Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja ma dwa Philipsy i kolejne tez będą .
Ambilux bajka , Oled bajka !
Każdy kto chce extra obraz każdego dnia i każdej chwili polecam.
Tym którym się nie trafiło obojętnie jaka marka współczuję.
 

DzaceQ

Banned
Dzięki, fajnie wiedzieć, że problem nie tylko mnie dotyczy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"Testowalem kilka tv dzięki uprzejmości znajomego który pracuje w jednej z sieci i napiszę , że do 10000zł pus 8102 nie ma konkurencji nawet w 55 calowych tv a przypominam że ten ma 65 cali . Doskonała matryca , prawie nieskończona czerń , świetny i bardzo wydajny procesor P5 no i najważniejsze o czym zapominają producenci a robi robotę to PODŚWIETLANE DIRECT i 150 stref przyciemniania które to stawiają ten telewizor obok OLEDów , nie mówiąc o 3 str ambi ,które jest NIESAMOWITE . REWELACJA I WART KAŻDYCH PIENIĘDZY"
=======================

Philips ma w każdym roku jakąś wielką perełkę w ofercie. W tym roku jest to chyba właśnie ten telewizor. Jakość obrazu prezentuje się doskonale, bardzo dobrze, że telewizor korzysta z technologii bezpośredniego podświetlenia. Daje to ogromną różnicę w oglądanym obrazie! Jest mega równomiernie podświetlony, a matryca VA 100 Hz ma mega duży kontrast. Philipsowe pomysły na smartTV i ambilight zdają egzamin. Do konsoli telewizor nadaje się doskonale, bardzo dobrze, że zdecydowałem się na zakup tego modelu.
Zalety

jakość dźwięku
jakość obrazu
łatwość obsługi

"
=============================
Wyczytałem w internecie na na jakimś teście/artykule że to najlepszy tv na rynku w tym roku.
Jedno krótkie słowo WOW!!!! to świeci jak OLED!!!!
Płynnie działa nie wiesza się wgrałem już parę gier dla dziecka, dla siebie KODI smart-android działa bez problemu.
No i te światełka z tyłu robią robotę wszystko pogaszone tylko telewizor i światełka a cały salon oświetlony!
Jestem zadowolony! Dzięki Philips!
Zalety

jakość dźwięku
jakość obrazu
łatwość obsługi


===============================


Ocena:

5/5 Wystawiono 2 tygodnie temu

Szukałem czegoś bardzo dobrego w stosunkowo przyzwoitej cenie, użytkuje ten sprzęt od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolony, jakość obrazu powala na kolana, czerń jest barzo głęboka, netflix działa bardzo dobrze w 4k obraz jest bardzo szczegółowy, głośniki czysto grają,pilot ma użyteczną klawiaturę z tyłu.Wykonanie solidne.Brawo Philips
Zalety

ambilight
android
jakość dźwięku
jakość obrazu
klawiatura na pilocie
łatwość obsługi


========================================


Ocena:

5/5 Wystawiono 2 dni temu

Nie czytajcie trolli którzy nie widzieli tego tv na oczy ! Wszystko chodzi bardzo płynnie a obraz jest wyśmienity ! Banding akceptowalny - taka technologia.Bardzo dobrze podświetlona matryca - 128 stref robi swoje.Ja poza brakiem BT zwrotnym nie widzę wad !Polecam.
Zalety

jakość obrazu, płynność androida, ambilight, wygląd, czerń jak w oled

Wady

brak zwrotnego bluetooth


=========================
elewizor, który na pewno zostanie ze mną na dłuższy czas. Nie mam zastrzeżeń co do jego działania. Obraz żyletka, dźwięk rozchodzi się z głośników równomiernie. Dla mnie pasjonata filmów w połączeniu z dobrym odtwarzaczem blue-ray ten telewizor sprawdza się w sam raz.

================================


Ocena:

5/5 Wystawiono 2 miesiące temu

Nie mam zastrzeżeń do tego produktu, jak większość przed mówców zgadzam się co do jakości obrazu w tym tv, czerń , naturalność kolorów, zniewala z nóg, do tego jeszcze pięknie grające głośniki, plus ambilight, po prostu idealny telewizor !!!
Zalety

android
jakość dźwięku
jakość obrazu
klawiatura na pilocie
łatwość obsługi



==============================
Wystawiono 2 miesiące temu

Zakupiłem jestem bardzo zadowolony, dosyć wysoka jasność powoduje świetny efekt HDR, lokalne wygaszanie zrobiło na mnie takie wrażenie że teraz myślę o Panasonic dx900, szkoda że nie kosztuje tyle co Philips
Zalety

klawiatura na pilocie

===========================
 

DzaceQ

Banned
Kiki ale co te opinie z Ceneo bądź innego serwisu maja na celu? Zwłaszcza, że można je wystawiać bez potwierdzenia zakupem... jak np w Euro czy media expert, mogą je pisać wszyscy. Ja nigdzie nie podważam faktu, że telewizor jest słaby, że ma zły obraz itd. Piszę jedynie, że nadal w modelach wysokich ciągnie się ten sam problem niestety a oni dalej nie widzą w tym problemu, mają klientów za nic.
 

barburian

New member
Bez reklam
Telewizor jest super nikt tego nie neguje, podobnie jak w Sony trafiają się buble tak i w Philipsie - ale niestety żaden producent chętnie nie przyjmie na klatę problemu
 

DzaceQ

Banned
Telewizor jest super nikt tego nie neguje, podobnie jak w Sony trafiają się buble tak i w Philipsie - ale niestety żaden producent chętnie nie przyjmie na klatę problemu
O tym mówię cały czas, nie wymagam cudów tylko zwykłej wymiany matrycy jak to robią w innych markach. Najbardziej denerwuje mnie fakt, że robią z klientów idiotow twierdząc, że to nie wada.
 

DzaceQ

Banned
Miałem już taka sytuacje, nie było mowy o czyszczeniu technik wymieniał matrycę na miejscu także pisze ze swojego doświadczenia, byłem w 100% zadowolony z takiej obsługi. Ale racji sporo masz w tym co piszesz teraz najlepiej jest tylko sprzedać a potem umyć ręce.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Kiki ale co te opinie z Ceneo bądź innego serwisu maja na celu? Zwłaszcza, że można je wystawiać bez potwierdzenia zakupem... jak np w Euro czy media expert, mogą je pisać wszyscy. Ja nigdzie nie podważam faktu, że telewizor jest słaby, że ma zły obraz itd. Piszę jedynie, że nadal w modelach wysokich ciągnie się ten sam problem niestety a oni dalej nie widzą w tym problemu, mają klientów za nic.

Jedna z tych opinii jest akurat moja także prawdziwa i nie udawana :p
 

szybal

Banned
Dzaceq czemu nie poczekasz na finał sprawy tylko piszesz w kółko to samo .
Ja z serwisem mam bardzo dobre wspomnienia może i tobie się uda !
Poczekaj a potem pisz swoje wywody.
 

ebola1972

Member
Opinie z ceneo są g. warte. Podstawione osoby też je piszą. Jeżeli już jednak cytujemy opinie z ceneo to jest też kilka dotyczących kurzu na matrycy. Może i te by zacytować...
 

DzaceQ

Banned
Dzaceq czemu nie poczekasz na finał sprawy tylko piszesz w kółko to samo .
Ja z serwisem mam bardzo dobre wspomnienia może i tobie się uda !
Poczekaj a potem pisz swoje wywody.
Czekam spokojnie, ale Pan który dziś mnie obsługiwał również mnie pocieszyl gdyż jego tv po czyszczeniu matrycy wytrzymał 3 miesiące i ponownie nadaje się do tej pseudo naprawy.
 
G

Grant2008

Guest
Philips serwis

Z tą wymianą w innych markach to też bym nie wierzyła...

Ostatnio oddanie czegokolwiek na gwarancje to ciężka przeprawa.


Bardzo dobrym przykładem jest tutaj LG odnośnie matryc OLED, wymieniają OLEDy na nowe i po problemie.
Pamiętam tutaj na forum o poruszanym problemie matryc Samsunga gdzie występował właśnie wada kurzu, ale nie pamiętam jak to się skończyło.
 

accu

New member
Bez reklam
Bardzo dobrym przykładem jest tutaj LG odnośnie matryc OLED, wymieniają OLEDy na nowe i po problemie.
Pamiętam tutaj na forum o poruszanym problemie matryc Samsunga gdzie występował właśnie wada kurzu, ale nie pamiętam jak to się skończyło.

Witam uprzejmie,

A co tu pamiętać . :| Jest przecież na forum założony Temat : Gwarancja Samsunga . Uwaga!
Tam można się doczytać wielu "ciekawych"rzeczy .

BTW , przepraszam , że napisałem , nie w temacie wątku , ale nie lubię niedomówień .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

DzaceQ

Banned
Bardzo dobrym przykładem jest tutaj LG odnośnie matryc OLED, wymieniają OLEDy na nowe i po problemie.
Pamiętam tutaj na forum o poruszanym problemie matryc Samsunga gdzie występował właśnie wada kurzu, ale nie pamiętam jak to się skończyło.
O i to jest przykład jak powinna wyglądać naprawa, mi w samsungu wymienili panel bez gadania, gdybym wiedział że w Philips są takie cyrki, odpuscilbym zakup.
 
G

Grant2008

Guest
Konkluzja dotyczy wszystkich producentów tv

SŁUCHAJCIE, Z CAŁEJ TEJ AFERY NALEŻY WYCIĄGNĄĆ JEDEN WNIOSEK KTÓRY TUTAJ MI SIĘ NASUWA I JEST CHYBA NAJROZSADNIEJSZY. TELEWIZORY KLASY PREMIUM NALEŻY ZAMAWIAĆ U KIKIEGO. SPRAWDZA KAŻDĄ SZTUKĘ ZANIM WYŚLE DO KLIENTA I SYFU NIE WYŚLE, PONADTO ZAMÓWIENIE INTERNETOWE TO ZWROT 14 DNIOWY, CENY MA ZAZWYCZAJ ROZSĄDNE ORAZ TO CO WIDAĆ ŻE KIKI JEST W MIARĘ POUKŁADANY U PRODUCENTÓW I DOSTAWCÓW PRZEZ CO ŁATWIEJ CHYBA BĘDZIE PRZEJŚĆ PRZEZ PROCEDURY REKLAMCYJNE.

p. s.
chciałem zaznaczyć że nie znam osobiście Kikiego ani nikogo z jego rodziny. Jest to człowiek całkowicie mi obcy, więc proszę nie posadzac mnie o niecne plany i nie insynuowac niewiadomo czego.

Pozdrawiam wszystkich
 

accu

New member
Bez reklam
SŁUCHAJCIE, Z CAŁEJ TEJ AFERY NALEŻY WYCIĄGNĄĆ JEDEN WNIOSEK KTÓRY TUTAJ MI SIĘ NASUWA I JEST CHYBA NAJROZSADNIEJSZY. TELEWIZORY KLASY PREMIUM NALEŻY ZAMAWIAĆ U KIKIEGO. SPRAWDZA KAŻDĄ SZTUKĘ ZANIM WYŚLE DO KLIENTA I SYFU NIE WYŚLE, PONADTO ZAMÓWIENIE INTERNETOWE TO ZWROT 14 DNIOWY, CENY MA ZAZWYCZAJ ROZSĄDNE ORAZ TO CO WIDAĆ ŻE KIKI JEST W MIARĘ POUKŁADANY U PRODUCENTÓW I DOSTAWCÓW PRZEZ CO ŁATWIEJ CHYBA BĘDZIE PRZEJŚĆ PRZEZ PROCEDURY REKLAMCYJNE.

p. s.
chciałem zaznaczyć że nie znam osobiście Kikiego ani nikogo z jego rodziny. Jest to człowiek całkowicie mi obcy, więc proszę nie posadzac mnie o niecne plany i nie insynuowac niewiadomo czego.

Pozdrawiam wszystkich

Witam uprzejmie,
Nie , moim skromnym zdaniem jest to tylko jedna z alternatyw(opcji) , gdzie zakupimy telewizor . :-| Mamy wolny wybór , gdzie zakupimy telewizor .

Pozdrawiam:)
accu
:kom:
 
Do góry