Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wieczór z ładną kobietą, z fajnym głosem i z dobrym repertuarem na dobrze wydanej płycie, wystarczy płytkę włożyć do odtwarzacza.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A teraz coś innego, pierwszy raz na tym zestawie K. Rogers z ABC RECORDS. Lubię te płyty, super nagrane.
​​​​​​​
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Lolek , Cohen to taki prawdziwy bard ,przeważnie śpiewał o rzeczach smutnych i podobno nigdy nie tańczył, a jego chyba najbardziej znany hit " Dance Me To End of Love" kojarzy się z tańcem chociaż tak naprawdę porusza temat holokaustu ,Leonard Cohen zawsze lubił prostotę co również dotyczyło tego utworu
Jak wspomina John Lissaeur (producent tego utworu) " Leonard był na Broadwayu i kupił beznadziejny zabawkowy syntezator Casio ,poszedłem do jego pokoju w hotelu a on nacisnął guzik i leci bum-cyk ,bum-cyk ,zaczął śpiewać piosenkę a ja wyobraziłem sobie ,że grają prawdziwi muzycy .Uwielbiał prostotę i potrafił być uparty ,Skończyło się na tym że nagraliśmy ten utwór na jego zabawkowym Casio "
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"Mówi się, że „jego słuchacze są jak zakon”. Kanadyjski pieśniarz był w Polsce idolem hipisów i grzecznych studentów, anarchistów i demokratycznej opozycji." :) Śpiewał o wolności, kiedy Polacy o nią walczyli.

Dla mnie wybitna postać, głos niepowtarzalny i swoim barytonem ludzi przyciągał.., do tego fajne teksty

„I chociaż wszystko poszło źle
Przed Panem Pieśni stawię się
Na ustach mając tylko hallelujah”

I chyba żona to Polka, chyba że coś mi się pokręciło..
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Zawsze miło się wraca do Takiej Klasyki !
U Nas lubię słuchać Macieja Zębatego bo to taka mała namiastka ;)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Tak naprawdę to funkcjonują dwa zespoły Kombi ,różnica polega na jednej literze I w nazwie ,A tak na poważnie to trochę szkoda że drogi Sławka i Grześka się rozeszły razem stworzyli jakieś 99% całego repertuaru
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie od najbliższego poniedziałku płyty CD w Biedronce , nawet fajne tytuły
https://www.biedronka.pl/pl/muzyka-na-plytach-cd-04-10

Polecam piękny album "Nothing Like The Sun" - to chyba najlepsza solowa płyta Stinga ,nagrał ją ku czci swojej zmarłej matki
Jest jeszcze jakby bliźniacza płyta do tego wydawnictwa - "Nada Como El Sol" zawiera 5 utworów z płyty " Nothing Like The Sun " ale zaśpiewane w języku hiszpańskim i portugalskim
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
naprawde fajne tytuły, dzieki za info
oprocz Stinga to wezme Hansa Zimmera in Prague, mimo ze mam go na bluray, ale w stereo tego koncertu nie słyszałem :) No i Lana delRey, Diana Krall, a Evanescence do samochodu, przy takiej muzie szybciej jakos jezdzi ;)
Georga Michaela Symphonica warto brać?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zimmera mam też na BR jak i na cd, warto mieć :) G. Michaela też warto mieć, super płyta.:roll: A co do Evanscence jest świetna płyta koncert z orkiestrą symfoniczną, kupować i słuchać :)M. Knopflera też fajna płyta dla tych co go słuchają
 
Ostatnia edycja:

donsalieri

Active member
Bez reklam
lolek twoja opinia jest niemiarodajna bo ty wszystkie bys kupił, o ile już nie kupiłeś :))
Gdzie ty trzymasz te wszystkie płyty i jak znajdyjesz czas zeby ich posluchac ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek twoja opinia jest niemiarodajna bo ty wszystkie bys kupił, o ile już nie kupiłeś :))
Gdzie ty trzymasz te wszystkie płyty i jak znajdyjesz czas zeby ich posluchac ;)
Ale te płytki naprawdę są fajne :) najgorzej jest z czasem, ale filmów już mniej oglądam, niż np 2-3 lata temu, więc w to miejsce wchodzą płyty cd czy też coś ze streamera. A co do kupienia to jeszcze troszkę tego jest, ale też staram się słuchać tego co do tej pory nie miałem, a streamer na to pozwala.
 
Do góry