Probemy "wahania jasności" (Fluctuating Brightness *FB*) w Panasonicach 2011

robert___k

New member
Jest dużo, dużo lepiej ale niestety nie idealnie. Ja od czasu do czasu zauważam ten problem ale nie jest to już w takiej skali jak w to było przy poprzednim sofcie.
 

Antałek

New member
Nie wiem ale ja w VT 20 /50 cali) ogladam tv w trybie standardowym z funkcja ecco i gdy jest ciemno w pokoju to widac co 3,4 minuty raz obraz jasniejszy a raz ciemniejszy .Nie wiem czy to winna trybu ecco ?
Mam takie same ustawienia i uważam, że tryb eco jest genialny, bo gdy jest jasno i gdy jest ciemno ustawia tak jak trzeba.
 

Antałek

New member
Niestey Panasonic ma kolejna sporą wadę : rok 2010 utrata czerni, rok 2011 wahania jasności, w rok 2012 może być odwrót klientów od ich produktów.3-5 lat temu radzili sobie z plazmami- teraz takie wpadki japońskiego giganta?
Kolego coś wydaje mi się, że nie masz tego telewizora bo wypisujesz o czymś czego w nim się nie dostrzeże. Zatem widzisz coś czego inni nie widzą, boś prorok, czy tylko tak sobie piszesz, by być ważnym gościem.
JA SIĘ NIE ODWRÓCĘ OD TEGO TELEWIZORA BO UWAŻAM ŻE JEST NAJLEPSZY.
 

plejak

Banned
Kolego coś wydaje mi się, że nie masz tego telewizora bo wypisujesz o czymś czego w nim się nie dostrzeże. Zatem widzisz coś czego inni nie widzą, boś prorok, czy tylko tak sobie piszesz, by być ważnym gościem.
JA SIĘ NIE ODWRÓCĘ OD TEGO TELEWIZORA BO UWAŻAM ŻE JEST NAJLEPSZY.
Warto skorzystać z porady okulisty -ci z kasy chorych refundowani przez NFz są niedokładni.Prywatnie pomagą.Uwierz mi.Zbyt wiele osób na wielu, nawet na zagranicznych forach to stwierdziło.Niebawem oficjalny komunikat firmy Panasonic.Miłej Nocy.
 

redlum

New member
Bez reklam
Antałek daj se siana i przestań karmić trola - gość cię zaraz zacznie wysyłać po wszystkich lekarzach w Ełku. Dla niego TV to tylko LED z pełnym podświetleniem. Tak sobie chłopak zamarzył. Reszta to dno i wodorosty - a plazmy to już w ogóle. A najlepsze jest to że jeszcze w żadnym temacie nie napisał jaki ma TV.
 

wrx

New member
Bez reklam
Widze, ze nie zmienia sie nic...
Jak mu sprzedalem pstryczka, to dostalem ostrzezenie - a klient dalej wszystkich wysyla do lekarzy i spamuje.

NIE POJMUJE TEGO.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Spokój dlatego, że problem był rozdmuchany na siłę.
Poza tym nowy soft właściwie eliminuje go całkowicie.

Ta eliminuje w marzeniach ... jest nadal .U brata stoi VT 20 i w trybach normal,thx ,gra widac wachanie jasnosci .Na profesionalnym nie wie czy jest.Widac to np gdy gra i jest ciemne tlo to po chwili jest jasniej na dwie sekundy.Niby nic a jak wk..:eek:k:
 
Do góry