Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
FFooXX5
Reszta, no cóż lepiej chyba kupić coś na nowszym procesorze...Tym bardziej, że w dobrej cenie.
Co do dostępności. A co za problem kupić na Ebay?!! Ja kupiłem tam już wiele różnych produktów w tym odtwarzacz HIMEDIA. Żadnych problemów - polecam.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jak wygląda kwestia gwarancji i terminu realizacji?

Termin realizacji zamówienia to tak około dwa do trzech tygodni. Co do gwarancji to się nie martw.
Powiem Ci tak - kupiłem wyświetlacz to telefonu za 40$. Przesyłka darmowa bez ubezpieczenia. Dotarła uszkodzona (ewidentnie Poczta Polska dała ciała).
Napisałem do sprzedawcy, że jest super, dobra cena, szybka dostawa, paczka zabezpieczona, ale przyszła uszkodzona. Nie miałem do gościa (chińczyka) pretensji.
Sam zaproponował, że wyśle za free drugi wyświetlacz. I wysłał...także spoko.
Kupiłem już tam sporo przedmiotów, żadnych problemów a ceny bardzo często bardzo atrakcyjne.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Muszę to przemyśleć, ogólnie wyszło by mi taniej od tych co wymieniłem no i odtwarzacz trochę lepszy. Napisałem do kolesia czy posiada język polski
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mój obecny odtwarzacz nie dekoduje dźwięku HD i w sumie do dnia dzisiejszego moje kino nie grało tak do czego jest w sumie stworzone heh. Do tego mój tv miał jazdy po ostatniej aktualizacji YT zaczęło działać to tv się samoczynnie wyłączał. Więc wróciłem do starszego softu gdzie YT nie działa. W tym TV Smart to porażka i chodzi jak czołg. Obraz i ambi jest wyśmienite dla tego taki odtwarzacz by mi się przydał, zamiast wymiany tv. Szkoda ze jeszcze jest mało opinii o tym odtwarzaczu
 

stecko21

New member
Witam

Panowie czy ten H96 Pro ma jakieś wsparcie? Kto to wogóle produkuje? Boję się że fw będzie wychodzić raz na jakiś czas lub zupelnie zostanie zaprzestane za kilka miesięcy... Czy dobrą alternatywą będzie droższy Himedia Q10 Pro?
Myślałem również o konsoli Xbox one S (hdmi 2.0a, hdr, usb 3.0 itp) do odtwarzania filmów , netflix...

Pozdrawiam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
stecko21
Ze wsparciem to bywa różnie. Mogę Ci napisać tak, posiadam odtwarzacz HIMEDIA H8 i już dwukrotnie aktualizowałem oprogramowanie. Co kilka miesięcy, ostatnio w czerwcu. Jeżeli chodzi o HIMEDIA to można zaglądać na to forum futeko Forum - Index
 
Ostatnia edycja:

stecko21

New member
Witaj

Dzieki. Wydaje mi sie ze himedia bedzie bardziej wspierana. Jest dobre forum, robia custom fw cos sie dzieje. A ten h96 pro to taki jednorazowy produkt. Zreszta jest identyczny w sprzedazy tylko inna nazwa + kilka takich samych z wewnatrz tyko opakowaniem sie roznia. Jest gotowiec i zamawiasz sobie iles sztuk + wlase pudelko/nazwa i mozesz juz handlowac:) Obym sie mylil ale tak to wyglada na dzien dzisiejszy
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Z tym, że H96 ma nowy procesor. HIMEDIA Q10 Pro jest OK, procek też dobry, odtwarzacz lepszy, ale jest droższy. Jeżeli Ci odpowiada i cena dla Ciebie jest do zaakceptowania to śmiało możesz kupować.
Kolega Kirek testował i sprzęt jest bardzo dobry. Zobacz kilka postów wcześniej.
 

stecko21

New member
Nie przesadzaj ze taki drogi:) Za swojego dune kilka lat temu placilem tysiaka a ten q10 to koszt 800zl czyli jednak placimy mniej za nowosci :)

Myslalem nad tym h96 pro ale zostane przy urzadzeniu ktore schowa mi dysk w srodku.

A co powiecie nt nowego xbox one s jako player do fiomow? Ma hdmi 2.0a, hdr, usb 3.0 o fw nie trzeba sie martwic...
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dla mnie gdzie chciałem wydać na maxa 350zł. 800zł to masakra. Jeszcze parę miesięcy temu bym sobie na to pozwolił, ale nie przy tej chorobie która mnie dopadła jakiś cas temu heh. Ja tylko chce żeby dobrze odtwarzał filmy i dobrze zastąpił mi SMART w moim TV. Praktycznie wszystko jest lepsze od mojego obecnego pudełka. Znowu mam dylemat heh
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Tak trochę nie na temat, ale... Ponieważ zostaję przy HiMedia Q10 Pro, wystawiłem na znanym serwisie aukcyjnym mój wychuchany Xtremer Sidewinder 3 Special Edition (odtwarza dosłownie wszystko, również 3D, ma Wi-Fi) zresztą sprzęt znany, podobnie jak ostatnia wersja układu SoC Realtek 1196, na którym jest zbudowany. Jeżeli ktoś poszukuje funkcjonalnego playera Full HD sczerze polecam, bo znakomicie mi służył.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
dla mnie gdzie chciałem wydać na maxa 350zł. 800zł to masakra. Jeszcze parę miesięcy temu bym sobie na to pozwolił, ale nie przy tej chorobie która mnie dopadła jakiś cas temu heh. Ja tylko chce żeby dobrze odtwarzał filmy i dobrze zastąpił mi SMART w moim TV. Praktycznie wszystko jest lepsze od mojego obecnego pudełka. Znowu mam dylemat heh

To kup H96 i będzie OK.
http://www.ebay.com/sch/i.html?_fro....A0.H0.XH96.TRS2&_nkw=H96+PRO+TV+Box&_sacat=0
 
Do góry