Produkty Philips'a

Kisiel

New member
@Fatman

W mojej nagrywarkce HDRW720 tez jest Guide+ i jak sie chce go ustawic to w opcjach jest kraj Polska wiec moze to dziala ( ja probowalem ale u mnie nie dziala moze cos zle robie ? ) .

Czy wszyscy maja jakies problemy z tym sprzetem Philpsa bo ja mam zamowione DVD i Amplituner ( mam miec w tym albo w przyszlym tygodniu ) ?

I jescze na stornce Philipsa w produktach konsumenckich znow pojawil sie amplituner DFR 9000 ktorego nie bylo od poczatku roku .
 

MNEntertainment

New member
Sorka, że dziś tak krótko, ale mam ograniczony czas wolny ;)
Kisiel, właśnie to bym proponował - nie mogę nic gwarantować, ani nie jest to poparte jakimkolwiek zapytaniem z mojej strony, ale domyślam się, że w okolicach wakacji-września powinna wyjść nowa nagrywarka Philips. Tym bardziej, jeśli (jak widać po opiniach wielu osób) linia 9000 pomimo ładnego design'u raczej się nie udała. Ja jakoś nie jestem hurraoptymistą żeby kupować akurat tę nagrywarkę - jeśli z jakichkolwiek względów opóźnili jej wprowadzenie to może nie być spełnieniem marzeń, tym bardziej, że nie jest to groszowy wydatek. Patrząc na nową linię kin domowych, które wejdą w maju jako następcy m.in. HTS 8000 i 8010 podobnie powinno być z nagrywarą... ale każdy zrobi jak będzie uważał - jeden mimo wszystko kupi 9000, inny przerzuci się na innego producenta, a... wytrwali poczekają na nowy model. ;)
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Właśnie czaję się na to kino co było na CES w styczniu...
Bezprzewodowe tylne głośniki. I to 3, z souroundem tylnym.
Żeby tylko nie było takiej kiszki.

A DFR zawsze był na stronach,a nawet w sklepach ale przyznam - ostatnio nie widziałem.
 

Kisiel

New member
Bynajmniej ja mam zamiar kupic ta nagrywarke DVDR 9000 H i DVD i Amplituner jezeli potem pojawi sie nowa seria i bedzie lepsza od tej to tez ja kupie . Narazie poluje na DVD ale nigdzie nie moge go znalezc bo Amplituner mam juz na pewno zamowiony ma byc pod koniec tego tygodnia najpozniej na poczatku przyszlego. Jak wiecie gdzie to DVD moze byc to podajcie jakies namiary :) .
 

Naujack

New member
Dvdr 9000H jest w MaxiMedia; CamCoo; izza.pl - przynajmniej w ofercie.
Obleciałem wczoraj kawał netu w Europie i nie znalazłem niczego lepszego, z 12bit; Hdmi; 400GB,itp. On ma wszystko co trzeba! A jedyny godny konkurent Soniak HX1010 miał taką parszywą opinię, że od razu odpuściłem, no i droższy o parę stówek. Phila DFR 9000, który się wyłączał, doradca z Philipsa polecił mi zanieśc do serwisu, żeby pastę wymienili na radiatorach i powinno być ok ;) .
 

MNEntertainment

New member
Naujack napisał:
Dvdr 9000H jest w MaxiMedia; CamCoo; izza.pl - przynajmniej w ofercie.
Obleciałem wczoraj kawał netu w Europie i nie znalazłem niczego lepszego, z 12bit; Hdmi; 400GB,itp. On ma wszystko co trzeba! A jedyny godny konkurent Soniak HX1010 miał taką parszywą opinię, że od razu odpuściłem, no i droższy o parę stówek. Phila DFR 9000, który się wyłączał, doradca z Philipsa polecił mi zanieśc do serwisu, żeby pastę wymienili na radiatorach i powinno być ok ;) .

O tym, że jest na tych stronach już ktoś chyba pisał - ta nagrywarka jest tam od września... tyle, że fizycznie jej nie mają ;)
No tak, w teorii DVDR 9000H wygląda całkiem nieźle... w teorii ;) No, w instrukcji obsługi również ;)
 

Kisiel

New member
awujotka napisał:
Znalazłam go tu: http://www.allegro.pl/item90508491_odtwarzacz_dvd_sacd_model_dvp_9000s_00.html
nie wiem, na ile jest to pewna oferta, możesz sam sprawdzić, cena wyjątkowo okazyjna... i obyś nie miał z tym dvd takih problemów, jakie miałam ja... Pozdrawiam

Dzieki za pomoc ale jakos nie jestem przekonany co do allegro nie wiadomo co z tym DVD robiono wiec raczej szukam sklepow ktore maja to DVD na stanie. Dzis bede wiedzial o tym DVD z 2 sklepów czy bedzie czy nie zadzwonie jeszcze do M-M i Saturna moze akurat bedzie .
 

MNEntertainment

New member
Fatman_1 napisał:
Właśnie czaję się na to kino co było na CES w styczniu...
Bezprzewodowe tylne głośniki. I to 3, z souroundem tylnym.
Żeby tylko nie było takiej kiszki.

Nie wiem czy Cię to zainteresuje, czy nie, w każdym razie zestaw kina domowego Philips Cineos HTS9800W pojawi się w Europie w kwietniu br w cenie 999 Euro, z kolei drugi z zestawów - HTS6500 - w maju, wartość - 599 Euro. Róznicy większej w dostępności produktu na rynku zachodnioeuropejskim a naszym być nie powinno. Pzdr.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Pogrzebałem trochę bo chiałem wiedzieć czy jakiś pożytek będzie z tego Guide Plus + bo nie wiem czy mam wywalić 3,5 kilo pln na tę nagrywarkę Philipsa 9000 H i co znalazłem ?

GUIDE Plus+™ EPG (Ameryka Północna i Europa) oraz G-GUIDE™ EPG (Azja) są dostępne w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada, Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Szwajcaria, Belgia, Austria, Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia oraz Japonia

Tak więc moi mili d... okazała się blada a król Philips nagusieńki.
Za samo nagrywanie dźwięku 5.1 i HDMI otaz designerski wygląd nie dam tyle kasy. Idę właśnie do RTV-EurAGD kupić LG RH 7500 za całe 999 pln.
Przeczytałem właśnie całą instrukcję i recenzje w sieci (bardzo pochlebne)i to jest to co mi wystarcza. Wymienię sobie dysk na 300 Gb i będę zadowolony.A phil niech sobie opóźnia lub nie opóźnia wejście 9000H na rynek. Opowiści MNEntertainmenta dostatecznie mnie przekonały.
This is it !!!

PS. Juz od jutra w moim "podpisie" pojawi się LG RH 7500 :)
 

Kisiel

New member
Ja by najmniej nie zmienie zdania kupie DVDR 9000 H a LG w zyciu bym nie kupil bo mam z ta firma nie mile wspomnienia 2 razy mialem nagrywarke CD minal 1 rok i sie zrabala ( jak 1 tak 2 ) , ale Fatman zycze ci zeby ci sie spisywala.;)
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
No i jest !!! Za 77,50 pln miesięcznie i kredyt bez odsetek to grzech by był nie wziąć :D :D
Oczywiście, że docelowo przymierzam sie do Philipsa ale te 9000H na razie odpuszczam, poczekam za radą kolegi MNEntertainmenta do września na nową nagrywarkę (w komplecie z BDP9000 i DFR9000 będzie to designersko-technologiczny wypas, a tymczasem na czymś trzeba nagrywać...
Poczekam na opinie na forach o tej 9000H.
 

Kisiel

New member
Wkoncu dzis odebralem amplituner ale mam problem z rodzielczoscia jak ustawie 720p to obraz jest przesuniety w prawo i potem go jescze rozciaga a nie mozna go przesunac jak ustawie 1080 i to obraz jest ok ale drga jedynie gdzie widzialem ze jest ok to rodzielczosc VGA SVGA . Co wybrac na czym ogladac ? Pls doradzcie mi.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Spróbuj ustawić 1080i na odtwarzaczu 9000S a na amplitunerze nie robić nic. Przeleci przez HDMI jakby był przezroczysty. Napisz jak sytuacja.
Co z 9000H bo ja nie wytrzymałem i kupiłem LG RH 7500.:)
 

MNEntertainment

New member
Fatman_1 napisał:
Co z 9000H bo ja nie wytrzymałem i kupiłem LG RH 7500.:)

No właśnie chyba niewiele ;) Produkt znów zleciał ze strony polskiego Philipsa, zaczynam się zastanawiać czy u nas w ogóle się pojawi. Ale może to i dobrze, bo coraz bardziej przekonuję się, że to badziew - powód jakiś tych "opóźnień" być musi. ;)
 

Kisiel

New member
9000 S jeszcze nie mam . Mowisz ze tylko potem w dvd ustawic a w amplitunerze co dac i jeszcze bo dvd pojdzie przez dfr 9000 wiec obraz jak bedzie ?
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Z jakiego DVD teraz puszczasz, że Ci sie przesuwa ?

Z 9000S puść 1080i (jak już będziesz miał).
W DFR9000 ustaw:

Menu>Picture>HDMI out>Auto

Jeżeli obraz masz przesunięty (teraz) to znaczy, że masz włączony któryś z trybów komputerowych (SVGA, XGA). Daj na Auto.
 
Do góry