Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zainstalowane, ale coś jest nie tak.
Poszła cała instalacja na świeżo, tikipeter itd. następnie autoryzacja, zatwierdza Trakta i kółko mieli.
Zwiecha jak nic. Wcześniej czarny ekran.
Cocoscrapers zatwierdzony, niby ok i wyskakuje info - Playback failed, one or more items failed to play. Check the log.
Klikam OK i wyskakuje ponownie. Potem odpalam film, kończe i znowu to samo okno. Coż za shit to jest ; )

Czym się ta omega w ogóle różni od oficjala?
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem to samo przez chwilę z one or more items failed to play ale się naprawiło samo po którymś update fen..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyle, że ja mam świeżą instalacje i aktualną wersję Fen. To mam czekać jak naprawią teraz? ; )
Jak się w ogóle instalowało Estuarego modv2, ściągnąłem zipa, wskazuje i wyrzuca błąd.
Coś się pozmieniało przez ostatnie miesiące? Estaury mod mi wchodzi przez stary backup, ale tutaj znowu stary Fen nie chce się zaktualizować.
Pozostaje tylko czysta instalacja na świeżych plikach, ale jak nie urok, to sracz...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Właśnie instaluje Mavena na Firestick, na razie pełna instalacja FEN przebiegła kompletnie bez jakichkolwiek problemów, autoryzacja Trakt i RD załapała za pierwszym razem.
laduje na skówrce AZ Reload , jak na razie śmiga bez zarzutu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie instaluje Mavena na Firestick, na razie pełna instalacja FEN przebiegła kompletnie bez jakichkolwiek problemów, autoryzacja Trakt i RD załapała za pierwszym razem.
laduje na skówrce AZ Reload , jak na razie śmiga bez zarzutu.

Mi się udało ogarnąć ostatniego Nexusa dzisiaj i widzę, że napisy a4k wymagają konta. Wyskakuje okno z informacją.
Zalogowany jestem do opensubtitles.com, mam Napi Katalog, a co z tym a4k. Coś się pozmieniało?

Jak można teraz załadować Estuaurego Mod do oficjala?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko u mnie na Nexusie w "zainstaluj z pliku zip" nie widzi zipa. Widzi na Kodi FOO, zresztą nigdy z tym problemu nie było.
Ja wiem, że tu jest jakiś szkolny błąd ; )
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zainstalowane, ale coś jest nie tak.
Playback failed, one or more items failed to play. Check the log.
Klikam OK i wyskakuje ponownie. Potem odpalam film, kończe i znowu to samo okno. Coż za shit to jest ; )

Czym się ta omega w ogóle różni od oficjala?
Znalazłem dziś co jest nie tak z tym błędem 😉
Okazuje się że Omega beta 3 jest powodem...
Na beta 2 się tak nie odjaniepawla 😜
Polecam ściągnąć oficjala beta2 bo tiki nie zamierza tego naprawiać...

Najlepiej stąd. https://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm64-v8a/
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
RD jeszcze śpi ;)
Ciekawe te dźwięki i jak to bywa u Apple,nawet ładny obraz.
Screenshot_20240225_104733_Kodi.png
 
Do góry