Pioneer PDP LX 6090 - plazma full Hd

bobik007

New member
Bez reklam
kiki co z tymi cenami??bo jeśli te ceny będziesz miał takie extra myślę, że wielu chętnych będzie na 5090...uchyl rąbka tajemnicy...
 

pomidor7

New member
No to tweraz pytanie do wszystkich którzy śledzą ten temat. Co warto wybrać: Pioneer LX5090 za 10800 czy też Pioneera LX5080 za 14500?
 

pomidor7

New member
hehehe no to BINGO!!!!! Teraz już wiem co wybrać - w prezentacji prawdopodobnie będą uczestniczyć oprócz wcześniej wspomnianego LX5090 również:
Panas 50py800 oraz Sharp 52HD1 - czy to dobre zestawienie do prezentacji w domu?
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Hmmm jeżeli 9G jest lepsze niż 8G a wszystko na to wskazuje to każde zestawienie do prezentacji jest dobre aby zaprezentować wyższość Kuro:p
 

jtd

New member
Bez reklam
pomidor7 napisał:
hehehe no to BINGO!!!!! Teraz już wiem co wybrać - w prezentacji prawdopodobnie będą uczestniczyć oprócz wcześniej wspomnianego LX5090 również:
Panas 50py800 oraz Sharp 52HD1 - czy to dobre zestawienie do prezentacji w domu?

sharp hd1 juz nie jest za dobry, ja bym wzial toshibe zf355 lub sonego w4000 na prezentacje
 

sanchopan

Banned
Liptonosz napisał:
Hmmm jeżeli 9G jest lepsze niż 8G a wszystko na to wskazuje to każde zestawienie do prezentacji jest dobre aby zaprezentować wyższość Kuro:p

No właśnie... sam nie wiem.
Byłem dziś w tzw. "niszowym" sklepie. Sprzedają tylko Loewe, Pioneera, Neca. I tak jak oni, sam nie wiem co sądzić o 9G Pioneera, tym bardziej że póki co, to... jej (fizycznie) nie ma - np. taki 50" 9G fullHD będzie... TAŃSZY (i to sporo) od 50" 8G.
Tym bardziej, że Pioneer od pewnego czasu już oficjalnie przyznaje, że po 9G NIE BĘDZIE już produkował plazm SAMODZIELNIE. A nie sądzę, żeby Panasonic potem zrównał się z Pioneerem - pewnie w większej części będzie odwrotnie.:roll:
Tylko mniejsza marża, czy coś "zabrali" cichaczem w 9G...?:hmm:
Jak wchodziły w Panasonicu 42pv70, to niektórzy z premedytacją brali "stare, dobre" 42pv60.
Nie wyciągam jednoznacznych wniosków - głośno tylko myślę. ;) :D

P.S. Jeden wniosek można założyć ze 100% pewnością: jak ktoś chce Pioneera, to brać... póki jest! Bo za chwilę nie będzie...
 

asoz

New member
A jak było z pamiętnym modelem 5000EX. Kosztował 40 tyś. a jego następca LX508D 20 tyś. a mimo to, LX508D jest lepszym telewizorem choć o połowę tańszym. Chiałbym natomiast zweryfikować to i obejrzeć co nieco na 9G ale niegdzie ich nie ma... jeszcze 8)
 

harry1973

New member
jaka matryca ?

czy będzie to z panasonica? czy bedzie to miało wpływ na jakoś jaka miał pioneer do tej pory? takie mam pytania bo jestem przed zakupem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wszystkie modele Pioneera są z matrycą Pioneera.
Nowe modele 42" które będą w produkcji w przyszłym roku - maja być już z matrycą Panasonica. Na dziś żadnych zmian nie ma.
Zarówno 42, 50 jak i 60" - są dostępne w nowych extra cenach.
 

asoz

New member
Niestety, tak będzie. Naszczęście jeszcze nie jest. Ale to nie wina Pioneer'a, że wpadł w kłopoty finansowe i jedynym ratunkiem okazało sie zpanasonicowanie.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie można powiedzieć, że to nie jest wina Pioneera. Przy bardziej elastycznej polityce cenowej mieli by może szansę uniknąć kłopotów.

ArtS :)
 

asoz

New member
Ale ja uważam ceny Pioneer'a 8G za idealne. Są drogie ale jakby rozważyć możliwości tych telewizorów i cene konkurencji to nie jest tak źle.
A uważam, że Pioneer stracił kase przez sprzedawców w sklepach zachwalających LCD Sony i inne b... Czasami jak przechodze i co nieco przypadkiem usłysze to mi się niedobrze robi.
 
Do góry