Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Oliviakrk

New member
Cześć

Czy ktoś jeszcze z Was ma widoczne kwadraty na ekranie? Pojawiają się po dłuższym korzystaniu z TV...
 

Attachments

  • IMG_20180611_213404__01.jpg
    IMG_20180611_213404__01.jpg
    19,1 KB · Wyś: 81

Oliviakrk

New member
Bo jak jest zimny to tego nie widać. Uznają na podstawie zdjęcia??

Zgloszenie się składa do Kikiego? Czy przez. Philipsa? Kupiony u Kikiego.
 
Ostatnia edycja:

Wesley1

Member
Bez reklam
Kupiony u Kikiego.
Ja też kupowałem u kikiego. Przywiózł Ci kurier?
Zaczyna mnie to troszkę wq.wiać powiem szczerze. Po rozmowie z kikim i przesłaniu do niego zdjęć otrzymałem informację, że prawdopodobnie podczas transportu ktoś nim za mocno "rzucił" i "przestawiła się polaryzacja" czy jakoś tak, że takie rzeczy się zdarzają, rzadko ale jednak. A tutaj mamy drugi taki sam TV z taką samą wadą (u mnie są jeszcze inne) Zastanawiające...
 
Ostatnia edycja:

Sluper

New member
Czytając wasze opinie i przymierzając się do zakupu tego tv coraz bardziej mnie do niego zniechęca :-O TV mający być "premmium" okazuje się, że nie lada sztuka trafić w pełni sprawny TV. Nie rozumiem jak TV kosztujący 6 tys. zł może wychodzić z produkcji w takich ilościach jako bubel. To ja się nie dziwię, że jak w RTV EURO AGD powiedziałem, że jestem zainteresowany tym modelem to zasugerowali mi, by kupić lepiej dodatkową gwarancję bo się psują.
 

xMaraSSx

New member
Czytając wasze opinie i przymierzając się do zakupu tego tv coraz bardziej mnie do niego zniechęca :-O TV mający być "premmium" okazuje się, że nie lada sztuka trafić w pełni sprawny TV. Nie rozumiem jak TV kosztujący 6 tys. zł może wychodzić z produkcji w takich ilościach jako bubel. To ja się nie dziwię, że jak w RTV EURO AGD powiedziałem, że jestem zainteresowany tym modelem to zasugerowali mi, by kupić lepiej dodatkową gwarancję bo się psują.

Żadne tam premium, tylko value - czyli najkorzystniejszy stosunek możliwości do ceny. Jak chcesz premium to kupujesz Sony ZD9 (za co najmniej 2x tyle kasy).
 

szybal

Banned
Czytając wasze opinie i przymierzając się do zakupu tego tv coraz bardziej mnie do niego zniechęca :-O TV mający być "premmium" okazuje się, że nie lada sztuka trafić w pełni sprawny TV. Nie rozumiem jak TV kosztujący 6 tys. zł może wychodzić z produkcji w takich ilościach jako bubel. To ja się nie dziwię, że jak w RTV EURO AGD powiedziałem, że jestem zainteresowany tym modelem to zasugerowali mi, by kupić lepiej dodatkową gwarancję bo się psują.
Bubel, kup sobie Samsunga,LG itp.
Nie pisz bzdur o doradztwie z euro rtv oni wciskają ubezpieczenie do wszystkich artykułów które sprzedają .
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Ja miałem Samsunga i klękła matryca :( LG mnie nie przekonuje :) WSZYSCY teraz robią syf, który albo od początku jest wadliwy, albo zaraz się zepsuje :(
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Czytając wasze opinie i przymierzając się do zakupu tego tv coraz bardziej mnie do niego zniechęca :-O TV mający być "premmium" okazuje się, że nie lada sztuka trafić w pełni sprawny TV. Nie rozumiem jak TV kosztujący 6 tys. zł może wychodzić z produkcji w takich ilościach jako bubel. To ja się nie dziwię, że jak w RTV EURO AGD powiedziałem, że jestem zainteresowany tym modelem to zasugerowali mi, by kupić lepiej dodatkową gwarancję bo się psują.

Tak piszą osoby które na oczy nie widziały tego modelu - kup najlepiej inną markę - będziesz miał święty spokój.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Ataszek, ja rozumiem, że Tobie się udało i masz super sztukę :) ale zrozum innych, którzy nie mieli tyle "szczęścia" :) Poza tym, przy takiej cenie wypadałoby się przyłożyć do produktu. Z 2 jednak strony za swojego KS`a zapłaciłem 8200 i też się zesrał :( Masakra, że teraz robi się takie sprzęty. Pomijając już sam fakt wad mojego egzemplarza to powiem Ci, że mam go od zeszłej środy i do tej pory nie uporałem się z ustawieniami obrazu. Cały czas coś mi nie pasuje. Może to ze względu na tą "przesuniętą polaryzacje" ale pamiętam, że w Samsungu ustawiłem wszystko w jeden dzień i obraz "wypalał oczy" jakością.
 
Ostatnia edycja:
Do góry