Pomóżcie w wyborze 75cali

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to sobie podyskutujcie, sam chętnie poczytam. Ja już nie mam czasu, na coś, co wydawało mi się oczywistością, no, ale... ; )

Zgadzam sie w pelni, ze wiekszosci tych mankamentow w obrazie TV w sklepie, markecie nie zauwazysz...

No jak nie wiesz jak w sklepie ocenić to nie ocenisz. A jak wiesz to wystarczy, aby skleslic lub wziąć na testy do domu.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
fajna okazja, bierz. I ten helm czolgisty (suszara do wlosow). Pepper rzadzi z ofertami.
Parametrt Tv jak najbardziej ok, cena rowniez. Jak bedzie Bee, zwrocisz
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra Philipsa 75PUS8505 za 5500 zł z pakietem dodatkowo dla niebieskich. Masz go z pełnym wyposażeniem.
 

Bedistofeles

New member
Poczekaj jeszcze do połowy marca. Pojawi się Xiaomi Mi TV Q1 75". Matryca VA 120Hz, FALD, HDMI 2.1, Android 10 z obsługą AV1. W przedsprzedaży ma być po 999 euro, potem 1299 euro. Do 6000zł w 75" może okazać się całkiem rozsądnym wyborem. Oczywiście testów jeszcze nigdzie nie ma - ale pewnie niebawem się pojawią.


A skąd wiesz, że to połowa marca...a nie początek?
 

Petru23

Banned
Moim zdaniem nie warto kupować q74t czy 77t tym bardziej w takim rozmiarze. Już w 55" wali światłem gdzie się da a co dopiero 75. A i same kolory gdzieś się pogubiły.

Lepiej xh80 czy nawet nano90
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam podobne zdanie.
Sony ma też zdecydowanie większe możliwości i lepsze multimedia.
 

bbbbb29

New member
Siema,
A podpowiecie mi jaką jasność ma LG 82UN85003?
Wiem, że jest w nim matryca VA, wiec lepsze czernie. Ale się waham pomiedzy nim, a nowym Xiaomi, lub Samsung q80.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tego co pamiętam 750 nitów.
Masz teraz specjalną i wyjątkową ofertę 6499 zł dla niebieskich członków forum na ten model z pełnym pakietem o wartości 800 zł
( kalibracja profesjonalna , dostawa , montaż, uchwyt) plus słuchawki FN 4 za 400 zł gratis.
Jeśli sam odbierasz bez pakietu - cena 5999 zł

Samsung q80 dobry model ale ma problem z podświetleniem.
 
Do góry