Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, odniosłem się do pierwszego postu który napisałeś w tym temacie. Zerknij sobie o co miało chodzić w tym wątku... Nie mam zamiaru się z nikim kłucić, bo może do disco polo mi daleko, to nie widzę problemu żeby ktoś sobie tego rodzaju muzyki słuchał.
Zdrowia życzę

Również zdrowia życzę Kolego, bo nie ma nic cenniejszego o czym wielu ludzi zapomina, a ja niestety w wieku 35 lat miałem okazję dobitnie się o tym przekonać.

Dajmy ludziom żyć jak chcą , słuchać czego chcą, oglądać co chcą, wklejać płyty jakie chcą :) i starajmy się o tym wszystkim rozmawiać jak ludzie cywilizowani, bo naprawdę jest wiele ważniejszych rzeczy w życiu, a które mamy tylko jedno i szkoda czasu na marnowanie na tego typu wywody.

I na koniec mądry cytat wkleję :

"Cokolwiek zaczyna się od gniewu, kończy się wstydem" - Benjamin Franklin

I oby jak najwięcej osób z tego sobie zdawało sprawę, ja zawsze wierzyłem, wierzę i będę wierzył w ludzi, że w większości przypadków, każdy chce dobrze dla drugiego, pomimo, że w wielu sprawach mamy inne zdanie jak ta druga osoba. I świadomie nikt nie chce skrzywdzić drugiego, chyba, że ktoś już jest taki z natury, to wtedy już ciężko taką osobę zmienić. Jestem wiecznym optymistą. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Często nie po drodze mi z wrzutkami Lolka,ale widzę,że tu niektórzy bardzo się przejęli :D
No i odważyli się odezwać,bo w grupie raźniej ;)

Piramida Ciebie zawsze dobrze mieć po swojej stronie :bober:,a tym bardziej, że w ostatnim czasie podchodzisz mi muzycznie powtarzam muzycznie. :) Pozdro..
Ps. pomimo, że pewnie dzieli nas z 15 lat jak nie lepiej.. :)
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Często nie po drodze mi z wrzutkami Lolka,ale widzę,że tu niektórzy bardzo się przejęli :D
No i odważyli się odezwać,bo w grupie raźniej ;)

Wcale się nie przejąłem ani nikogo nie biorę w obronę .Jeżeli chłopak chce się pochwalić to niech pisze ,forum jest publiczne .Mówiąc szczerze mnie by się nie chciało chociaż gdybym chciał założyć taki wątek to Lolka bym przebił ze 200 razy
Z drugiej strony nie można powiedzieć ,że wszystkie płyty Lolka są denne bo wrzucał też ciekawe fotki ,jakiś walor edukacyjny też z tego jest bowiem można sobie porównać różne wydawnictwa
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Górale mają specyficzne podejście do życia :) nie będę się rozwodził, bo bym musiał wejść troszkę w politykę, a to nie jest wskazane na żadnym forum.. :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
odniosłem się do pierwszego postu który napisałeś w tym temacie. Zerknij sobie o co miało chodzić w tym wątku...
Widzisz, są tacy, którzy nie za bardzo ogarniają o czym piszą ;)
Dlatego też, co raz częściej wielu z nas rozmawia ze sobą telefonicznie, przez what's up'a czy face to face.

Z drugiej strony nie można powiedzieć ,że wszystkie płyty Lolka są denne bo wrzucał też ciekawe fotki ,jakiś walor edukacyjny też z tego jest bowiem można sobie porównać różne wydawnictwa
Nikt tego nie neguje, ale sto pięćdziesiąta wrzuta płyty tego samego wykonawcy prezentującego średnio wybitne dokonania jest już irytująca.


Eee tam,na pewno bym się nie tłumaczył ;)
Ty nie miałbyś z czego ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nikt tego nie neguje, ale sto pięćdziesiąta wrzuta płyty tego samego wykonawcy prezentującego średnio wybitne dokonania jest już irytująca.

;)[/QUOTE]

Tak jak pisałem wcześniej jakoś będę musiał to przeżyć, że nie słucham tego co Ty uważasz, że jest wybitne.. :-D Nie jesteś dla mnie guru muzycznym i nigdy nie będziesz, więc dalej będę słuchał to co mi sprawia przyjemność , a nie to co Tobie..

I jak trzeba będzie to wrzucę 151 płytę tego samego wykonawcy, którego lubię , patrz C. Dion, które "lecą" już z Japonii.. czy też bodajże 5a , albo 6 płyta Susan Wong w rewelacyjnym wydaniu..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj odebrałem płytkę Seala - standards w wydaniu (deluxe edition), płytka zarówno pod względem wydania prezentuje się fajnie jak i pod względem jakościowym nagrania, ale w sumie nie ma co się dziwić, bo Decca brytyjska pod tym względem w większości przypadków płyty nagrywa na odpowiednim poziomie. Repertuar, wiadomo sam tytuł płyty zdradza, ale jeśli ktoś lubi takie klimaty to gorąco polecam.
A jak komuś nie zależy na dodatkowych trzech ostatnich utworach to zwykłe wydanie można kupić dużo taniej, tylko nie wiem czy to jest dokładnie takie samo wydanie.
Świetnie trąbka brzmi na tej płycie, pomimo, że nie jest to mój ulubiony instrument muzyczny to tak w tym przypadku naprawdę podoba mi się.


 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szkoda, że nie ma kawałka "Amazing".
Pamiętam, jak się zasłuchiwałem przy okazji występu Victoria Secret ; )

[youtube]p0VFIP2YfmE[/youtube]
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Echhh 2007 rok... :)

Jakby to napisać, by nawiązać do wątku... Seal to artysta, ktory zdecydowanie najlepiej wypada na koncertach. Ma też swoje VS Groupies ;)
Choć akurat takich artystów lepiej wypadających Livez tymi samymi fankami jest więcej ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szkoda, że nie ma kawałka "Amazing".
Pamiętam, jak się zasłuchiwałem przy okazji występu Victoria Secret ; )

Niestety nie ma tego kawałka, też go lubię, mam go on na składance SEAL HITS, która jest wydana przez WB i może nie jst to poziom tej płyty (jakość nagrania) , ale też jest spoko i sprawia radość

Echhh 2007 rok... :)

Jakby to napisać, by nawiązać do wątku... Seal to artysta, ktory zdecydowanie najlepiej wypada na koncertach. Ma też swoje VS Groupies ;)
Choć akurat takich artystów lepiej wypadających Livez tymi samymi fankami jest więcej ;)


Pamiętam jak kiedyś rozmawialiśmy o D. Krall jakby był super móc posłuchac Jej w takich kameralnych klimatach, to z Sealem mam podobnie.. :), choć Jego bardziej lubię niż wspomnianą Panią. U Ciebie pewnie jest odwrotnie. :) Ale móc w takich kameralnych klimatach posłuchać pewnych Jego utworów w jego aranżach z jego składem to przyjemność, aczkolwiek na pewno nie dla wszystkich. Ale też pokazuje, że ma różnorodne kawałki jak choćby Amazing, który jest zupełnie innym od tego niżej, a też mi się podoba.

[youtube]ZrmH63hy6WI&feature=emb_logo[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ponoć Sting ma to w zwyczaju. Nie wiem czy jeszcze to uprawia, ale przez lata lubił zaskakiwać. Chwytać za instrument w małych cafejkach, celowo bez rozgłosu, bez zapowiedzi, bez biletów, kilka kawałków i finito.
Popijasz piwko, kawkę, a tu Sting przygrywa z zaskoczenia ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sting to kawał historii i to tej pozytywnej dla wielu ludzi, a i sam bardzo lubi klimaty jazzu i pokrewne.. jak również lubi na takich koncertach być.. :) taki pierwszy z brzegu przykład...

[youtube]lSzICmwmRsA[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejna płytka przyszła dzisiaj do mnie Julienne Taylor w Sacd i na pewno nie ostatnia.. tak samo jak ta pierwsza tak i ta zarówno pod względem repertuaru jak i pod względem nagrania płyty dla tych co lubia tki repertuar całościowo płyta może się podobać.***




Dzisiaj odebrałem z empiku Anię Dąbrowską, kilka osób tutaj lubi Jej repertuar i moja osoba również do tych osób się zalicza. Pod wzgledem jakosci nagrania płyty, gorzej jest nagrana jak w przypadku Seala, ale również płyta jest na odpowiednim poziomie.

 
Ostatnia edycja:

donsalieri

Active member
Bez reklam
Anię Dąbrowską bardzo lubię we wcześniejszym repertuarze,
Jej druga plyta -Kilka historii na ten sam temat i dużo późniejsza Bawię się świetnie uważam za najlepsze. Natomiast ostatnie dwie płyty mi nie podeszły, dla mnie zbyt komercyjne, takie jakieś nijakie przeboiki
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tej nie mam o której piszesz, muszę posłuchać, też podchodzi mi Jej płyta taka na żółtym tle.. Mam jeszcze samotność po zmierzchu i składankę the best..
 
Ostatnia edycja:

donsalieri

Active member
Bez reklam
Polecam te trzy, i dodałem mistrza Wodeckiego może kogoś ta świetna płyta koncertowa ominęła
 

Attachments

  • 20200207_143903b.jpg
    20200207_143903b.jpg
    41,6 KB · Wyś: 16

lolek126

Well-known member
Bez reklam
O tej żółtej właśnie pisałem :) Nad Zbyszkiem też się zastanawiam, aby składankę kupić.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Może posłuchaj tej płyty ktora Wodecki nagrał z zespołem Mitch & Mitch
[youtube]JWNNVAxoSKU[/youtube]
 
Do góry