Płyty winylowe, co teraz słuchacie.....

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Bipo nie mam pełnej listy ,udało mi się namierzyć kilka tytułów

Dire Straits - Dire Straits
Roxy Music - Avalon
Nirvana - Nevermind
Leny Kravitz - Mama Said
Dep Purple - Machine Head
The Police - Regatta de Blank
Soundgarden , Ultraviolence , Eminem
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Choć ponoć to nie wpływa dobrze na jakość dźwięku (ale na sprzedaż tak :) i nie po audiofilsku ;)
Sam mam jedną taką czerwoną Beth Hart i Joe Bonamassa: Black Coffee i bardzo lubię.
Henio ma więcej kolorków. Nawet jedną przezroczystą ;) Pewnie tam w ogóle nic nie słychać ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fakt , faktem z tych naj wydań tam faktycznie są praktycznie , tylko czarne, ale widziałem kiedyś fioletową u znajomego i naprawdę te kolory cieszą oczy...:)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiejszy wieczór polecam bardzo dobrze nagrany dwu-plytowy album na 180gr winylu, jest czysto i z bardzo dobrym basikiem :):
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
22 stycznia wytwórnia Rhino wydała 6 albumów Dire Straits - w tym oczywiście Brtothrs in Arms ,są to nakłady limitowane .Jest to związane z kampanią "Start Your Ear Off Right " ,począwszy od piątku 8.01 w każdy następny do końca stycznia wydawane są limitowane wersje płyty winylowych znanych artystów już ukazały się płyty Genesis ,K.d Lang , Talk Talk ,The Cars ,Talking Head

url=https://naforum.zapodaj.net/12e32cca893f.jpg.html]
12e32cca893f.jpg
[/url]

prezentowane zdjęcie pochodzi z serwisu Discogs
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Weekend będzie z Bobem Marleyem... :)
Zaczynamy od ,,Catch A Fire"

Następnie ,,Burning"

 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Bipo Marleya w Biedronce kupiłeś ,bo tam winyle sa w promocji .Przy zakupie dwóch drugi 50% taniej ,ja chciałem kupić Urszulę i Tears for Fears ale jakoś nie było
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Oczywiście, dziękuję za cynk..:) Tak te 4plyty w robalu oczywiście w promocji. Poprzednie też udało się trafić w robalu. Cieszę się bo udało mi się skompletować praktycznie całego Boba na Vinylu. Łącznie mam już jeż jego 10plyt..:)
 
Do góry