Pioneer BDP-160-K - czy warto?

Sasanki

New member
Bez TV Pioneer BDP-160 też nie obsłużysz bo menu rozwinięte i trochę trzeba poklikać ,
najlepiej to amplituner zmień i po HDMI wszystko pospinaj ,
co do starych amplitunerów to można posiłkować się DAC i sygnał z TV po analogu puszczać /
https://www.takatack.com/#/product/15166/fiio-d03k-taishan-dac-coaxial-optical-black-
taki DAc do kupienia na Allegro lub w innych sklepach www .

oj aż tak daleko nie chciałbym się posunąć , Yamaha RXV-440 ma już swoje ale do sypialni 12m2 styka z zapasem, szukam czegoś co odtworzy flac bez konieczności włączania TV (choćby tak jak to zostało rozwiązane w Yamaha RXV-775), jeśli Pionek 160 tego nie potrafi to pozostaje mi szukać dalej. Na moje potrzeby odtw. sieciowy to zbędny wydatek a mimo wszystko wolałbym żeby to przypominało tradycyjny sprzęt. Może Pioneer BDP-450 to potrafi...będę drążył dalej. Mimo wszystko dziękuję i prośba na priv jeśli by komuś przyszło do głowy jaki BDP pozwala korzystać ze struktury katalogów za pomocą wbudowanego wyświetlacza...wzorem byłby wspomniany amp Yamaha 775.

pzdr
 

vectra1

Member
Bez reklam
Pytanie jak wygląda jakość audio w wyżej wymienionym playerze ?
Poszukuję blu-raya, który będzie umożliwiał odtworzenie filmów również w 3D, ale w 50 może nawet 60% będą to płyty CD. Film zawsze mogę włączyć z dysku zewnętrznego przez TV/Blu Ray.
Mam dużo płyt CD i zależy mi na w miarę dobrej jakości audio, czy podpiąć do amplitunera przez hdmi czy przez audio out obydwa kanały osobno ?, która opcja pozwoli na uzyskanie lepszego dźwięku.
Nie zależy mi w ogóle na opcjach wifi itp, zarówno telewizor, jak i amplituner mają tą opcję.
Zastanawiam się czy Pioneer da sobie radę czy zbierać na coś droższego ?
Pozdrawiam
 

Hermann

New member
Pytanie jak wygląda jakość audio w wyżej wymienionym playerze ?
Poszukuję blu-raya, który będzie umożliwiał odtworzenie filmów również w 3D, ale w 50 może nawet 60% będą to płyty CD. Film zawsze mogę włączyć z dysku zewnętrznego przez TV/Blu Ray.
Mam dużo płyt CD i zależy mi na w miarę dobrej jakości audio, czy podpiąć do amplitunera przez hdmi czy przez audio out obydwa kanały osobno ?, która opcja pozwoli na uzyskanie lepszego dźwięku.
Nie zależy mi w ogóle na opcjach wifi itp, zarówno telewizor, jak i amplituner mają tą opcję.
Zastanawiam się czy Pioneer da sobie radę czy zbierać na coś droższego ?
Pozdrawiam

Zbieraj na coś droższego.
A głównie na droższy wzmacniacz stereo, którego jak się wydaje nie posiadasz, a jak rozumiem z posta, chcesz słuchać muzykę stereo, oraz na droższe kolumny.
To ci poprawi jakość dźwięku najbardziej.

I pamiętaj, że wszystko co masz zamiar kupić, musisz sam osobiście odsłuchać i porównać z innymi sprzętami tego samego typu. Dotyczy to także odtwarzacza bluray.
Dopiero wtedy będziesz wiedział, czy jakość audio cię zadowala.

W przeciwnym razie możesz wyrzucać kasę w błoto.
I to niezależnie od ceny.
 

kaarolek1

New member
Witam ja szukam jakiegoś odtwarzacza Blu-Ray który dobrze odtwarza Youtube na tym mi głównie zależy.chyba że jest coś innego żeby Youtube można mieć?
 
Witam.
Czy ktoś z posiadaczy w/w odtwarzacza miał z nim problem taki, że nie da się go wybudzić ze stanu uśpienia ? Udaje mi się to za nastym razem. Pozostaje tylko serwis ?
 
Właśnie próbuję włączyć gada - jak się uda to zresetuję.

Po resecie b/z - pojawia się napis PIONEER i po krótszej lub dłuższej chwili gaśnie.
 
Ostatnia edycja:

3echo

Member
Bez reklam
Kupiłem ten BD.Zaciął się na CD-R,ale głównie kupiłem go koncertów BD,a przy tym jak narazie bez problemów.
Pytanie...mam starą aktualizację.Czy warto aktualizować do ostatniej?Wnosi ona coś konkretnego?
 
Ostatnia edycja:
Do góry