Pierwsza recenzja nowej ST50

wojt88

Guest
Hej a jakbyście mieli wybrać między VT30 a ST50? Wg. testów chyba ST50 prawda? Szkoda tylko, że design ma niezbyt a VT tafla szkła... Wiem, że obraz ma być najważniejszy ale sam wygląd dla mnie ma znaczenie, przecież to wisienka na torcie w salonie... A na VT50 raczej nie wyrobie...
 

ph88

New member
Pierwsze sztuki na Allegro: Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jeśli taka cena będzie wszędzie, to niestety, ale zrezygnuję z kupna. GT30 można kupić o ponad 1000zł taniej... Otrzymałem też informację od sprzedawcy, że będzie miał ST50 2 kwietnia (poniedziałek), a więc ST50 wchodzi od poniedziałku do sklepów. Czekamy :)

I dwie krótkie recki na YT w HD (dobrze widać wygląd ST50):
http://www.youtube.com/watch?v=jF1TJLWkwSI
http://www.youtube.com/watch?v=HDTm_u_S7VU
 
Ostatnia edycja:

peterka1000

Member
Bez reklam
Ciekawe jak z tym st50, bo jeżeli nie będzie głośny to nawet te 4500 zł może być warty wtedy ;) Choć jakby był za 4000 zł to dziś już bym wziął.

Z całym szacunkiem ale jak czytam czasami jakie ludzie mają dylematy to śmiać mi się chce . Jak kogoś nie stać to nie kupuje niczego , a jak ktoś ma pare złotych luźnych to jaka różnica czy dać 4000 czy 4500 ? Nie pojmuje tego wcale . Zajebista różnica . Chyba nikt normalny nie kupuje telewizora jak go nie stać i liczy się z dodatkowym 500 zł albo jak ktoś marudzi że kupił by ale prądu żre za dużo . W takim wypadku lepiej sobie kupić rowerek za 2000 zł , zdrowiej i bez kosztów zużycia energii . :) Pozdrawiam
 

ph88

New member
Z całym szacunkiem ale jak czytam czasami jakie ludzie mają dylematy to śmiać mi się chce .

No widzisz kolego, nie każdy jest tak bogaty jak Ty albo woli wydać te +500zł na wycieczkę w wakacje zamiast na telewizor, który i tak nie jest wart nawet tych 4000zł... Niektórzy mają zaplanowany maksymalny budżet na TV i za więcej go po prostu nie kupią. Nie widzę w tym nic dziwnego? Dziwny to jest ten Twój wpis.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
:hmm:
Z całym szacunkiem ale jak czytam czasami jakie ludzie mają dylematy to śmiać mi się chce . Jak kogoś nie stać to nie kupuje niczego , a jak ktoś ma pare złotych luźnych to jaka różnica czy dać 4000 czy 4500 ? Nie pojmuje tego wcale . Zajebista różnica . . :) Pozdrawiam

Kolego zwracałem ci wcześniej uwagę, że w części Twoich wypowiedzi "gówno aż chlupie".

Napiszę tak co byś zrozumiał.

W naszym pięknym kraju nie jest przyjęte ostetntacyjne chwalenie się bogactwem, dostatkiem i nadmiernymi finansami. Takie zachowanie przyjmowane jest najczęściej traktowane jako objaw: buractwa, nieoczekiwanych pieniędzy w pierwszym pokoleniu, słomy w butach, chamstwa etc. etc.

Cyt z peterka1000: .....Chyba nikt normalny nie kupuje telewizora jak go nie stać i liczy się z dodatkowym 500 zł albo jak ktoś marudzi że kupił by ale prądu żre za dużo . W takim wypadku lepiej sobie kupić rowerek za 2000 zł , zdrowiej i bez kosztów zużycia energii .
Nie interesuje nas................:shock:

Nie interesuje nas czy dorobiłeś się ty czy twoi szanowni rodzice a ty masz szczęście bo przez nich zostałeś przypadkowo spłodzony w 500SLE albo za stodołą pełną buraków i możesz się teraz nadymać i pisać obraźliwe posty dla forumowiczy którzy muszą się liczyć z kasą i mieć jakiś budżet, to nie wstyd bo 95% ludzi w tym kraju tak ma a reszta zapieprza na różnych buraków, nierobów, cwaniaków dorobionych, różnej maści, którzy się często nadymają i pokazują co z ludzi którzy na nich robią udało się im wycisnąć, oszukując na podatkach nie płacąc ZUS, kantując i co najgorsze coraz częściej tak jak ty okazując im pogardę itd. itd. Odchodząc z ostatniej firmy gdzie szef (podobny tobie buraczek) wyrolował mnie na premii "nieoficjalnej", mało tego wygłaszając podobne teksty dostał ode mnie publicznie w dziub na tyle skutecznie że na ukruszeniu przednich zębów sie skończyło. Myslisz, że poszedł na policję lub do sądu? Nie! bo wiedział że przez rok z Urzędu Skarbowego nie wyjdzie jak mi to zrobi i jego "interesy wypłyną". Mam inną pracę a w starej firmie po tak bolesnaj nauczce prezes zaczą lepiej traktować pozostałch ludzi...

Więc swoje zarobione lub ukradzione lub wygrane lub czy w inny sposób zdobyte bogactwo schowaj sobie głęboko razem z takimi radami jak w tym poście i nie obrażaj ludzi bo na to nie zasługują :twisted:
 
Ostatnia edycja:

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
hmm myślę że st50 za 4500zł to i tak tanio jeśli ocenisz jakość tego tv, no jakiś czas temu za tv takiej jakości i wielkości musiałbyś wydać ponad 10 tyś zł . Ten tv ma niektóre parametry które przewyższają nawet vt30. Także ja bym się długo nie zastanawiał ale rozumiem pewnych ludzi. Ja mam szwagra co oszczędza tak na wszystkim i dobrze na tym wychodzi, zawsze czeka na lepszą okazje, przelicza każdą złotówkę no i woli pojechać na drugi koniec miasta, bo kupując tam można oszczędzić. Także ludzie oszczędni postępują tak bo zawsze na dobre na tym wyjdą... dlatego ich rozumiem :-D. Są jeszcze inni, tacy jak Peterka, wszystko kupują to na co ich stać jak tylko mają pieniądze, nie czekają by skorzystać z najlepszej okazji, mają pogląd że ich życiu jest dużo kasy i ciągle łatwo ja zarabiają... cóż tacy ludzie TEŻ DOBRZE ROBIĄ, mają mindset zwycięzcy, bo człowiek z takim mindsetem zawsze będzie przyciągał pieniądze.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Marcin2000 po pierwsze wygląda na to że burakiem to Ty jesteś jak sadzisz takie głodne kawałki , a po drugie nikogo w moim poście nie obrażałem personalnie tylko stwierdziłem fakt że dla mnie jak już to burakiem jest ktoś co kupuje coś na co go nie stać . Jak mam taki dylemat że dla mnie 500 zł jest problemem to nie kupuje takich drogich telewizorów za 4000 zł . Ale właśnie w tym buraczanym kraju hasło '' Zastaw się ,a postaw się jest dość powszechne '' A potem biadolenie że nie wystarcza do pierwszego . Więc nie miałem zamiaru obrażać kolegi Gzyms w żadnym wypadku , a to że społeczeństwo jest zróżnicowane finansowo to bardzo dobrze , chyba nie chcesz żeby czasy tzw dobrobytu w stylu ''Wszystkim równo i po gówno '' się wróciły . Tobie Marcin2000 odpowiedziałem słownictwem na jakie sobie zasłużyłeś akurat . Masz jakiś kompleks to Twoja sprawa . Pozdrawiam i nie ma sensu dalej kontynupować takiego wątku w takim stylu .
 

Adrian85

New member
Bez reklam
nie ma sensu dalej kontynupować takiego wątku w takim stylu .
Popieram:)
A wracając do tematu czy warto dopłacać te 500zł,to osobiście uważam,że zdecydowanie nie.W tym roku tak czy inaczej tv będą droższe,ale warto poczekać chociaż miesiąc zanim się ceny unormują i będzie można coś więcej konkretnie powiedzieć czy warto czy nie.

ps.
Z tego co już można wyczytać,to problem 50hz ten sam,wahania jasności większe niż w serii ''30'' i na tyle dokuczliwe,że są problemy z dokładnym pomiarem czerni,więc warto czekać żeby się samemu przekonać czy warto.....
 
Ostatnia edycja:

ph88

New member
Przy aktualnych cenach porównując do 50GT30 musimy zapłacić ok 1100zł więcej za 50ST50. To prawie 1/3 wartości GT30. Sporo.
Ciekaw jestem jak właśnie zmienią się ceny po miesiącu od premiery w sklepach. Może ktoś wie jak to było z TV z serii 30 w 2011 roku?
 

lm648

Banned
Uważam, że warto odczekać, ponieważ:
1."politykę cenową" kształtują przede wszystkim sprzedawcy (tzw. prowizje +/-), w celu pozbycia się starszych modeli, na zbyt nowych mają jeszcze 1 rok do kolejnych nowości - stąd te znaczne różnice cenowe;
2.oczywiście nie kupować TV w miesiącu wejścia na rynek- wówczas ceny "bolą" z tyt. nowości;
3. "zamrożenie " cen nowych modeli do 06.2012 spowoduje Euro 2012 i Olimpiada - nie należy spodziewać się wyraźnych spadków cen nowych modeli do tego okresu;
4.po w/wym wydarzeniach sportowych nastąpi sezon "ogórkowy", który spowoduje pierwsze upusty cenowe trwające aż do końca roku pod różnymi tzw. promocjami;
5.alternatywą [jak dla kogo] do Panasa jest Samsung i LG, które na pewno wykonają ruch na "upust cenowy" przed tymi wydarzeniami sportowymi, Panas jest zbyt konserwatywny na to :)
o to moje rozważania na ten temat :)
 
Do góry