Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślałem, że poprzednia płyta to już ostatnia w tym roku, ale okazało się , że jeszcze dwie kupiłem ostatnim rzutem na taśmę, bo jutro wyjeżdżam na kilka dni na "Sylwka", więc dzisiaj ostatnie odsłuchy u mnie w domu tych dwóch płyt.


 

Bipo

Active member
Bez reklam
Teraz słucham: Ed Sheeran - bardzo fajna i bardzo dobrze nagrana płytka. Polecam oczywiście wersje delux z uwagi że jest min.17 piosenek w tym ta z Hobbita.

anonymous large photo
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bibo i jak ta płyta Jakubowicz ?


Ja miałem już nic w styczniu nie kupować bo w grudniu kupiłem z 20 płyt i żona już krzywo na mnie patrzy, ale nie wytrzymałem.

Nowa płyta lubianego przeze mnie Wojtka Mazolewskiego. Taki cover album. Piosenki z repertuaru Krzysztofa Komedy.

Druga płyta to Marcin Wyrostek , który odczarowuje dla mnie akordeon, z który generalnie źle mi się kojarzy.

Teraz czekam na nową płytę Ozzy-iego.

mw-i-wm.jpg
 

dmk84

New member
Tego Ozziego!?
Pamietam jak za malolata kupilem jedna z jego plyt to matula mi zyly zaczela ogladac hehe;-) takie czasy byly a do tego kontrowersyjny M M.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Martyna Jakubowicz - polecam świetnie nagrana plyta pod względem audio.Dzisiaj trzy razy ja przesłuchałem.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
tylko wziąć żyletki, na strych, lina i żeby było szybciej to sie jeszcze pociąć ... do tego nie jest potrzebny atol, bowers ani elektrownia atomowa z czystym prądem...



słuchasz jakiejś muzyki w ogóle ? :lol: :lol: :lol:


ja po tym musiałem włączyć coś żywego bo myślałem że umarłem :banned:


:popcorn::popcorn:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czasem coś zdarza się, że posłucham.. Dobrze, że masz duży strych, ja nie ma dużego, więc nie dałbym rady.. a do tego dużo jeszcze planów mam do zrealizowania, więc nie chciałoby mi się iść na ten strych.
A jakbyś miał plany tego typu to z liną jest szybciej niż z żyletką , chyba, że w pewnych miejscach byś ją użył to wtedy jest szansa, że byłoby szybciej.. A prąd bez względu skąd go będziesz miał to będzie tej samej czystości.
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
No u tej pani tylko wokal - jak ktoś lubi to ok ....
Trochę smętnawo rzeczywiście po odsłuchu kilku kawałków na YT ale kto co lubi....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No u tej pani tylko wokal - jak ktoś lubi to ok ....
Trochę smętnawo rzeczywiście po odsłuchu kilku kawałków na YT ale kto co lubi....

I jakoś normalnie można napisać.. cud nad Wisłą, nie jednak to nie cud, to jest kwestia pewnej innej kwestii.. jak ktoś lubi to i o 23 może słuchać Behemota. Każdy słucha danego dnia o danej porze to co lubi, albo na co ma ochotę..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tam gadacie... ja kupiłem Zenka wydanie japońskie w superhiper audio sidi i normalnie ma tam wokal jak Mercury ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tam gadacie... ja kupiłem Zenka wydanie japońskie w superhiper audio sidi i normalnie ma tam wokal jak Mercury ;)

Bo Mercury uczył się od Zenka śpiewać, tylko po co było kupować płytę japońską Zenka w superhiper audio sidi, skoro Primare nie odtwarza tego formatu. Taniej Zenek by wyszedł w normalnym wydaniu.. Zresztą Zenek więcej ma zwolenników w Polsce niż wspomniany Mercury i to bez wzgledu na jakiej płycie wyda swoje utwory.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tu nie chodzi o żadne ocieplenie, a dynamikę, detale...
Wiesz, że miałem SA8... i w tym samym czasie Primare'a... Marantz to nie ta liga.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tu nie chodzi o żadne ocieplenie, a dynamikę, detale...
Wiesz, że miałem SA8... i w tym samym czasie Primare'a... Marantz to nie ta liga.

Ale ja nie napisałem, że to jest ta sama liga i całościowo jest lepszym odtwarzaczem od SA8. Ale juz odtwarzacz marantza 10 tka jest lepszym nawet od 32 Primare i tu nie chodzi mi o sacd, tylko generalnie jest zdecydowanie lepszym odtwarzaczem dla mnie, ale też jest i droższym odtwarzaczem, więc coś za coś Ale odtwarzacz im się udał, za to integra marantza 10tka jest spier.. jak na te pieniądze.. Oczywiście moim zdaniem.. A szkoda, bo przy innych pieniądzach (mniejszych) i lepszej jakości integry mógłby być to fajny zestaw.
 
Do góry