Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Polskie standardy w wykonaniu Brzozowskiego wspólnie z orkiestrą Sinfonia Viva, całkiem przyjemnie się słucha..***

​​​​​​​
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po dwóch tygodniach przyszła 10 płyta w mojej kolekcji. A. Bocelliego. Polecam jak ktoś lubi tego Mistrza.


 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejna płytka świetna pod każdym względem, bo daje radość słuchającemu od jakości nagrania po repertuar na niej się znajdujący. Polecam.
​​​​​​​
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Niestety nie znam tej pani ale lubię kiedy realizacja przebiega właśnie w ten sposób AAD czyli nagrywane na sprzęcie analogowym ,miks wykonany na konsoli analogowej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lepiej mu nigdzie nie będzie, niż na kolumnach z Włoch... :) to kolejna moja płyta w SHM A. Bocelliego - cinema wydanie Deluxe Edition 17 utworów i dvd w komplecie. Mam wydanie marketowe z 14 utworami, ale jak już jest na czym słuchać :)to nie było odwrotu, aby zakupić i w wydaniu z kraju z kwitnącej wiśni. To już ostanie sztuki, naprawdę coraz ciężej kupić jest...jakby ktoś był zainteresowany, a ceny coraz wyższe...


 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Od wczoraj chyba Beata K. Zatrzymana za jazdę pod wpływem na Batorego w Warszawie. Jedynie 2.0 wydmuchała....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejne płytki dochodzą do kolekcji, tym razem w moim jednym z ulubionych formatów sacd L. Richie i Carpenters.. szkoda, ze jeszcze dodatkowo coś doliczyli za przesyłkę, coraz drożej transport wychodzi.. :-(

 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Czy płyty z biedronki są dobrej jakości?

Płyty kupione w Biedronce ,Empiku czy innym sklepie muzycznym są takie same ponieważ pochodzą z jednej dystrybucji .Faktem jest że cena płyt z Biedronki jest niższa ale wynika to nie z gorszej jakości tylko faktu że Biedronka ma spisane odpowiednie umowy z koncernami muzycznymi - właściwie to z jednym Universal Music gdyż Biedronka sprzedaje praktycznie płyty z ich katalogu .Identyczna sytuacja jest w przypadku płyt winylowych
 
Do góry