Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

jaco.37

Member
Bez reklam
FFooXX5 - odeślij ten szajs z powrotem.Po co się męczyć. Ostatnie strony w tym temacie wyraźnie mówią w jakim kierunku trzeba iść. Ja ze swojej strony polecałbym Ci przynajmniej tą Himedię z linku powyżej.Ja też nie miałem w zamiarze wydawać więcej od Ciebie na odtwarzacz. Ale skusiły mnie raty na Allegro 0 %
Moja Himedia chodzi jak błyskawica.Kodi - super.
Z wielokanałowym dzwiękiem nie ma żadnych problemów,wszystko działa od razu , nie trzeba nic kombinować.Ważną sprawą są też aktualizacje oprogramowania po zakupie.O tym też pomyśl zanim znów kupisz jakiś wynalazek.
 

stecko21

New member
Tylko ten zoomak ma karte mali 450 a himedia mali 720 czyli chyba nowszy model. No i usb 3.0 w himedia. Chyba jednak warto doplacic do q5/q10
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
zawsze było by warto dopłacić do czegoś lepszego heh. w cenie 1000zł można już sklecić mini PC który był by bardziej funkcjonalny i przyszłościowy. A przypominam ma to tylko dobrze odtwarzać filmy i posiadać SMART.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z Chin nie biorę. W tych cenach to tylko klony. Jak ma to być takie coś jak testowałem. To szkoda kasy, czasu i formalności ze zwrotem. Z 300zl planowanych na 700zl nie ma szans heh. Żeby jeszcze w tych 700zl tym himedia oferował chociaż 3gb ram i 16gb Rom, no i brak USB z tyłu. Nie lubię jak mam widoczne kable. Za tą cenę oczekiwał bym coś bardziej przemyslanego :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A te z Allegro to niby skąd jak nie z Chin? Kupowałeś tam? Napiszę Ci tak w Chinach jest wielu uczciwych sprzedawców, może tyle samo lub więcej niż na Allegro....
Kupiłem już tam sporo i żadnych problemów, ale oczywiście to Twój wybór.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
zobaczę jeszcze jak kolegą dojdą te H96. Tylko że w tych cenach co kupili to na pewno klony, ale jak będą dobrze śmigać bez problemów to się zastanowię jeszcze. Na razie się wstrzymuje z zakupem :)
 

jazzy

New member
Klony klonów podróbki podróbek jakie to ma znaczenie. Najważniejsze żeby działało jak trzeba. I pamiętać o tym za ile się kupuje taki sprzęt. Jak ma być porządnie i bez problemów to trzeba zapłacić. Jak ma być w miarę ok, za niewielkie pieniądze to trzeba posiedzieć poustawiac ale będzie się zadowolonym.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Boger

New member
Cześć, muszę podjąć decyzję czy zostawić sobie nvidia shield tv, czy oddać go i szukać czegoś innego. Sprzęt w 95% służy mi do odtwarzania filmów w mkv z dźwiękiem hd - dts hd ma 7.1, dd true hd 7.1, atmos, itp. Pozostałe 5% to streaming gier z PC.

Zainstalowałem na shield specjalną wersję Kodi z włączonym Passthrough i dźwięk jest przesyłany prawidłowo po hdmi. Kilka rzeczy mnie jednak w konsoli nvidii denerwuje. Przede wszystkim zbyt wrażliwa lewa gałka w padzie i kilkukrotne zwiechy, które zaliczyło kodi. Nie jest to więc sprzęt idealny, aczkolwiek uczciwie powiem, że zbyt dużo z niego nie korzystałem.

Pozostaje pytanie, czy w tej cenie (900 zł) mogę dostać coś lepszego, lub alternatywnie wydać mniej na urządzenie, które bez problemu obsłuży przesyłanie dźwięku HD po hdmi do amlitunera.

Polecacie himedia q10pro, ale to praktycznie ta sama kwota a shield ma jednak dodatkowo stream gier z pc na tv i pada. Jest jakaś ewidentna przewaga jednego lub drugiego rozwiązania?
 
Ostatnia edycja:

niqu1982

New member
Sosik jeśli nie spieszy Ci się to od skosnookiego zamówiłem weechip czy jakoś tak. Niby wysłał ale dojdzie za około20-30 dni wtedy mogę podzielić się testami. I wtedy podejmiesz decyzję.
 
Ostatnia edycja:

sosik_15

New member
FFooXX5 tylko ze ja chciałem 3G\16G ?

Czy ktoś mi powie czy jak zwrócą mi pieniądze na konto paypal to zwrócą mi taka samą sumę czy bez tego przewalutowania?

niqu1982 co to jest ten weechip ?
 

radioaktywny

New member
Amlogic S912

Amlogic S905 vs Amlogic S912 Benchmarks Comparison

Wynika z tego, że jest tylko minimalnie szybszy od S905. Ponadto wszystkie Amlogic z serii S9xx oszukują w szybkości zegara. Pomimo, iż raportują szybkość 2 GHz rzeczywiście pracują z maksymalną częstotliwością 1,536 GHz.

Niewątpliwą zaletą S915 w stosunku do S905 jest sprzętowa obsługa 4K VP9 i HDR.

Pytanie:
S905 nie dekodował DolbyDigital TrueHD w trybie passthrough. Czy S915 to potrafi?
 
Do góry