Pioneer PDP LX 6090 - plazma full Hd

Hartson

New member
Bez reklam
Witaj Pietrucha. Co do plazm firmy Pioneer to masz 100% racji, też uważam, że to w tej chwili najlepsze tv. I tak jak Ty myślę, że należy dołożyć trochę kasy a kupić coś co np. dla mnie straczy nawet na 8-10 lat.
Jeżeli chodzi o wielkość to mam identyczne zdanie jak Masta_J, bierz 50" a nie będziesz żałował.
Jeżeli chodzi o głośniki i podstawę do tego tv to trzeba je dokupić osobno.
Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pietrucha pytanie czy TV będzie stał czy wisiał.
Jeśli stał to trza kupić oryginalną podstawę, jeśli miałby wisieć to spokojnie możesz kupić "zwykły" wieszak byle pasował rozmiarowo i wagowo do TV - wieszak taki może okazać się tańszy od podstawy.

Głośniki albo kupujesz albo podłączasz praktycznie dowolne.
Możesz też puścić dźwięk do kina od razu.

Pozdrawiam,
 

Pietrucha

New member
Witam i serdeczne dzięki za odpowiedzi. Nastąpiła mała zmiana i na prezentację zaproszę LX 5090,A956 oraz KRL 46V. W rywalizacji plazm Pioneer i tak zdecydowanie wygra,a to nowe LCD jest warte uwagi. Jeżeli chodzi o głośniki i stojak do Pionka to zastanawiam się nad stojakiem z zintegrowanym głośnikiem,który montuje się od dołu. Podobno boczne głośniki psują wygląd TV.

Pozdrawiam
 

remarquee

New member
Pietrucha, miałem KRL37 V na prezentacji i jak na lcd całkiem przyzwoicie świecił ale obraz na SD mocno rozmiękczony. Widać dużą ingerencję elektroniki. Szyba z przodu też pomaga, fajny pilot i wygląd. Tylko długo przełącza kanały. Przez chwilę się nawet zastanawiałem bo widziałem go jako 3 telewizor po 4280xa i jakimś JVC no ale potem znowu włączyłem 4280 i już się nie zastanawiałem :) Jak bym miał teraz wybierać to bym chyba wziął na prezentację jakąś plazmę Panasonica zamiast KRL.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jak ma być Pioneer LX - to doświadczenie pokazuje że szkoda kasy na prezentację .Ale Decyzja należy do Ciebie.
 

bluray

Banned
Mam 5090H. Może ktoś wie jakie wprowadzić ustawienia aby uzyskać płynność odtwarzania filmów 24fpd BD z PS3 ?

Czy to prawda, że trzeba przez pierwsze kilkaset godzin specjalnie używać, żeby nie wypalić matrycy ?

Jest też nowy firmware:
Model: PDP-LX5090H
PDP-LX6090H
Ver. 0905-0601
- The update adds DVB-T support for Italy, Czech Republic, Belgium and UK
Ver. 0904-0501
- Correction of time display difference when summer time is switched.
- Addition of user setting initialization function due to Boxer requirement.
- Correction of polarization menu in German:
waagerecht / senkrecht -> horizontal / vertikal

Może ktoś wie co to jest BOXER requirment ?
Ver. 0903-0401
- The update adds DVB-T support for Austria, Finland, France and The Netherlands
- Improvements were added in the German language terminology
- Polish language was removed

Zabawne bo usunięto polski język z menu.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Do góry