Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

Kamyk79

New member
Jacek144..... proszę mi powiedz mi czy uruchamiałeś filmik na C200 z poziomu NFS Servera czy uruchamiałeś plik z dysku USB (sformatowanego na Windowsie (NTFS)) podpietego do Popocorna?

Ja uruchamialem plik na A200 wgranego na dysku USB podpietym do Popcorna (sformatowany na NTFSie)
 

Jacek144

New member
Jacek144..... proszę mi powiedz mi czy uruchamiałeś filmik na C200 z poziomu NFS Servera czy uruchamiałeś plik z dysku USB (sformatowanego na Windowsie (NTFS)) podpietego do Popocorna?
Ja uruchamialem plik na A200 wgranego na dysku USB podpietym do Popcorna (sformatowany na NTFSie)
Najpierw uruchamiałem z dysku zewnętrznego po USB.Jak nie wypaliło,przekopiowałem plik na dysk wewnętrzny Popcorna i kicha. Ja mam już sprzęcik który śmiga aż miło.Dzisiaj przyjechał do mnie Dune 3.0 i nie ma żadnego problemu z tym plikiem. Pojawią się zapewne jakieś inne,ale póki co ich nie zauważyłem.Ważne ,że spełnia podstawowe zadanie,czyli łyka pliki z nowych kamerek bez zająknięcia.
 

Kamyk79

New member
Pytanie to osob ktore maja WD HD Live Playerka... czy da sie w tym playerku udostepnic dysk podlaczony do playerka na USB przez siec, tak zeby mozna bylo kopiowac pliki z dysku komputera po wi-fi bezposrednio na dysk usb podlaczony do playerka?
Ktora wersja WD playera daje takie mozliwosci? Czy WD HD Live jest modelem, ktory to umozliwia?
 

Jacek144

New member
Pytanie to osob ktore maja WD HD Live Playerka... czy da sie w tym playerku udostepnic dysk podlaczony do playerka na USB przez siec, tak zeby mozna bylo kopiowac pliki z dysku komputera po wi-fi bezposrednio na dysk usb podlaczony do playerka?
Ktora wersja WD playera daje takie mozliwosci? Czy WD HD Live jest modelem, ktory to umozliwia?

Cześć Kamyk.Zmieniasz kukurydzę na WD? WD live nie uciągnie twoich plików.Sprawdzone. Chyba,że ta nowa wersja. Po wi-fi to marny transfer jakbyś chciał odtwarzać z dysku sieciowego.Kopiować od bidy się da, jak masz cierpliwość. Jak podaje pclab,pewnie da się.Tu masz opisane.Artykuł zapewne sponsorowany.
WD TV Live – sieciowy odtwarzacz wideo :: PCLab.pl
 

Kamyk79

New member
Czesc Jacek144... prosze powiedz mi co miales na mysli piszac "WD live nie uciągnie twoich plików.Sprawdzone. Chyba,że ta nowa wersja."

To WD Live HD nie jest najnowsza wersją playerka WD?
 

Kamyk79

New member
1) moze nie do konca precyzyjnie sie wyrazilem. Czy WD HD Live Player nie jest najnowszym produktem WD? Czy wyszedl wiec juz nastepca WD HD Live Player?
Forumowicz w tym wątku pisal, ze WD Live Player pociągnał jego material, skąd masz takie przypuszczenia, że nie poszedł?

2) Czy moze ktos sie wypowiedziec kto ma Asusa?

3) Jak tam Twoj player Dune? Naprawde wszystko dziala? Jesli chodzi o te wątki na forum to wydaje mi się, żę ten Twój playerek Dune jest jedynym, który rzeczywiscie dal rade moim plikom w pelni plynnie i bez najmniejszych problemow. Wydawalo mi sie, ze wlasnie tak samo jest z WD HD Live playerem...
 

Jacek144

New member
Czesc Jacek144... prosze powiedz mi co miales na mysli piszac "WD live nie uciągnie twoich plików.Sprawdzone. Chyba,że ta nowa wersja."

To WD Live HD nie jest najnowsza wersją playerka WD?

Chyba nie,bo gdzieś piszą o wersji 2. Ja jakieś WD TV testowałem (brak Lanu) i kicha zupełna.Live jest bardziej wypasiony,ale bebechy sa chyba takie same.Podkreślam chyba.
 

Jacek144

New member
3) Jak tam Twoj player Dune? Naprawde wszystko dziala? Jesli chodzi o te wątki na forum to wydaje mi się, żę ten Twój playerek Dune jest jedynym, który rzeczywiscie dal rade moim plikom w pelni plynnie i bez najmniejszych problemow. Wydawalo mi sie, ze wlasnie tak samo jest z WD HD Live playerem...

Dune chodzi bezbłędnie.Póki co nie mam się do czego przyczepić.Łyka wszystko to co producent zapewnia bez żadnego szemrania.Pracuje bardzo stabilnie.Jedyny mankament to dysk 3,5 cala.Zastąpi z powodzeniem żelazko-:).Dune nie ma problemów z dźwiękiem HD. Ma na pokładzie dekodery i wypluwa (jak się chce) zdekodowany materiał. Ma wyjścia audio (7 kanałów) i można podpiąć wzmacniacz audio (ampli).Można wypuścić bitstream na ampli po HDMI i jeden kabelek załatwia sprawę. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
WD 1 a WD2 (LIVE) to inne sprzety, tylko nazwa ta sama, LIVE to sprzet drugiej generacji i znacznie poprawiony i lepszy.
 

brandt78

New member
Jacek144 namieszal troche z tym WDTV Live, wiec wyprostuje...
Jest to obecnie najnowszy player WD i oczywiscie ma duzo lepsze "bebechy" niz WD Gen.1 Juz byly testowane na nim pliki testowe zamieszczone w tym temacie i wszystko chodzi OK. Sam tez sprawdzilem i test.m2ts chodzi plynnie nawet po lanie (dzwiek i obraz OK). Dyski podpiete do WDTV Live widac w otoczeniu sieciowym na kompie i mozna z niego wrzucac tam pliki - kopiuja sie z szybkoscia ok. 10MB/s. Oczywiscie tez ma tryb wyswietlania 1080p 50Hz.
Player swietnie sobie radzi z wysokim bitrate i wlasnie dlatego go kupilem...
 
Ostatnia edycja:

Jacek144

New member
Jacek144 namieszal troche z tym WDTV Live, wiec wyprostuje...
Jest to obecnie najnowszy player WD i oczywiscie ma duzo lepsze "bebechy" niz WD Gen.1 Juz byly testowane na nim pliki testowe zamieszczone w tym temacie i wszystko chodzi OK. Sam tez sprawdzilem i test.m2ts chodzi plynnie nawet po lanie (dzwiek i obraz OK). Dyski podpiete do WDTV Live widac w otoczeniu sieciowym na kompie i mozna z niego wrzucac tam pliki - kopiuja sie z szybkoscia ok. 10MB/s. Oczywiscie tez ma tryb wyswietlania 1080p 50Hz.
Player swietnie sobie radzi z wysokim bitrate i wlasnie dlatego go kupilem...

Faktycznie trochę chaotycznie pisałem i przepraszam za to.Mam nadzieję,że nikogo nie wprowadziłem w błąd.To fajnie,że jest następny player który sobie radzi z plikami z nowych kamer panasa.
 

Kamyk79

New member
brandt78... a powiedz mi czy testowałeś WD Live Playerka pod kątem tego mojego pliki działkowego o którym pisałem na samym początku całego wątku...????
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja zmieniłem odtwarzacz z asmaxa playbox na Ariva HDplayer 110. Pliki są odtwarzane, dźwięk jak najbardziej OK, co do obrazu to jest oczywiście odtwarzany, ale nie jest to płynne prawidłowe odtwarzanie. To znaczy nie ma żadnych zacięć, ale to nie to....
Pozdrawiam
 

Kamyk79

New member
Seba_Fan dobrze napisał. Prooooszę przetestujcie to na Asusie, gdyż to bardzo ważne dla mnie. Z góry dzięki...
 

don111

Banned
to wklejcie linka do pliku w temacie Asusa... filmik prawdopodobnie będzie działał tak samo jak na Arivie
 
Do góry