Produkty Philips'a

dadami

New member
Seria 9000

Sorry za nieporozumienie nie mam jeszcze tego sprzętu - ale jestem zdecydowany i chcę kupić. Kisiel, możesz powiedzieć gdzie Ty zamówiłeś?

Z innej beczki, czy ktoś ma jakąś opinię na temat kolumn do tego sprzętu? Co myslicie o Quadral Signo?
 

Kisiel

New member
Nie ma nad czym myslec bierz ten sprzet na sete bedzie ok . Kolumny ja mam JBL Balboa tak jak mi poradzili na tym forum fatman i administrator . Ja zamowilem u siebie w sklepie w Jastrzebiu w Mix Electronics bo kolesia znam i robi super ceny . Powinienem miec to pod koniec przyszlego tygodnia. Co do tego co mowi fatman kiedys na stronce Phila byla i nagrywarka i dvd i ampli a teraz zostalo tylko dvd mowie o dziale produkty.
 
Ostatnia edycja:

KrzychuS

New member
Ta seria Philipsa to jakaś fatamorgana ... przynajmniej w Polsce. Sam jestem w trakcie zakupów i tak: (1) amplituner zupełnie niedostępny w Polsce, przynajmniej w sklepach internetowych - wszyscy mówią o kilku tygodniach oczekiwania; w MM na Ostrobramskiej widziałem w jakieś absurdalnej cenie; (2) dvd - dokładnie to samo; ja zakupiłem przez net w Niemczech - właśnie się bawię ustawieniami av; dvd powinno być we wtorek. Zupełnie inaczej jest z DVDR - tego w tej chwili nie da się kupić. W Polsce wszyscy rozkładają ręce, w Niemczech podają na stronach, że będzie dostępny od 16 marca.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Krzychu,

Napisz recenzję tego amplitunera. Jak odbiór? Z jakimi kolumnami go ćwiczysz? Jaki sprzęt miałeś przedtem, jak wypada Twoje porównanie ? Jaki duży pokój i jak wytłumiony? Jakiej muzy słuchasz?
Ja zabawiałem się tym wzmakiem w MM ale tam cena kosmiczna - masz rację. 3499 pln czy coś takiego.
W Hi-Fi 11/2005 była recenzja tego amplitunera i gościu pisał, że przerysowana jest góra i syczące dialogi. Czy Ty też podzielasz tę opinię.

Pozdro,
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Philips wypuścił nowe oprogramowanie do 37PF9830: wersja 1.9.0.0.
gdzie usuwał, a raczej próbował ;) różne bugi etc. Oprogramowanie było dostępne na serwerach serwisu Philipsa do soboty 18.02 a następnie zostało zdjęte bez jakiegokolwiek komentarza ze strony Philipsa i zastąpione starszym (nota bene mającym niecałe 3 tygodnie - wersją 1.8.0.0).
Na AVF goście dostali wścieklizny. Najnowsza wersja podobno pogarszała obraz i inne kwiatki wyszły (cold-resety sprzętu) itp.
Wszyscy wracają więc do 1.8.0.0. i klną Phila.

Tak więc nie wszystko jest takie "różowe" lub "wpadające w granaty gdy patrzeć z ukosa" jak wolą niektórzy określać LCD Philipsa :p
 

KrzychuS

New member
Na razie mam dfr9000 + kolumny wharfedale 9.5 (fronty) + centralny. DVD jest w drodze (pomiędzy hubem w Niemczech a hubem Masterlinka w Polsce :) ), powinien być u mnie jutro lub pojutrze.
Pokój jakieś 30m2 ale dość trudny - otwarty na kuchnię + kuchnia otwiera się na antresolę ze skośnym dachem;
O dźwięku powiem coś więcej jak będę miał źródło oraz podłączę suba i tylne - pewnie dopiero w weekend. Chętnie podzielę się wrażeniami.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
@KrzychuS

Gdzie kupowałeś DFR 9000 w enerdówku i za ile ?
Ciekaw jestem jak brzmi kino w takim otoczeniu.
Ja też mam podobny układ chaty.

A te "wafle" są 4omowe ?
 

MNEntertainment

New member
Hmm pomyślałem, że dorzucę swoje 2 grosze do wątku. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku nagrywarka DVDR 9000H była (przynajmniej w teorii) w sprzedaży dla pracowników, jednak nie dało rady za Chiny Ludowe jej zamówić - a tez miałem wielką ochotę na ten sprzęt. Okazało się, że nie ma jej w magazynie. W ostatnim katalogu ta nagrywarka w ogóle zniknęła, a tym bardziej zniknęła z listy produktów na stronie internetowej philips.pl. Obawiam się w związku z tym, że ten produkt w ogóle nie wyszedł w Polsce i raczej już to nie nastąpi, więc jeśli ktoś się uparł na nagrywarkę Philipsa, będzie chyba musiał poczekać na nowy model, który miejmy nadzieję, zostanie wypuszczony na rynek polski.
 
Ostatnia edycja:

awujotka

New member
Bez reklam
MNEntertainment napisał:
Pracuję w Philipsie i ....
I w związku z tym mam pytanie. Czy znasz może opinie krążące w firmie na temat dvd DVP9000S? Czy ten model jest hmmm... niezbyt udany, czy też niestety - tylko mój egzemplarz od razu okazał się złomem? Wiem, że na drugą część pytania możesz nie znać odpowiedzi, ale... :) Pozdrawiam
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
@ MNEntertainment

Damn shit !
Powiedz jak to sie dzieje (to sie nie wydaje :eek: ) ale na rynek UK tez ta nagrywarka nie weszła. Ludzie na forach ostatnie psy wieszają na Philu.
Pokop proszę "u źródeł" i napisz czy można to w Germanii kupić czy jak ?
Strasznie mi pasi ta nagrywarka... a tu taki kwas.

Co więcej w UK nie będzie też wzmaka 9000. Na AVF kipi.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Po prostu jakaś Karrrramba.
Dzis znowu przeczesałem sieć w poszukiwaniu strzępa choćby recenzji czy też relacji na forach naocznych świadków grania tej nagrywarki i kompletne zero.
Halllllloooooo, Philips !!!!! Czy coś wiecie o Waszym sprzęcie ????
 

bildex

New member
Siema
Kisiel... udało ci sie podłączyć TV i DVD przez HDMI .
Jak to wygląda ??, bo umnie jest kiepsko. Ja mam 42pf9967 i dvd 5900 również philipsa. Jak z rozdzielczością 1080i . Możesz zmienić format ekranu, czy tylko masz Widescreen i pasy czarne na dole i na górze.

A jeśli chodzi o tą nagryware Philipsa poszukajcie na ebay.de tam można taniucho wyrwać różne sprzęty.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
@ Bildex

Nie chodzi o dostępność. Ta nagrywarka (DVDR 9000H) jest w ofercie każdego sklepu internetowego u nas w kraju.
Chodzi o recenzję czy też zdanie użytkownika.
A tego brak póki co

PS. Na allegro i ebay nie ma tego sprzętu.
 

Matiu

New member
Witam,

Mam wrażenie, że Philips źle przetestował DVD i dlatego zwleka z nagrywarką !! Moje 9000 rozsypało sie po 1,5 godzinie !!! W serwisie powiedzieli że to norma dla tego modelu, i po 7 dniach dostałem nowy !
Ale ponoć i tak jest lepiej niż z 900 która miała być jako pierwsza.
 

awujotka

New member
Bez reklam
Matiu napisał:
Witam,

Mam wrażenie, że Philips źle przetestował DVD i dlatego zwleka z nagrywarką !! Moje 9000 rozsypało sie po 1,5 godzinie !!! W serwisie powiedzieli że to norma dla tego modelu, i po 7 dniach dostałem nowy !
Ale ponoć i tak jest lepiej niż z 900 która miała być jako pierwsza.

Witaj, a jak się sprawuje nowy egzemplarz? Moje jest własnie w serwisie w sumie po trzech tygodniach użytkowania, a w zasadzie powinno być po 3 godzinach... eh. Czekam do poniedziałku na decyzję...
 
Do góry