Plazmy serii D8000 Samsunga

KJ00

New member
Witam,
Mam pytania odnośnie funkcji Cinema Smooth.
Kiedy ta opcja jest dostępna?
Niestety, jak odtwarzam filmy z pendrive'a nie mogę jej wybrać.
Czy sprawia ona, że obraz jest bardziej płynny?
 

lgawron

New member
Cinema Smooth jest dostepne tylko wtedy, gdy film odtwarzany jest w 24p. Nie wplyniesz na to, jak odtwarzany jest film z pen drive - radze podlaczyc kompa albo odtwarzacz BR.

Tak, obraz jest bardziej plynny, przy czym nie jest to az tak agresywna ingerencja jak w telewizorach Panasa.
 

7tomek7

New member
Niedawno kupiłem UExxD8000.
Jestem z niego bardzo zadowolony. Jednocześnie czasami drażni mnie to, że filmy oglądane na nim mają obraz taki, jakby były kręcone kamerą video. Gdy wcześniej odtwarzałem je na Panasonicu - były OK.
Domyślam się, że chodzi tu o poprawienie ustawień obrazu.
Próbowałem domyślnych - "film", "naturalny" itp. - ale nie potrafię uzyskać zadowolającego efektu.
Proszę o wskazówki, co miałbym ustawić.
Aha - nie znam się na tym kompletnie, więc bardzo proszę o prostą instrukcję :)

Pozdrawiam,
Tom
 

sowisz

New member
odtwarzacz multimedialny

Witam mam pytanie odnośnie odtwarzacza multimedialnego. Mianowicie posiadam plazme samsunga 51D8000 i czyta mi wszystko mkv i inne pliki nawet format z bluraya i pliki ponad 20 giga. Tylko właśnie irytuje mnie to że z plikami wiekszymi np 20giga nie można przewijać filmu nawet niema wyboru scen żeby przeskakiwać na inny fragmet filmu. Po wyłączeniu trzeba oglądać od nowa co przy mniejszych plikach nie ma miejsca. tak wiec szukam playera który radzi sobie z takimi plikami. Mam nadzieje że zrozumieliście o co mi chodzi.) Aha moze być z odtwarzaczem bluray.
 

bakutomek

New member
Witam
Ostatnio zakupilem taki telewizor 55 i ostatnio jak ogladalem film pojawila sie postac w marynarce w prazki i te wlasnie prazki strasznie sie dziwnie wyswietlaly:/ tak jakby sie poruszaly... Czy jest jakas funkcja w menu ktora ta przypadlosc redukuje ? Czy poprostu ten typ tak ma?
 

Czarny38

New member
Po dwóch latach i czterech miesiącach moja Plazma PS51D8000 odeszła do historii, padła druga matryca, jedna wymieniona pół roku wcześniej w ramach gwarancji. Podsumowując to był największy "bubel" jaki miałem, zdecydowanie radzę trzymać się z daleka od plazm serii D, mam tylko nadzieje że nowsze odmiany flagowego modelu Samsunga mają lepszą trwałość, ja w każdym razie tego już nie sprawdzę.
 

maniekok3

New member
I wczoraj dostałem tv :)



jutro kalibracja .

Ps mam pytanie do posiadaczy Samsunga - PS64D8000
na stronie samsunga jest wersja oprogramowania T-GAP8DEUC-1014.8 http://www.samsung.com/pl/consumer/...XXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support
ja łącząc sie w tv Aktualizacja oprogramowania Onlinie wyskakuje mi Brak akualizacji do pobrania a mam obecną wersie ; 0010013
jest to stara wersja ?
jeśli tak to co pobrać na laptopa i wgrać Przez USB ?

Do dziś wisi na ścianie I działa bez zastrzeżeń

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry