Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wykonanie staranne. Bardzo malutki, ale swoje waży. Wrócę z pracy to może jeszcze dziś się trochę pobawię. Porobię parę fotek dla potomności heh
 

rokob33

New member
jaki odtwarzacz multimedialny

Witam prosze o rade jaki odtwarzacz multimedialny do odtwarzania filmow (mkv,divix i innych formatow) z dysku przenosnego ,podlaczonego do amplitunera yamahy RX V479 ,wazne zeby dekodery dzwieku w pelni wykorzystal amplituner ,zeby byl 3D, i bez cinavia ,ale z tego co sie zorientowalem odtwarzacze tego typu nie maja tej cinavi,dobrze zeby była regulacja wielkosci napisow i byly polskie czcionki.
Dla przykladu podam mede8er 600xd3 bo cenowo jest w zasiegu,ale nie wiem czy to dobry wybor,czy jest inny sprzet godny polecenia nie ukrywam ,ze bardzo istotna jest jakosc obrazu ktory bedzie wyswietlany na 48 calach
 

niqu1982

New member
Witam prosze o rade jaki odtwarzacz multimedialny do odtwarzania filmow (mkv,divix i innych formatow) z dysku przenosnego ,podlaczonego do amplitunera yamahy RX V479 ,wazne zeby dekodery dzwieku w pelni wykorzystal amplituner ,zeby byl 3D, i bez cinavia ,ale z tego co sie zorientowalem odtwarzacze tego typu nie maja tej cinavi,dobrze zeby była regulacja wielkosci napisow i byly polskie czcionki.
Dla przykladu podam mede8er 600xd3 bo cenowo jest w zasiegu,ale nie wiem czy to dobry wybor,czy jest inny sprzet godny polecenia nie ukrywam ,ze bardzo istotna jest jakosc obrazu ktory bedzie wyswietlany na 48 calach

Poczekaj trochę kilka sztuk idzie do polski będą testy....
 

coobah

Member
Bez reklam
Dotarł do mnie Beelink GT1.
Nie miałem wyobrażenia, że to takie maleństwo :)

Testy za około 2 tygodnie (jak zakończę etap szkoleń w nowej pracy).
 

rokob33

New member
Witam podbijam ponownie pytanie i proszę o rade jaki konkretnie odtwarzacz multimedialny kupić ?
Wymagania:
żaden na androidzie najlepiej pasywnie chłodzony ma być podłaczony do amplitunera yamachy rx v479 ,material ma być podawany za pomoca dysku przenośnego (NTFS) podłączonego pod odtwarzacz
, ma pozwalać na obsługę wielokanałowych formatów audio DTS i Dolby Digital oraz formatów HD Audio (DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus i Dolby TrueHD) i przesyłany do amplitunera w czystej formie (tryb passthrough). Obsługa 3D,hdmi cec
Obsługa najnowszych formatow wideo high bitrate ,przepustowość ma zapewniac płynne odtwarzanie materiałów HD w rozdzielczościach 1080p,mile widziany polski język jak i polskie czcionki + ‘’regulacja’’ napisów
I to chyba najistotniejsze sprawy .
Chciałem nadmienić ,że czytałem sporo na ten temat na forum jednak nie jestem w stanie zdecydować ,stąd prośba do wszystkich ‘’obeznanych’’ w temacie o rade
Wydaje mie się ,ze wszystkie wymagania spełnia Popcorn Hour VTEN jednak cena spora ,może jest jakas alternatywa?
 

radioaktywny

New member
Witam podbijam ponownie pytanie i proszę o rade jaki konkretnie
, ma pozwalać na obsługę wielokanałowych formatów audio DTS i Dolby Digital oraz formatów HD Audio (DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus i Dolby TrueHD)
[...]
Wydaje mie się ,ze wszystkie wymagania spełnia Popcorn Hour VTEN jednak cena spora ,może jest jakas alternatywa?

Z tego co wiem Popcorn Hour VTEN nie obsługuje Dolby Digital TrueHD.

Zobacz Popcorn Hour A-500 Pro.
 
Do góry