po jakim bede na niego wolal to: nie rusz / nie dotyka / nie wolno :)

Teraz jest komplet, to na starosc moze ktore mnie przygarnie :)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Lolo gratulacje, u mnie spadek oglądalności filmów jest i to znaczny. Niekiedy wychodził 1 film na miesiąc, teraz już zaczyna być lepiej.... :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Gratulacje Lolo :)
Ja już na szczęście mam to za sobą, nawet się nie obejrzysz jak któregoś dnia wrócisz do domu, a dzieciaki same sobie seans urządzą ;)
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Gratuluje Lolo :)
Moja córa urodziła się 19.04.
Już tęsknię za seansami... :| Ty przynajmniej masz oddzielną salkę :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Szukaj jakiś lepszych słuchawek (aby nie obudzić maleństwa) :grin:

Cos czuje ze narazie to bede szukal wolnej godzinki aby sie zdrzemnac. Dedykowana salka na poddaszu to sluchawek nie trzeba, wystarczy suba wylaczyc :p
No i podejzewam ze chyba jeszcze bardziej bede szanowal prace :)

Jak pierwsze sie urodzilo to w pracy zaczalem nawet brac nadgodziny :) hehe.

Zarty zartami :)
Troche wycierpiec trzeba.
 

bogasman

New member
Maleństwo trzeba po prostu przyzwyczaić do normalnych dźwięków codzienności, błędem jest nadmierne utrzymywanie ciszy, które wynika z reguły ze zmęczenia rodziców. To ostatecznie pogarsza sprawę. Cóż, trzeba iść na kompromis i włączyć DYNAMIC EQ+DYNAMIC VOLUME.
 
Do góry