Problem z podlaczeniem do internetu

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Od jakiegos miesiaca nie korzystałem z internetu w PS3. Aktualizacje robię na bieżaco z pendrive'a. Wczoraj ok. godz. 21 włączam i wyskakuje
Brak połaczenia z serwerem DNS, błąd XXXXXXX" (nie spisałem dokładnie komunikatu i numeru błędu).

Czytam forum, i wiem, ze po ostatniej aktualizacji był (lub jest nadal) problem z połączeniem do PS Store, ale czy w ogóle nie ma internetu?

PS3 fat, nigdy nie miałem problemu z połaczeniem.

o co chodzi?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Panowie nie moge podlaczyc sie ps3 do interenetu. Wyskakuje blad 8013013D choc jakis czas temu wszytko smigalo. SSID poprawny ,szyfrowanie tez ,klucz dostepu wpisany i ciagle blad. CO moze byc przyczyna? soft 3,50 :)

-Problem rozwiazany ,pomogla ponowna konfiguracja od zera.
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Panowie chodzi wam dzis bez problemu PSN? Bo mnie co jakis czas wyskakuje blad i mussze ponownie wlczac konsole.. ?

Btw. istnieje cos takiego jak wylogowanie sie z PSN z poziomu konsoli? Bo jak nie mialem konta to moglem przegladac PSS a teraz aby wejsc do PSStore musze sie "Wpisac" ?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Spoko ale jak nie mialem konta to konsola nie prosila o logowanie. Chodzi mi o to czemu teraz musze sie za kazdym razem logowac.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Panowie wogole nie moge sie wpisac do PS Store. Wyskakiwal blad (odlacz ps3 od zasilania na 30min) tak tez zrobilem ale nadal nie chce sie polaczyc. Teraz wyskakuje blad DNS lub nic nie wyskakuje. Zrobilem test i pobiera IP laczy sie z interenetem ale z PSN juz nie. Czasem krzyczy ze zle dane do logowania podaje...
Co wiecej kilka dni temu wszytko smigalo ,az w danej chwili wywalilo mnie z PSN i juz nie udalo mi sie do dzis zalogowac..

Wiecie moze panowie co to moze byc?
 

Druss

New member
Ja juz tez mam dosc uzerania sie z tym moim psem co do netu. Kilka razy udalo mi sie go skonfigurowac ze net smigal, przyszla dziewczyna, podlaczylismy jej kompa przez ten sam kabel, skonfigurowalismy jej kompa zeby ona miala net. Podlaczam kabel do psa, konfiguruje tak jak bylo wczesniej i NIC.
Kombinowlaem na rozne sposoby,z zapora, bez zapory, sam wpisywalem IP, automatycznie, NIC niepoaga, a co gorsza to teraz jak tak sie bawilem to w PSie ustawilem przy konfigurowaniu rozne liczby przy DNS'ie, routerze itp. i niemoge powrocic do tych "0" bo pisze ze jest nieprawidlowa cyfra czy cos.

Przy robieniu testu polaczenia ma problem z uzyskaniem IP. Niezaleznie czy sam go wpisze czy bedzie na auto. Jak pobawilem sie tymi DNS'a,mi to IP bylo ok, ale "połączenia internetowe" juz byl problem z DNS'em.

Jak mozna sie pozbyc tych cyfer co ja wpisywalem w DNS'ie, routerze itp. Zeby znow byly same zera - chodiz mi ze to jest w konsoli.

Licze na pomoc,
Pozdrawiam Druss.
 

Dominiczka

New member
Net PS3

Czesc. Mam taki problemik, chcialam podlaczyc PS3 do internetu bezprzewodowo, mam neostrade i modem livebox, ten nowy, z kluczem mac i wejsciem na kabel od PS3 do internetu, gdy wchodze w opcje to PS3 wykrywa mi ten modem, dokladna nazwe modemu i 100% sygnal + jeszcze jakies dwie sieci pod nazwa 'dom' zaznaczam nazwe modemu, wpisuje klucz i pozniej jest wybor DHCP to dalam by nie ustawialo, bo nie wiem co tam wpisac i DNS, IP automatycznie i wczytuje, by po chwili wyskoczylo - NIEPOWODZENIE, nie wiem co jest grane, laptop normalnie sie laczy z netem bezprzewodowo po wpisaniu klucza... Wiecie gdzie tkwi problem ?
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Dałas to DHCP czy nie bo nie wynika z wypowiedzi. Nie znam tego modemu ale jak masz wyjscie na kabel rj45 ten internetowy to podlacz konsole przez kabel - a wszystkie ustawienia powinny byc po automacie czyli dhcp i ip dns automatic :) a router to dobry pomysl tylko konfiguracja moze byc uciazliwa
 

Shiva16

New member
Witam mam problem gdyż konfiguruje sieć internetową w ps3 mam kabel eternet z dialogu (e-wro)bezpośreni bez modemów itp i gdy w opcjach daje wszystko automatcznie odrazu na poziomie adresu ip pisze mi błąd lecz gdy wpisuje wszystko sam czyli adres ip maska podsieci i dns po zakończeniu konfiguracji mam Pobieranie adresu IP succes ale ta 2 opcja jest bład numer 80710102 z dns i nie moge zakumać o co chodzi.Przy ręcznym wpisywaniu ip jest taka opcja jak maska podsieci(znam) Podstawowy dns(znam) i Router domyślny i w tym nie mam pojęcia co mam wpisać bo przecież nie mam routera tylko bezpośredni kabel z klatki schodowej a bez tego nie da sie kontynułować.Proszę o pomoc
 

Shiva16

New member
ja mam ip 82.143.165.118 więc mam wysokie w miare.Tylko ta opcja cholerna Domyślny router mnie męczy gdyż wydaje mi się że to ona wszystko psuje
 
Do góry