Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

mat74

Well-known member
Bez reklam
Zrobiłem to na szybko na kompie jak widać- w ogóle nie zgłebiałem tematu.
Przejrzyj sobie najpierw dostępne wtyczki muzyki (bo ta powyżej na pewno nie jest jedyna) ,wybierz twoim zdaniem najlepszą ,wtedy pokombinujemy co z niej można wyciagnąć ;)
 

EMR9

Member
Ja używam tylko wtyczki o nazwie Radio jest tam dużo stacji pl jak by dalo się ją fajnie u
ustawic było by super.Jest w oficjalnym repozytorium kodi
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przykładowa wizualizacja tej "twojej" wtyczki w Titanie :
No fakt,są obrazki (tamto wczorajsze instalowałem na telefonie).
Polish_20231019_202841560.jpg

Polish_20231019_202713585.jpg
 

EMR9

Member
a da się jakoś ustawić żeby po jednym utworze nie zatrzymywało muzyki tylko puszczało następny utwór z albumu w mp3 tej wtyczce
ja kiedyś używałem przez chwilę Cumination
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
a da się jakoś ustawić żeby po jednym utworze nie zatrzymywało muzyki tylko puszczało następny utwór z albumu
A to ciekawe,bo zaznaczyłem tylko Konfiguruj/Queue songs on selection i zaczęło puszczać następny kawałek.
Po odznaczeniu tej opcji i nawet odinstalowaniu oraz ponownym zainstalowaniu programu i restarcie Shielda,też puszcza :grin:

Druga ciekawostka jest taka,że chciałem podkręcić wyszukiwania w EN i teraz nic nie znajduje :grin:
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W każdym razie osoboście polecam przestawić interfejs na 720 , jakościowa róznica prawie niezauważalna a w szybkosci działania jak najbardziej.
Ustawiłem na "nieograniczony" no i teraz mam żyletkę,ale nie chodzi tak płynnie.
Na 1080p i 720p jest szybciej,jednak widać pikselozę,np. na posterach.
Może trzeba kupić coś wydajniejszego ? ;)

No fakt,są obrazki (tamto wczorajsze instalowałem na telefonie).
Na Shieldzie (na EM V2) jest podobnie.
Pewnie da radę to ustawić,ale ten program i tak pozostawia wiele do życzenia.
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
Ustawiłem na "nieograniczony" no i teraz mam żyletkę,ale nie chodzi tak płynnie.

Nie jestem pewny ,czy na takich ustawieniach interfejs jest w 4k czy tylko upscalowany.
Interfejs androida też przeciez nie jest w 4k (choć mozna to wymusić).
W każdym razie ja mam rozdzielczośc ustawioną na 1080 i interfejs na 720.Dla odtwarzanego materiału nie ma to znaczenia (wszystkie formaty i tak mam na białej liście) ,prócz tego że napisy są elementem interfejsu (wieć ustawienie 720 równiez nieco mniej obciąża procek).

Może trzeba kupić coś wydajniejszego ?

Ależ bardzo chętnie ! Nawet już teraz,zaraz co jest równie funkcjonalne a bardziej wydajne ?! Znasz taki sprzet ?
Pewnie da radę to ustawić,ale ten program i tak pozostawia wiele do życzenia.
Moze po weekendzie jak się będę nudził to rozejrzę się po tych wtyczkach muzycznych ;)
 

andrzeej

Member
Musisz zmienić w ustawieniach/system/dźwięk i włączyć przekazywane dźwięku i zaznaczyć odpowiednie formaty które mają być przekazane do odbiornika.
 
Do góry