Pliki aktualizacji

firefl

Active member
Bez reklam
jest v551,

czy nie jest łatwiej zerknąć kilka stron wcześniej niż zadawać pytanie?
Netykieta i regulamin forum polecam.
 

zelka91

New member
Witam serdecznie,
Wgrałem najnowszą wersję oprogramowania v551 (upgrade z 543 bodajże, jeśli dobrze sięgam pamięcią) i niestety TV nadal włącza się losowo. Oczywiście tryb "natychmiastowe włączenie" oznaczony jako aktywny. TV był wyczyszczony do przysłowiowego "zera". Spróuję z v549, bo ktoś w poprzednich postach wspomniał, iż zauważył poprawę w tej kwestii.
 

damianosr3

New member
Witam serdecznie,
Wgrałem najnowszą wersję oprogramowania v551 (upgrade z 543 bodajże, jeśli dobrze sięgam pamięcią) i niestety TV nadal włącza się losowo. Oczywiście tryb "natychmiastowe włączenie" oznaczony jako aktywny. TV był wyczyszczony do przysłowiowego "zera". Spróuję z v549, bo ktoś w poprzednich postach wspomniał, iż zauważył poprawę w tej kwestii.

Oszczędź sobie. Mnie to nic nie dało.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Reset do ustawień fabrycznych oraz poprzez te ukryte opcje na kontraście "6425" reset all oraz reset shop.

Ale ciągle nie zdradziłeś jakie to przysłowie jest z resetem do zera a tak mnie to ciekawi.

Producent zaleca by przed reset all i reset shop było ustawione na wyłączone szybkie uruchamianie. v543 minimum jeśli dobrze pamiętam.
Jeśli tak miałeś - to może rozwiązanie nie zawsze jest skuteczne.

tu jest cały opis LINK
 

zelka91

New member
"Przysłowiowe zero" określone jako wyczyszczenie wszystkiego co jest możliwe, tj. opisane przeze mnie wyżej operacje, które wykonałem. Oczywiście, że przed wgrywaniem czegokolwiek tryb "natychmiastowe włączenie" został wyłączony.
Spróbuję jeszcze cofnąć na v549 tylko mam problem z wgraniem pliku przez tryb boot. Kombinuję dalej.
 

firefl

Active member
Bez reklam
"Przysłowiowe zero" określone jako wyczyszczenie wszystkiego co jest możliwe, tj. opisane przeze mnie wyżej operacje, które wykonałem. Oczywiście, że przed wgrywaniem czegokolwiek tryb "natychmiastowe włączenie" został wyłączony.
Spróbuję jeszcze cofnąć na v549 tylko mam problem z wgraniem pliku przez tryb boot. Kombinuję dalej.

Tu znalazłem lepszy reset :-D

musze_miec04.jpg
 
Ostatnia edycja:

Deggial

New member
Resetowanie nic nie daje. Szybkie wyłączanie dalej fiksuje.
Ciekawa jest prawidłowość, iż świeżo wgrany soft funkcjonuje przez jakiś tydzień a potem zaczynają się kwiatki.
Tak miałem z 549 i 551. Jedynie wersje z Androidem 7 działają.
Wniosek jest jeden.
 

Pawisnia

New member
Panowie, czy jest jakaś opcja na te natychmiastowe włączenie? Juz mnie szlag trafia, co wersja oprogramowania łudzę się że to zadziała i nic[emoji20]. Mam v 551 u55x9006. Dziękuję

Wysłane z mojego Hammer Energy przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Jest opcja na natychmiastowe włączenie.
Mogę pomóc jeśli rzeczywiście chcesz

Natomiast obawiam się, że nie ma opcji na niespodziewane włączanie tv.
 
Do góry