Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Sandre

New member
No ja nie wydałem ponad 6k od tak sobie tylko czytałem i oglądałem ponad miesiąc. Dzisiaj i na ich materiale i na naziemnej i moim pendrive wszystko było skopane.
 
R

Rubashko

Guest
Przepraszam za mój polski. Używam tłumacza.
Oto mój brudny ekran. Pionowe linie pośrodku ekranu. Myślę, żeby zmienić gwarancję. Zastanawiam się, czy to dla mnie takie pechowe, czy oni wszyscy są tacy?
 
R

Rubashko

Guest
U mnie jakoś tak:
to białe wypełnienie
I tutaj też można zobaczyć te paski na czarno z odłączonym lokalnym przyciemnieniem.
est lepiej widoczny w snajpie 45-stopniowym
http://images.vfl***/ii/1515357184/2a7f19ee/20055596.jpg
Czy ktoś ma ekran bez dse?
 
Ostatnia edycja:
R

Rubashko

Guest
Zwykle używam trybu - normalny.
Ale na tym zdjęciu wyłączyłem, aby pokazać pionowe paski. Są również widoczne na treści świetlnej podczas lotu przez aparat
 

DzaceQ

Banned
@Rubashko wszystkie takie będą. Jest to dopuszczone przez producenta. Taka specyfika podświetlenia i budowy samego panela.
Dokładnie nic z tym nie zrobisz następny będzie miał to samo ale np w innym miejscu, lokalne wygaszanie i heja jak masz coś widocznego podczas normalnego oglądania masowanie pomoże :)
 

Paw3los

New member
Dokładnie nic z tym nie zrobisz następny będzie miał to samo ale np w innym miejscu, lokalne wygaszanie i heja jak masz coś widocznego podczas normalnego oglądania masowanie pomoże :)

Nie zupełnie o to chodzi. To nie jest clouding, tylko banding (pionowe lub poziome pasy widoczne na obrazie w ruchu). Niestety każdy TV z direct led będzie miał taki efekt. Nie pomoże tu żadne "masowanie".
 

hymmen

New member
Mam co prawda inny tv, ale tak przy okazji bycia w jednym z centrów handlowych jeszcze raz sprawdziłem kolejny tv tego modelu. Jest niestety widoczny spory banding i efekt brudnego ekranu. Dla lubiących piłkę nożną będzie kiepski, dodatkowo szybki ruch też słabo. To trzeci egzemplarz na jaki patrzę i przy każdym jest podobnie.
 
Ostatnia edycja:

tygrys33

New member
Do dziś byłem zadowolony z zakupu, dopóki nie zobaczyłem w euro rtv Samsunga ue65mu8002... Czerń kontrast odwzorowanie kolorów kąty patrzenia wykonuje ... Nie jestem fachowcem ale Samsung zmiazdzyl phillipsa

O czerni nawet już nie mówię... Wisiał telewizor obok telewizora... Taki test jest chyba nie do oszukania

Nie nabieraj się na takie gierki EURO w połowie grudnia byłem zobaczyć tego Phila w EURO u mnie w Krakowie w galerii Bonarka. Na ścianie wisiało ok 40 telewizorów 55-65" i Philips miał najgorszy obraz totalna kaszana gdyby nie opinie w internecie i zainteresowanie z mojej strony tym modelem w życiu bym na niego nie zwrócił uwagi, na moje pytanie do sprzedawcy czemu jest taki obraz stwierdził że wszystkie są załączane po wyciągnięciu z pudełka bez regulacji. 18 grudnia zakupiłem u Kikiego ten model z kalibracja obraz niebo a ziemia w porównaniu z tym z Bonarki. Po nowym roku byłem akurat w kinie w Bonarce i przy okazji podszedłem do EURO poprosiłem Pana z obsługi o pilota jako potencjalny klient a z racji tego iż nie byłem już laikiem tego modelu pozwoliłem sobie pogrzebać w ustawieniach i niestety tak jak pisali koledzy wcześniej ustawienia z lokalnym wygaszniem na wyłączone i suwaki kontrastu, jasności itd w drugą stronę w stosunku do tego co być powinno. Także Panowie z dużą rezerwą proszę podchodzić do tych prezentacji "statycznych" w sklepach.
 

szybal

Banned
Tygrys 33 zgadzam się w stu procentach, słabo mi się robi jak czytam opinie oglądaczy
opierających swoje opinie na tym co zobaczyli w sklepie , żaden tv nie jest
doskonały ale 8102 przy odpowiednim sygnale i ustawieniach ma bardzo dobry obraz.
 
Do góry