Pioneer PDP LX 6090 - plazma full Hd

harry1973

New member
tak zgadzam sie z poprzednikiem tu tylko chdodzi o marże na lcd jest wieksza sam jestem handlowcem ale z innej branzy .nawiazując jeszce do tematu jak poradzi sobie model lx5090 z sygnałem normalnej anteny siatkowej ? sprzedawcy niezabardzo potrafili mi to sprecyzowac a sam porównac nie moge
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jesteś niebieski, więc zdjęcia masz na forum.
Tam są właśnie zdjęcia również z anteny siatkowej.
To jest z metra od ekranu 60"

p1070465kr8.jpg



Również obraz na innych stacjach telewizyjnych SD na ekranie 60" z odległości 2 metry jest ok.
p1070753kh6.jpg
 

Tokepit

New member
No to powiem Wam, że mam zgryz - dokładnie teraz w lipcu mija rok jak kupiłem 507XA. Nie oglądam zbyt wiele ale już mi chodzi po głowie wymiana na LX6090. Tylko czy ja gdzieś upłynnie tą 507XA?
 
Ostatnia edycja:

andy0409

New member
Super ceny na LX5090 i LX 6090

Przed chwilą znalazłem sklep internetowy Oscar Media gdzie mają super niskie ceny np. LX-5090 kosztuje 8991,- a LX-6090 16994,-.
Sklep pracuje w godz. 12-18 więc na razie nie udało mi się porozmawiać z nimi i potwierdzić czy w tych cenach są w stanie sprzedać te TV.
Inne produkty także mają w rewelacyjnych cenach. Czy ktoś z Was miał już okazję coś kupić u nich bo wygląda że sklep jest nowy na rynku?
 

kavoo

New member
Tylko nie mowcie o tym otanowi, bo go szlag trafi i zacznie szukac 50PY800 po 5000 PLN, zeby ta swoja urojona roznice w cenie utrzymac ;)
 

andy0409

New member
Super ceny na LX5090 i LX 6090

Witam ponownie,
jestem po rozmowach z firmą Oscar Media i twierdzą, że na wszystkie produkty są gwarancje oficjalnych polskich dystrybutorów, a dodatkowo z ich strony ubezpieczenie door to door, czyli oni dostarczają do naprawy i przywożą po naprawie do klienta. Niskie ceny tłumaczą wejściem na rynek, zapleczem dużej firmy finansowej ( mają ofertę leasingu towaru na którą właśnie czekam). Na Pioneera ceny mają być takie same przynajmniej do końca Olimpiady.
To tyle na razie, jak dostanę ofertę na leasing to napiszę co i jak.
 

kavoo

New member
andy0409 napisał:
Na Pioneera ceny mają być takie same przynajmniej do końca Olimpiady.
Zapytaj ich o ktora Olimpiade im chodzi, bo to roznie moze byc. Jedna sie konczy 7 sierpnia, druga zaczyna 25 sierpnia ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bzdury - bo wiem że Pioneera nie kupują w DSV bo pytałem - więc życzę
powodzenia :D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli nie mają gwarancji DSV to moim zdaniem mała różnica w cenie w tym momencie i nie warto.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Potwierdzałeś, że za tyle sprzedadzą?

To dobry sklep, gwarancja pewna.

EDIT:
Przecież to jest model 8G LX5080D...

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
A to drobna różnica.

Dziś byłem w Audiostrefie w Poznaniu i widziłem LX5090. Sygnał był ten sam to znazy ujęcia te same co w teście kiki'ego ( 1080i ) także sygnał mógłby być jeszcze trochę lepszy. No ale telewzor jest poprostu boski. Obraz jak to we wszyskich Pioneer'ach niesamowicie naturalny, nasycony no i ta głębia kolorów. Jeśli chodzi o porównanie do 8G to Ci którzy mieli okazję porównać 508xd do LX508D zauważyli, że w modelu Full HD obraz był trochę taki ciemniejszy i taki... no jakoś tak słabiej świecił. Chodzi o ilość luminoforu chyba. W 9G tego nie było. Świeciła bardzo mocno i soczyście :D
Co prawda nie było tak dużej różnicy pomiędzy 8G i 9G jak myślałem.

Sumując, wg mnie najlepsze świecidło jakie widziałem.
 
Do góry