Plazmy serii D8000 Samsunga

lgawron

New member
a co jest nie tak z Euro ? Zastanawiam się nad zakupem PS51... i przynajmniej tam mają raty 0%
Są jakieś problemy z zakupem, ratami w tym sklepie ??


Z ratami 0% uwazaj - wielu ludzi dostaje wcisniete "przypadkiem" ubezpieczenie i nagle juz kredyt nie jest realnie 0%.

Schody zaczynaja sie jak chcesz towar zwrocic. Moja sztuka TV bzyczala szatansko - nie dalo sie tego sprawdzic przy kurierze (zima). Infolinia bedzie probowala Ci udowodnic, ze 10 dniowy okres zwrotu nic nie znaczy jesli towar dotknales, albo jeszcze gorzej wlaczyles. Skonczylo sie 3 godzinami prob dobicia sie do kogos z kierownictwa i czekaniem na zwrot gotowki 5 tygodni zamiast regulaminowych 2..

Plusy: szybka realizacja, dobry transport, wnosza i nie marudza jak prosisz o otwarcie pudla i sprawdzenie sprzetu. W obecnych temperaturach nie bedzie problemu z prosba o natychmiastowe uruchomienie przy odbiorze.
 

Ryczard

New member
Z ratami 0% uwazaj - wielu ludzi dostaje wcisniete "przypadkiem" ubezpieczenie i nagle juz kredyt nie jest realnie 0%.

Schody zaczynaja sie jak chcesz towar zwrocic. Moja sztuka TV bzyczala szatansko - nie dalo sie tego sprawdzic przy kurierze (zima). Infolinia bedzie probowala Ci udowodnic, ze 10 dniowy okres zwrotu nic nie znaczy jesli towar dotknales, albo jeszcze gorzej wlaczyles. Skonczylo sie 3 godzinami prob dobicia sie do kogos z kierownictwa i czekaniem na zwrot gotowki 5 tygodni zamiast regulaminowych 2..

Plusy: szybka realizacja, dobry transport, wnosza i nie marudza jak prosisz o otwarcie pudla i sprawdzenie sprzetu. W obecnych temperaturach nie bedzie problemu z prosba o natychmiastowe uruchomienie przy odbiorze.

Dzięki za szybką odpowiedź. Ja jestem za testem 51" :) ale pewnie kupię przed testem. Myślę że po majowym weekendzie. Tak sobie patrzę na licytację na ceneo.pl codziennie spada o 1-2 zł, byle tylko sklep był na szczycie listy :-D
A co do rat to chyba tylko euro ma 0% ? NIe sprawdzałem wszystkich sklepów i ich ofert ratalnych. Chyba że ktoś z Was na takową trafił to niech poda.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zamówiłem obydwa - dziś byłem na szkoleniu . Jeśli jutro dojadą to jutro zrobię jeden test .
 

Fella

New member
zamówiłem obydwa - dziś byłem na szkoleniu . Jeśli jutro dojadą to jutro zrobię jeden test .


Super! Czekam z niecierpliwością! Jak najwięcej zestawień jeden obok drugiego. No i koniecznie zwróć uwagę na bzyczenie i problem przy cinema smooth (gdzie przy włączonym jest m. in. wyższy poziom czerni)

Może Ci się uda postawić coś obok z Panasonica?? Takie skromne VT30? ;-) Byłoby super!

Fella
 

atomer

New member
zamówiłem obydwa - dziś byłem na szkoleniu . Jeśli jutro dojadą to jutro zrobię jeden test .

Witam!
A dałoby radę porównać go z Samsungiem D6900 i Panasoniciem ST30? Byłoby super. Waham się pomiędzy tymi dwoma modelami. Za pierwszym przemawia cena, a drugi będzie chyba dawał lepszy obraz. Niestety widziałem w akcji tylko ST42, więc raczej są to domniemania :) W sieci też informacji jak na lekarstwo.
PS. Też jestem za 50' i 51'.
Pozdrawiam
 

Geezer

New member
W obecnych temperaturach nie bedzie problemu z prosba o natychmiastowe uruchomienie przy odbiorze.

taa... ale chyba tylko na podłodze, przy ścianie, bez stojaka którego montaż to mała operacja inżynieryjna :)

Mnie osobiście b. ciekawi faktycznie zużycie energii 64" skrzętnie ukrywane przez Samsunga oraz porównanie z flagowym modelem LG na 2011 - LG 60PZ950.

Mam ten TV od 2 tyg. i jestem b. zadowolony ale te 4 extra cale i ładniejsza, metalowa ramka KUSZĄ - szczególnie gdy cena PS64D8000 ładnie zjechała z 12500 na 9200 :)

LG nie ma właściwie żadnych wad poza łagodnym efektem "brudnego ekranu" widocznym tylko przy jednokolorowych slajdach (plasma burn-in images).
Bdb cena (7300) do jakości / możliwości ...
 
Ostatnia edycja:

Raihkim

New member
Znajomy dziś zakupił PS64D8000 ( 9800 zł ) i podłączyliśmy do miernika zużycie prądu w granicach 350-450W podłączyliśmy film 3D z Bluray-a.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/pdp-pl...ic-vt30-czy-samsung-d8000-plazmy-w-akcji.html


Samsung PS51D8000
Samsung-PS51D8000.jpg
http://www.samsung.com/pl/consumer/t...ail&returnurl=

Panasonic TX-P42VT30
TX-P42VT30E-HiRes-Image__Image--%5B1%5D%28%28Europe%29%29-1ZoomA1001001A11B04B14657H83159.jpg

http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/P...998/index.html

002_P1280872.JPG

Z lewej plazma Panasonica 42VT30 z prawej plazma Samsunga 51D8000
Na pierwszy ogień design. Chociaż o gustach się podobno nie dyskutuje
To nam lepiej podoba się aluminiowa obudowa, prosta w formie Samsunga. Punkt dla 51D8000 , chociaż plazma Panasonica po zmianach również bardzo przypadła nam do gustu.

- tu jest pierwsze porównanie i ważne informacje o 51D8000 i to w porównan iu z VT 30
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 64" wjeżdżają za dwa dni.
Sprawdzimy dokładnie.
Ważniejsze że ceny są dobre.
 

Raihkim

New member
Więc dzisiaj znów byłem u znajomego i co do zużycia prądu czy to kanał SD czy HD (Polsat Cyfrowy) wychodziło w przedziale 420-450W. Z ciekawości jak znajomy włączył przeglądanie zdjęć z pendrive to pokazywało mi około 240W
 

webmingw

New member
pilot to dramat

wczoraj nabyłem PS64D8000

stary jeszcze wiszący na ścianie TV to SONY KDL-52EX1

TV ok piękny design ciekawe funkcje ładny obraz i dźwięk. Postanowiłem jednak
"wyżyć" się na samsungu pisząc tu o ogromnym rozczarowaniu pilotem...

Wygląd to jedna wielka maskra u mojej babci 20 letni TV CRT ma bardzo podobny... wstyd i porażka żeby coś takiego załączać do TV tej klasy. Co ciekawe widziałem gdzieś w opisach w jakimś sklepie ze pilot jest z ekranikiem wyraźnie było napisane ile cali ma ekran itd. gdzie ten ekran...?

Ponadto Soniacz miał pilota na radio żadnego kierowania go w stronę TV. Myślałem ze to już standard nawet nie pomyślałem, że może być inaczej więc kolejne rozczarowanie pilotem.

Duży niesmak z zakupu przez to cholerstwo

co o tym sądzicie? może tylko mnie się tak nie podoba...
 
Do góry