Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bo coś podobnego, w podobnej cenie gdzie będzie wsparcie dostane? Z tego co widzę wszystko jest strasznie do siebie podobne. Sprzedawane na Allegro pudełka widać że są też z Chin średnio o 100zł droższe niż na eBay. Pewnie niedługo H96 też się pojawi na allegro tylko że będzie kosztowało trochę ponad 400zł a nie około 300zł
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
te co kolega pokazał. Faktycznie są bliźniaczo podobne do siebie, ceny bardzo zbliżone. R-Box Pro ma nawet identyczny wygląd jak H96
 

stecko21

New member
Nie wiem, zamówiłem. Płatność przez paypal także w razie problemów zwrot kasy gwarantowany.
Jak będziesz się tak dalej zastanawiał to zaraz ktoś kupi tę ostatnią sztukę i będziesz musiał wydać 300 zł...
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem ciekaw co to przyjdzie hehe. Pewnie ktoś na tym jeszcze zarobi, to ciekawe ile może to być faktycznie warte, pewnie coś koło 10zł. 25zł w razie czego to nie będzie nawet szkoda:)
 

jgx

New member
Bez reklam
No i ja :) - szczerze mówiąc to myśle że to pic na wode ale za 25 zeta z czystej ciekawości co z tego wyjdzie w to wszedłem..... Zobaczymy :)
 

piechu

Member
Bez reklam
skusiłem się chociaż czuję tutaj mocny szwindel... ale kto nie ryzykuje ten w Rawiczu nie siedzi. Najwyżej pozbawiłem się dwóch piw w tym miesiącu :)
 

jgx

New member
Bez reklam
Panowie chyba nie będzie oglądania 4K za 25 zeta :):):) - przed chwilą dostałem na skrzynke:

Pragniemy poinformować Cię, że usunęliśmy aukcję przedmiotu, który ostatnio wygrałaś/eś:
322253107923 - Android 6.0 H96 PRO Amlogic S912 BT 4.0 2G+16G Online Updater Double wifi Tv Box


Zapłaciłeś(łaś) już za ten przedmiot, nie musisz zatem nic więcej robić. Jeśli przesyłka jeszcze do Ciebie nie dotarła, powinno to nastąpić wkrótce. Jeśli nie otrzymasz tego przedmiotu, otwórz sprawę w Centrum rozstrzygania. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, oraz sprawdzić przedział czasowy na otwierania spraw, przejdź do strony:
Co zrobić, jeśli nie otrzymałeś przedmiotu lub jest on niezgodny z opisem
 

piechu

Member
Bez reklam
także otrzymałem ww. wiadomość. No cóż, to było do przewidzenia :) Poczekam te 3 tygodnie i składam wniosek bo paypala - tak chyba będzie szybciej i prościej niż via ebay :)
 

jgx

New member
Bez reklam
także otrzymałem ww. wiadomość. No cóż, to było do przewidzenia :) Poczekam te 3 tygodnie i składam wniosek bo paypala - tak chyba będzie szybciej i prościej niż via ebay :)
nie mam doświadczenia w tym temacie - mówisz że przez Papal trzeba to zrobić? Myślałem że przez ebay
 

piechu

Member
Bez reklam
możesz to zrobić via ebay, pay pal lub nawet skorzystać z opcji cashback swojego banku jeśli płaciłeś kartą podpiętą pod pay pal.
Ja z ebaya korzystałem dziś pierwszy raz i nie wiem jak wygląda u nich rozstrzyganie takich spraw, jeli chodzi o pay pala to nigdy nie musiałem się prosić o zwrot gotówki ale czytałem, że w ich przypadku jest to w miarę bezproblemowe.
 

bajka022

New member
Dziwnie można rozumieć tego maila. Brak jest informacji dlaczego usunięto te aukcje. Osobiście odniosłem inne wrażenie. Również pierwszy raz dokonałem tutaj zakupu i to dlatego taka forma mojej interpretacji.
 

niqu1982

New member
Witam.
Panowie i Panie, po przeczytaniu 90% tego tematu pogubiłem się doszczętnie i proszę o pomoc:

Budżet ok 400 złoty
Wymagania:
H.265
4K
dźwięk 7.1

Idealnie by było "przelotowe" HDMI

Prośba o poradzenie co kupić... Bo moja wiedza zatrzymała się na rodzinie procesorów x64 w wersji linux i windows... z ARM-ami AMLogicami itd nie miałem nic wspólnego niestety :/
 
Do góry