Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

DzaceQ

Banned
Witajcie
Zamierzam kupić TV w cenie ok 7000 zł.
Rozważam Philipsa PUS8102, ale także Sony XE9005.
Świetne opinie ma Panasonic TX-65EX780E (ale tu cena przewyższa moje założenia). A może jeszcze coś innego?
Co sądzicie o tym wyborze?
Pozdrawiam
Teraz wybrałbym Sony. Zerknij jeszcze na samsung MU7002T
 
Ostatnia edycja:

makrela44

New member
Nie sądzę żeby było mnie stać na nowego Sony. Muszę raczej wybierać z zeszłorocznych modeli. Philips kusi mnie ambilightem, zaś sony jakością obrazu. Trudny wybór, więc proszę o opinie użytkowników.
 

szybal

Banned
Nie sądzę żeby było mnie stać na nowego Sony. Muszę raczej wybierać z zeszłorocznych modeli. Philips kusi mnie ambilightem, zaś sony jakością obrazu. Trudny wybór, więc proszę o opinie użytkowników.
Nie wypowiem się co do Sony ,Philips mam i mogę polecić a to nie tylko Ambilight ale także Zestawy Hue o których konkurencja może tylko pomarzyć.
 

DzaceQ

Banned
Nie sądzę żeby było mnie stać na nowego Sony. Muszę raczej wybierać z zeszłorocznych modeli. Philips kusi mnie ambilightem, zaś sony jakością obrazu. Trudny wybór, więc proszę o opinie użytkowników.
Jeśli kierujesz się samym ambilight to wybór masz prosty, ja też przez to wybrałem Philipsa inna sprawa, że po jakimś czasie uznałem to tylko za gadżet.
 

szybal

Banned
Trzeba było nie kupować Philipsa o ile w ogóle go kupiłeś w co coraz bardziej nie wieżę jak nie byłeś przekonany.Tylko ktoś kto nie miał ambi pisze takie bzdury.Daj już spokój.
 

DzaceQ

Banned
A co znów Ci mam jakiś dowód wysłać? A potem będziesz zwracał mi honor? Proszę bardzo co tylko sobie życzysz ale aktualnie mam tylko pilot i swistek z serwisu, bo TV który tak wychwalasz niestety nie jest taki idealny jak Ci się wydaje, patrząc po Twojej stopce już wiem że mam do czynienia z fanboyem.
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Nie. Nie dostanę w poniedziałek już 3 tyg jestem bez sprzętu, jak widać długo im zajmuje mycie matryc z kurzu o wymianie można zapomnieć.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Nie sądzę żeby było mnie stać na nowego Sony. Muszę raczej wybierać z zeszłorocznych modeli. Philips kusi mnie ambilightem, zaś sony jakością obrazu. Trudny wybór, więc proszę o opinie użytkowników.


Weź Philipsa 65PUS8102 - Jak stwierdzisz że Ci nie leży to oddasz i wymienisz na SONY
 

Oliviakrk

New member
Weź Philipsa 65PUS8102 - Jak stwierdzisz że Ci nie leży to oddasz i wymienisz na SONY

Sony z zeszłego roku ma problem z płynnością... I gubi detale... Hdr piękny ale co z tego jak np. Nie ma liny w kolejce linowej.

Sama chciałam kupić XE93. Ale wyszło na to że 65PUS8102 jest najlepszy w tym przedziale cenowym.

Dlatego też z niecierpliwością czekam na nową dostawę Philipsa u Kikiego.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Fanboyem dobre a ja z panikarzem który pisze w kółko to samo ! Dostaniesz tv serwisu wtedy napisz coś sensownego a nie kółko to samo jaki Philips jest zĺy i nie dobry.Tak jak już męczył tamat Lolek,Bolek,Kamila itp.
 

DzaceQ

Banned
Uważam, że dalsza konwersacja z Tobą nie ma sensu skoro nie znasz znaczenia tego słowa, stopka Cię zdradziła a teraz idź oglądać swój wymarzony Telewizor tylko pilnuj żeby czasem ktoś złego słowa na niego nie powiedział, od czasu do czasu zerknij też na matrycę chociaż teraz nawet gdyby Ci się zepsuł, nawet byś się nie przyznał bo jak skoro wychwalasz go pod niebiosa i wątpię byś przyjął do wiadomości inny fakt niż zajebistość owego modelu. Kolega wyżej wymyślił świetny patent z tym pokrowcem, powinni go dodawać do zestawu.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Sony z zeszłego roku ma problem z płynnością... I gubi detale... Hdr piękny ale co z tego jak np. Nie ma liny w kolejce linowej.

Sama chciałam kupić XE93. Ale wyszło na to że 65PUS8102 jest najlepszy w tym przedziale cenowym.

Dlatego też z niecierpliwością czekam na nową dostawę Philipsa u Kikiego.

Każdy TV ma jakieś wady, Philips tez ma swoje wady, ale oczywiście w cenie do 8 tyś nie ma
konkurencji na chwilę obecną
 

DzaceQ

Banned
A mówiłem Ci, że Cię chcą zrobić w balona.
Teraz sprzedawca Ci będzie wmawiał to samo. Że TV wcale nie był naprawiany.
Ostrzegałem.
Miałeś rację, nigdy więcej w życiu Philipsa i juz pomijam fakt, że sprzęt się zepsuł bo to się zdarza, tylko właśnie fakt robienia z ludzi idiotow wpieranie, że czarne jest białe, brak ponoszenia odpowiedzialności za wypuszonego z fabryki bubla. Wmawiać nie będą bo póki nie będę miał oficjalnego od nich pisma, sprzętu nie odbiorę gdyż dalej nie wiem na jakiej podstawie prawnej był naprawiony.
 
Ostatnia edycja:
Do góry