Pliki aktualizacji

firefl

Active member
Bez reklam
mnie tam wszystko jedno jak plik sobie nazwiesz. Boję się, że tv jest nietolerancyjny dla małej zamiast dużej litery ;)
 

Beerus

New member
Witam
Można prosić o pomoc ze zmiana systemu na 49UC6406
aktualna wersja to v526
nie działa tutaj wiele rzeczy z apek czy nawet szybkie uruchamianie

Pobrałem plik v549 ale nie wiem jak mam go wgrać na tv
mam go wyłączyć z prądu > włożyć usb z plikiem i włączyć?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czarodziejska kula niestety nie podpowiada co znalazłeś.
Są pliki do boot update i są do aktualizacji lokalnej.

Każdy sposób był wilokrotnie podawany. Wystarczy trochę poszukać na forum

Pliki pkg: wgrać na usb; włożyć do tv; wyjąć wtyczkę; nacisnąć przycik włączenia na tv i trzymająć wciśnięty włożyć wtyczkę
 

Beerus

New member
a no nie mogłem znaleźć pliku do lokalnej aktualizacji ale udało się wgrać v543 tyle ze nadal nie działa np hbo czy szybkie uruchamianie :/
 

firefl

Active member
Bez reklam
HBO powinno działać na tej wersji. Na forum była też wskazówka producenta jak zaczarować by szybkie uruchamianie zadziałało.

TCL zaleca pełen reset czyli reset all i reset shop z menu serwisowego.
Jak przed resetem wyłączysz szybkie uruchamianie to po resecie podobno działa dobrze.

Najnowsza wersja o krórej wiem to 549. Linki były na forum
 

Beerus

New member
wlasnie ten plik znalazlem ale nie moge wgrac cos go przez usb a byl tylko do lokalnej aktualizacji plik v543

robilem resety serwisowe z wylaczonym szybkim uruch
czyli w sumie ta zmiana mi nic nie dala bo jak nie dzialalo tak dalej nie dziala
 

kknd2

New member
skąd mogę pobrać aktualny, działający! plik aktualizacyjny? Ściągnąłem 2 ostatnie które przewijały się w temacie i tv tego nie łapie, ani po boocie ani lokalnej.
 

grzegorz1652

New member
Witam. Posiadam wersję oprogramowania v544 jednak tv dziwnie się na nim zachowuje dużo błędów A więc chciałbym wgrać coś innego. Którą wersję oprogramowania polecacie i uważacie za najbardziej stabilną? Jak najlepiej wgrać system
 

firefl

Active member
Bez reklam
Ze starszych v373 była dla mnie najstabilniejsza, ale np. HBO, Prime video i parę innych nie działało.
Z nowszych v544 ;)

Najnowsza jest v549, tej nie chciało mi się sprawdzić.
 

grzegorz1652

New member
Znalazłem i ściągnąłem ale faktycznie nie da się tego zainstalować ani z poziomu ustawień ani po wyłączeniu tv z pradu i przytrzymaniu środkowego przycisku
 
Do góry