Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

andrzeej

Member
U mnie przekazuje do ampli. (nvidia shield)
 

Attachments

  • IMG_20231021_100438.jpg
    IMG_20231021_100438.jpg
    1,9 MB · Wyś: 32

raflik82

New member
Więc tak u mnie tylko wersja 17 ma true hd itd każda wyższa nie ma tej opcji.
Ale Kodi nie wypuszcza do amplitunera true hd inny program video podaje true hd i atmos...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
U mnie brak tej opcji w KOdi 17 miałem true hd i dtsMa

Dwie sprawy- po pierwsze ,co masz włączone na pierwszej pozycji (nie ma tego na twoim screenie) ?
Druga sprawa - co masz podłączone,że Kodi pokazuje kartę dzwiekową ?
Więc tak u mnie tylko wersja 17 ma true hd itd każda wyższa nie ma tej opcji.
Ale Kodi nie wypuszcza do amplitunera true hd inny program video podaje true hd i atmos...

Kodi 17 nie ma już wsparcia .Teoretycznie możliwe jest przekierowanie odtwarzania w Kodi na inny player.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Nowa wersja FEN czyli FEN Light jest już dostępna w repo testowym Tikipeter , jesli ktoś chce być alpha testerem tu link do tego repo:



Instaluje się, działa, sprawdzałem, nie ładowałem jeszcze na Nvidię , ma to byc wersja odchudzona, jednak pozostały extrasy , nie ma opcji automatycznego pobierania napisów ,co oczywiscie mozna obejść w inny sposób.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nowa wersja FEN czyli FEN Light jest już dostępna w repo testowym Tikipeter , jesli ktoś chce być alpha testerem tu link do tego repo:



Instaluje się, działa, sprawdzałem, nie ładowałem jeszcze na Nvidię , ma to byc wersja odchudzona, jednak pozostały extrasy , nie ma opcji automatycznego pobierania napisów ,co oczywiscie mozna obejść w inny sposób.
Widzę,że sporo mniej tam opcji,ale krąży opinia,że proste jest najlepsze i wstawki EN odpalają mi się teraz szybciej,gdzie na zwykłym FEN,często mogły nie zatrybić nawet na retry x5 ;)

Klikam ten zielony przycisk Code,download zip,ale Kodi nie pasuje struktura ;)
Wiesz,czy da się to w ogóle odpalić na Kodi ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fajnie by było,gdyby jeszcze scrappery w RD,ogarniały wrzutki tak szybko,jak EN (chociaż np. niektóre chińskie źródła są dosyć zamknięte).
EN ma jednak ten minus,że nie można wrzucać tam niektórych produkcji.
Podobnie jest w przypadku wielu warezów,gdzie widnieje info o DMCA.
 
Do góry