Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Slimkrk

New member
To ja mam pytanie bardziej techniczne niż ta gównoburza, która do niczego nie prowadzi. Kiedy są wyświetlane ciemne rzeczy takie jak ktoś w czarnej kurtce lub ktoś z czarnymi włosami to w tym miejscu jest po prostu jedna czarna plama. Jakim ustawieniem można to skorygować? Ktoś już tutaj o to pytał ale nie dostał odpowiedzi. Jak to wyglada u Was?
 
G

Grant2008

Guest
Witam uprzejmie,
Nie , moim skromnym zdaniem jest to tylko jedna z alternatyw(opcji) , gdzie zakupimy telewizor . :-| Mamy wolny wybór , gdzie zakupimy telewizor .

Pozdrawiam:)
accu
:kom:

Witaj Accu,

Zgadzam się z Tobą i innymi, ale wydaje mi się że jest to najbardziej bezpieczna opcja zakupu tv w końcu wydajemy 8 do 10 tys PLN a czasami i wiecej na TELEWIZOR. Zobacz jakie cyrki ma nasz kolega z serwisem Philipsa, a do tego został olany przez sprzedawcę tego tv czyli Euro AGD.
Myślę że Kiki raczej nie zostawił by go z takim problemem, a obserwuje to forum od 2011 r., to po rekomendacja wspomnianego Pana w tymże roku kupiłem Sharp 46le830e, który wyśmienicie gra do dzisiaj u syna w pokoju.
Pozdrawiam wszystkich.
 

bobtong

Member
Ma ktoś problem z nośnikami USB których TV nie widzi no chyba że akcję z wtyczką wykonamy i to pod warunkiem że dysk jest podpięty, gdy zaś dysk odepniemy i znów podepniemy jest znowu niewidoczny

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

To ja mam pytanie bardziej techniczne niż ta gównoburza, która do niczego nie prowadzi. Kiedy są wyświetlane ciemne rzeczy takie jak ktoś w czarnej kurtce lub ktoś z czarnymi włosami to w tym miejscu jest po prostu jedna czarna plama. Jakim ustawieniem można to skorygować? Ktoś już tutaj o to pytał ale nie dostał odpowiedzi. Jak to wyglada u Was?


Profesjonalna kalibracja niweluje efekt utraty odcieni szarości , ale i tak ten telewizor gubi trochę odcienie szarości w czerniach nawet po kalibracji, kalibracja efekt w większym stopniu zniweluje.
 

Slimkrk

New member
Profesjonalna kalibracja niweluje efekt utraty odcieni szarości , ale i tak ten telewizor gubi trochę odcienie szarości w czerniach nawet po kalibracji, kalibracja efekt w większym stopniu zniweluje.

Telewizor za 7k gubi odcienie szarości nawet po kalibracji? To trochę słabo z jego strony. W poprzednim TV sprzed kilku lat nic takiego nie miało miejsca:( No nic, ale jeżeli to chociaż trochę pomoże to polecicie kogoś z Krk?
 
G

Grant2008

Guest
Wybór może i mamy ale kupno u Kikiego jest na pewno bardziej bezpieczne.

Witaj SZYBAL,
Ta oczywiście masz rację z wyborem, kolega Dzaceq kupił w sieciowce i trafił na jakiś trefny model po czym został potraktowany przez serwis i sklep prawie jak intruz.
Ty kupiłeś u Kikiego i "dziwnym" trafem nic się nie dzieje(i aby tak było cały czas czego Ci z całego serca życzę ) , sugeruję że na markety może rzucany jest inny towar, a do tego euro jest znane z braku elastyczności w temacie zwrotów/ wymian tv. Ponadto myślę że Kiki nie zostawił by tematu nie załatwionego gdyby zakup został dokonany u niego (sprawa zbyt honorowa dla niego)
Pozdrawiam serdecznie
 
G

Grant2008

Guest
Telewizor za 7k gubi odcienie szarości nawet po kalibracji? To trochę słabo z jego strony. W poprzednim TV sprzed kilku lat nic takiego nie miało miejsca:( No nic, ale jeżeli to chociaż trochę pomoże to polecicie kogoś z Krk?

Witaj
Spróbuj HD Cinema Stanisław Nowicki,

Pozdrawiam serdecznie
 

szybal

Banned
Witaj SZYBAL,
Ta oczywiście masz rację z wyborem, kolega Dzaceq kupił w sieciowce i trafił na jakiś trefny model po czym został potraktowany przez serwis i sklep prawie jak intruz.
Ty kupiłeś u Kikiego i "dziwnym" trafem nic się nie dzieje(i aby tak było cały czas czego Ci z całego serca życzę ) , sugeruję że na markety może rzucany jest inny towar, a do tego euro jest znane z braku elastyczności w temacie zwrotów/ wymian tv. Ponadto myślę że Kiki nie zostawił by tematu nie załatwionego gdyby zakup został dokonany u niego (sprawa zbyt honorowa dla niego)
Pozdrawiam serdecznie
To bardzo proste jak kupujesz w sieciówce wszyscy mają cię w dupie .
Jak kupujesz u kogoś kto sam dba o swoją renomę jest inaczej dba o klienta.
A posty pseudo posiadaczy ,zachwalaczy konkurencji są skuteczne dla osób które nigdy nie miały Philibsa.
 

ebola1972

Member
To nie jest forum dla dzieci. Kazdy ma swoj rozum. Kazdy wie gdzie kupic. Wiec prosze skonczyc gownoburze na temat gdzie lepiej kupic i dlaczego.
 

DzaceQ

Banned
Tak jak wspomniano wyżej, człowiek zostaje z palcem w d... Ale nie mam zamiaru im popuścic jeśli będzie trzeba sprawa zakończy się w sądzie. Na tą chwilę jestem zniesmaczony jak i serwisem tak i sklepem.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Telewizor za 7k gubi odcienie szarości nawet po kalibracji? To trochę słabo z jego strony. W poprzednim TV sprzed kilku lat nic takiego nie miało miejsca:( No nic, ale jeżeli to chociaż trochę pomoże to polecicie kogoś z Krk?

To spróbuj TV z podobnej półki cenowej - zobaczymy jaki potrafi obraz wyświetlić ?
Najlepiej ustawić 2 obok siebie i porównać - jestem ciekaw reakcji i spostrzeżeń !
 
Ostatnia edycja:

Slimkrk

New member
To spróbuj TV z podobnej półki cenowej - zobaczymy jaki potrafi obraz wyświetlić ?
Najlepiej ustawić 2 obok siebie i porównać - jestem ciekaw reakcji i spostrzeżeń !

Mogłem porównywać przed zakupem;) Moja wina.
Co do kupowania w marketach... Ja kupiłem w RTVeuroAGD. Po włączeniu matryca mrugała przez kilka minut. Podobno wadliwa seria. Nagrałem to telefonem i pokazałem na drugi dzień sprzedawcy. Kazał przywieźć TV i wymienili do ręki ma nowy egzemplarz.. Mojego wadliwego nawet nie podpięli do zasilania:smile: Wynika z tego, że to nie polityka sklepu tylko czynnik ludzki. Jak ktoś jest w porządku to wszystko sie da załatwić. Jak trafisz na **uja to masz pecha. Ale karma do niego wróci...
 

DzaceQ

Banned
Pewnie ma skoro mu wymienili co w sumie nie jest dziwne bo sytuacja miała miejsce następnego dnia. Ja tylko przypominam, że Philips nie traktuje nieszczelności matrycy jako wady fabrycznej co wynika z ich oficjalnej odpowiedzi więc nie bardzo rozumiem co to znaczy w tej chwili w 100% bez wad? Idąc ich tokiem myślenia mój TV też nie ma wad i o to jest to całe zamieszanie, że traktują ludzi jak debili!
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Pewnie ma skoro mu wymienili co w sumie nie jest dziwne bo sytuacja miała miejsce następnego dnia. Ja tylko przypominam, że Philips nie traktuje nieszczelności matrycy jako wady fabrycznej co wynika z ich oficjalnej odpowiedzi więc nie bardzo rozumiem co to znaczy w tej chwili w 100% bez wad? Idąc ich tokiem myślenia mój TV też nie ma wad i o to jest to całe zamieszanie, że traktują ludzi jak debili!
Tobie też powinni wymienić na nowy byłbyś mega zadowolony !!!
 
G

Grant2008

Guest
Kupowanie tam gdzie taniej

To nie jest forum dla dzieci. Kazdy ma swoj rozum. Kazdy wie gdzie kupic. Wiec prosze skonczyc gownoburze na temat gdzie lepiej kupic i dlaczego.

Ebola 1972,
Ja w swoich wypocinach namawiam gorąco forumowiczów do korzystania ze sprawdzonych źródeł dystrybucji a nie marketów gdzie ogólnie maja w dupie klienta, tam masz zapłacić i spieprzac ze sprzętem do domu a jak reklamacja to jesteś Intruzem. Dlatego gorąco namawiam wszystkich zainteresowanych do głębokiej refleksji przy zakupach na tak wysokie kwoty. Bo później wątek ciągnie się przez 50 stron i prowadzi do głębokiej depresji poszkodowanego (grube wyłożone pieniążki na tv) co automatycznie ma przełożenie na zainteresowanie produktem który w swojej klasie faktycznie jest debesciakiem.

Pozdrawiam serdecznie
 
G

Grant2008

Guest
Panel LCD godny polecenia

Do wszystkich przeglądających to forum, jeżeli planujecie zakup tego tv LCD marki Philips z półki PREMIUM, nie róbcie tego w markecie, zróbcie to u Kiego. Facet sprawdzi wam tv i wyśle model bez WAD, SKALIBROWANY OBRAZ TELEWIZORA spowoduje wasz uśmiech na twarzy z powodu doskonałego obrazu. A jak wam się nie spodoba to go odeslecie w 14 dni.

p.s.
Namawiam Was tylko dlatego że firma ma klasę, kasę i zależy jej na doskonałości obrazu w każdej kwestii u swoich klientów......
 
G

Grant2008

Guest
Tylko oni

Ja dałem się namówić w 2011 roku na Sharp z matrycą wypełni ledową 46le830e Quatron i do dzisiaj ten tv rozświetla moje oblicze z UŚMIECHEM u Syna twierdząc że czekamy na PRAWDZIWEGO SHARPA z Japonii nie z Vestella. :|:mrgreen::-D:krol:
 
Do góry