[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

Snikers89

New member
Bez reklam
Uzywka moze byc o ile wiem jak ktos uzywa dany sprzet. Moja koncowke 9 kanalowa Onkyo tez wziolem uzywke ale gosciu po 50 i uzywal sprzetu sporadycznie. Zreszta z polecenia.
A widzialem juz sprzety zajechane...
 

Snikers89

New member
Bez reklam
O ile to gra przyzwoicie. Slyszalem ze Tag Mclaren wymiata o wiele lepiej od tego Denka choc nie sluchalem ani tego ani tego.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
O jakie filmy mi chodzi?

Mam dyski na NAS I tam mam filmy w mkv.
Mam uruchomiony serwer dlna na tym dysku.
Tylko problem w tym ze potrzebuje cos co odtworzy wszystkie filmy.

No I drugie pytanie, ktore glosniki sa wazniejsze ? Tylnie (za kanapa) czy tylnie po bokach? Robie uklad 7.1
 

Snikers89

New member
Bez reklam
O jakie filmy mi chodzi?

Mam dyski na NAS I tam mam filmy w mkv.
Mam uruchomiony serwer dlna na tym dysku.
Tylko problem w tym ze potrzebuje cos co odtworzy wszystkie filmy.

No I drugie pytanie, ktore glosniki sa wazniejsze ? Tylnie (za kanapa) czy tylnie po bokach? Robie uklad 7.1
Standard 7.1 daje niezle efekty. Tak jak sorroundy tak i sorround back jest wazny jesli chodzi o pelny 7.1
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Moge, ale kalibracja ustawianie, przeciaganie kabli grubsze do podlogowek ciensze do satelit a mam ograniczona ich ilosc, wiec pol dnia takie sprawdzanie.....


A pytanko.
Komputer dla dzwieku 7.1 podlaczyc przez hdmi czy opytk starczy (do 7.1)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jeśli to faktycznie czysta miedź, to ja bym lepszego nie dawał na tył, ewentualnie na central możesz pokusić się na taki sam jak do frontów, to nie są długie odcinki, więc kasy dużo nie pójdzie ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No wlasnie tak planuje, fronty I central cos lepszego a reszta 2x2.5 miedziany. Zamowilem rolke tylko od innego sprzedawcy, bardziej wiarygodnego. :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lolo widać w końcu konkretne decyzje...;-) bravo Ty..;-)
Odnośnie tylnych kolumn to przy 7.1 obie tylne sa ważne, ale ja bym dał za plecami podłogówki.. ;-)

Snicers tej końcówki denona nowej nie kupisz bo ona ok.8 lat temu wyszła na rynek. Obecny koszt używki to ok.20tyś zł..;)
 
Do góry