Pliki aktualizacji

kajapa

Member
Cześć :)

Czy ktoś wypróbował już może wersję v549 albo v546? Domyślam się że nie ma w nich już pewnie żadnych znaczących zmian ale chętnie dowiedziałbym się czy też nie jest coś w nich popsute...

Pozdrawiam,
Crocodil


Ja zrobiłem aktualizacje z v543 do v546 na c70. V543 było w miarę dobre oprócz jednej wady, tv restartował się w trybie uśpienia. Idziesz spać to wyłączasz tv (stand by) lub ustawiasz wyłącznik czasowy a po pewnym czasie od wyłączenia (czytaj uśpienia) tv robi restart. Budzisz o 3-ciej w nocy a ten "se gra"

Po aktualizacji do v546 restarty ustały a pełne włączenie trwa 40sekund. Niby wszystko zajebiście, ale... znalazłem kilka wad. Po pierwsze oglądając film z usb i wciskając wstecz wyrzuca do wyboru nośnika, a w v543 cofało do wyboru filmu na pendrajwie, z którego oglądałem. A po drugie , podczas oglądania TV z naziemnej dłuższe przytrzymanie strzałki góra/dół w celu zmiany kanału czasem powoduje przełączenie na ekran HOME.
Poza tymi dwoma "problemami" jest ok.
pozdrawiam kajapa
 

Crocodil

New member
Ja zrobiłem aktualizacje z v543 do v546 na c70. V543 było w miarę dobre oprócz jednej wady, tv restartował się w trybie uśpienia. Idziesz spać to wyłączasz tv (stand by) lub ustawiasz wyłącznik czasowy a po pewnym czasie od wyłączenia (czytaj uśpienia) tv robi restart. Budzisz o 3-ciej w nocy a ten "se gra"

Po aktualizacji do v546 restarty ustały a pełne włączenie trwa 40sekund. Niby wszystko zajebiście, ale... znalazłem kilka wad. Po pierwsze oglądając film z usb i wciskając wstecz wyrzuca do wyboru nośnika, a w v543 cofało do wyboru filmu na pendrajwie, z którego oglądałem. A po drugie , podczas oglądania TV z naziemnej dłuższe przytrzymanie strzałki góra/dół w celu zmiany kanału czasem powoduje przełączenie na ekran HOME.
Poza tymi dwoma "problemami" jest ok.
pozdrawiam kajapa

@kajapa: Dziękuję bardzo za wrażenia :) Myślę że niedługo wgram v594 :)
 

kajapa

Member
Może wszyscy doczekamy :)

Apropos softów, jak wypuszczają nowy, który ma naprawić błędy w poprzednim to przy okazji generuje nowe, i tak w koło. Gdyby dopracowali ten v546 to byłby najlepszy jak do tej pory. Najbardziej podoba mi się w nim czas uruchamiania... niecałe 40s!!!
Mogliby jeszcze dołożyć wyłącznik czasowy do menu wyłączania,tak żeby po długim przyciśnięciu wyłącznika w wyskakującym oknie menu oprucz WYŁĄCZ i URUCHOM PONOWNIE była możliwość ustawienia TIMERA.
 

bumar

New member
Może wszyscy doczekamy :)

Apropos softów, jak wypuszczają nowy, który ma naprawić błędy w poprzednim to przy okazji generuje nowe, i tak w koło. Gdyby dopracowali ten v546 to byłby najlepszy jak do tej pory. Najbardziej podoba mi się w nim czas uruchamiania... niecałe 40s!!!
Mogliby jeszcze dołożyć wyłącznik czasowy do menu wyłączania,tak żeby po długim przyciśnięciu wyłącznika w wyskakującym oknie menu oprucz WYŁĄCZ i URUCHOM PONOWNIE była możliwość ustawienia TIMERA.
40s trwa normalne włączenie czy szybkie z uśpienia?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Źle ma cytat wcześniej zaciągnęło...

Dla nowej platformy w wątku o ep640 jest link do v258

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Aceofbase

New member
Czy do EP680 jest jakiś nowszy soft niż ten dostępny na stronie producenta?


Hej, z wątku o EP640 przeklejam swój post :)


Ze znaków na niebie i ziemi (w sensie z węgierskiego forum) wnioskuję, że nowy soft się pojawił - v258.
Aczkolwiek z bardziej oficjalnych źródeł nic nie widziałem na ten temat także zamieszczam linka ale na własną odpowiedzialność :))


https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1K5MiRPwuZ1zCZXeu31UBSAKfGQT5AqZa


Aaaa przy okazji, wcześniej któryś forumowicz wspominał, że na sofcie v252 player TVN materiały 4K działają poprawnie - chciałem tylko nadmienić, że ja siedzę na stockowym v179 cały czas i u mnie 4K też działają bez problemu - tylko ze wszystkimi innymi jest problem xD
 

Deggial

New member
549 ma w nazwie R zamiast V.

Po zmianie nazwy na Update.pkg telewizor nie widzi aktualizacji.

Wg mnie ten update to jakiś fake.
 

firefl

Active member
Bez reklam
były sugestie by nie zmieniać nazwy.
zostawić
Update_V8-T658T01-LF1R549_sign.pkg

nie sprawdzałem bo na razie nie widzę potrzeby zmian.
 
Do góry