[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

Rafal7

Banned
Mój to już model trzeciej serii to może się z tym uporali.
Nie chce mi się w tym grzebać.
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja tam mam na spinacze biurkowe posklejane obwody bo widzę przez dziurki i nie ruszam bo odpadną...;-)
Lolo od razu Ci powiem, jeśli chcesz iść w przyszłości w 7.1.4 to bez zewnętrznych końcówek się nie obędzie choć będą to obsługiwać nowe ampli to moc jaka im pozostanie do napędzenia tych wszystkich kolumn będzie mizerna. Dlatego miej w głowie zakup zew, końcówek bo to znacząco poprawi odbiór twego systemu...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bipo ja jeszcze ani ampli, ani glosnikow ani jednego filma w atmosie nie mam a ty mi juz kazesz nad koncowkami myslec heheh... Nie stresuj mnie,
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Jeżeli miałbym ampli z Atmosem i konfigurację 7.1.4 to chciałbym mieć taką końcówkę, raz wygląda kozacko a dwa ampli miałby lżej.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Do takich rzeczy trzeba sale kinową dedykowana a nie pokój albo salon.. to kawał klocka którego nie można udusić w małym pomieszczeniu
 

Rafal7

Banned
Wszystko się zgadza.
Jak miałbym oddzielna salke to bym zrobił ja pod kino i napewno takie cudo by u mnie zagościo, tak to mogę tylko pomarzyć.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie ma nic innego lepszego xD

Demon 6200 nie wart swoich pieniedzy...
A onkyo widzisz wkolko ludzie narzekaja I sie sypia, I nie ma co sie dziwic skoro gwarancja na firme to tylko 3 miesiace a na marantza 3 lata. No I onkyo nie ma wsparcia takiego jak marantz w koncowki, wzmaki, ud, cd (mam na mysli dostepnosc I cene)
 
Do góry