Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Kalibrację masz na wydruku w środku telewizora, w kartonie. Sprawdź dobrze.

wszystko załatwione dzięki :)

jeszcze jedno pytanko co polecacie zmienić żeby nie napsuć mam ustawioną ISF noc i świeci bardzo ładnie, co pozmieniać na opcji dzień względem tej drugiej? samą janość?(słońce nie świeci na telewizor ale w pokoju za dnia jest jasno ;)
 

philipstv

New member
Panowie jak ta matryca bo widzę na środku ciemny pasy od dołu
mam jeszcze parę dni czasu mogę oddać czy zostawić
 
Ostatnia edycja:

gustdelf

Member
Mam ten sam problem jeśli chodzi o kalibracje, już myślałem, że może się nie znam, może gdybym oglądał z HDMI 1 obraz z blue ray byłoby ok ale po Twoim poście wiem, że coś jest nie tak. Po pierwsze miałem u siebie dwa różne tv bo jeden był uszkodzony, po drugie wydruk z ustawieniami do obu przyzedł taki sam, po trzecie wprowadzając do tv ustawienia z tych wydruków wychodzą bzdury, czerwony całkiem znika, np koszulki graczy barcelony zamiast niebiesko czerwone sa niebiesko brązowe itp. generalnie nie da sie tego oglądać. Ja się poddałem wprowadziłem swoje ustawienia a wydruki z kalibracji leża w szufladzie.

P.S.

u mnie kłódki są otwarte
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robsto

Member
Po 2 porankach stwierdzam że pomogło - nawet bez ponownej instalacji telewizora [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Dziś znów pobudka [emoji20]
Wkurzające!!!

SEBOL74 - a Ty poradziłeś sobie z tym problemem definitywnie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dobrze, że wybrałem OLED zamiast tego TV. W tym wątku problemów nie ma końca. Co ciekawe cały TV może być wadliwy, a nie tylko jedna rzecz. Kontrola jakości kompletnie leży przy tym modelu...
 

darek86

New member
Dobrze, że wybrałem OLED zamiast tego TV. W tym wątku problemów nie ma końca. Co ciekawe cały TV może być wadliwy, a nie tylko jedna rzecz. Kontrola jakości kompletnie leży przy tym modelu...

Ja nie mam opisywanych tu problemów, a posiadam ten model. Jedyny problem na jaki się natknąłem, to po długim uśpieniu (po nocy), po uruchomieniu nie odświeża od razu sieci po kablu przy dhcp. Jakoś szczególnie mnie to nie boli, ale zgłoszę, może naprawią przy kolejnej aktualizacji. ;)
Ja nie żałuję, jednak rozmiar robi swoje. ;)
 

szybal

Banned
Ja nie mam opisywanych tu problemów, a posiadam ten model. Jedyny problem na jaki się natknąłem, to po długim uśpieniu (po nocy), po uruchomieniu nie odświeża od razu sieci po kablu przy dhcp. Jakoś szczególnie mnie to nie boli, ale zgłoszę, może naprawią przy kolejnej aktualizacji. ;)
Ja nie żałuję, jednak rozmiar robi swoje. ;)
Ja też nie mam opisywanych problemów.
Też jak kolegą miałem problem z odswieżaniem sieci po kablu.
Teraz mam przez Wi-Fi i wszystko gra.
 

koniefka

New member
U mnie, odpukać, też żadnych problemów.
Co prawda z jednej strony jest lekko odstająca obudowa, ale narazie nic złego z tego nie wynika.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Panowie jak ta matryca bo widzę na środku ciemny pasy od dołu
mam jeszcze parę dni czasu mogę oddać czy zostawić


jak dla mnie typowy banding aczkolwiek na zielonym nie powinno byc tak widoczne. Bardziej niepokojace sa te plamy przy gornej krawedzi choc widze ze zdjecie nie jest najlepszej jakosci. Zrob zdjecie na wprost na szarym lub bialym ekranie.
 

dlugilong

Member
A jak wyglądają u Was odbicia światła w matrycy (wieczorne lampy lub żarówki w pokoju)? U mnie są bardzo widoczne szczególnie na ciemnych obrazach, a podobno ten tv ma powłokę antyrefleksyjną, więc odbicia powinny nie być aż tak widoczne...
 
Do góry