Pierwsza recenzja nowej ST50

Wuzel

New member
Tia jasne, tym bardziej Twoja G, której tak bronisz... Ja w VT na oczy widziałem różnicę... A omawiany tutaj ST50 jest jeszcze od niego jaśniejszy, obraz ostrzejszy i czerń lepsza...


Wojt88 Ty to musisz niezłą kasę brać za zachwalanie tych nowości :) daj namiary na dział marketingu panasonica to może i ja coś z tego zarobię zawsze mogę za kaske pozachwalać rzeczy, których na oczy nie widziałem ;)
A tak na poważnie wiecie może jakie są przewidywane ceny tych nowych plazm, przyznam że już byłem o krok od kupienia 46GT30 ale teraz to raczej poczekam i może kupię starszy za niższą cenę lub nowszy 50GT50, ale zależy jaka będzie to kwota

Pozdrawiam
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Raczej 50GT50 nie kupisz u nas przynajmniej , bo na nasz rynek nie jest takowy przeznaczony . Chyba że kupisz sobie w Czechach , bo tam nie mają 65VT50 ale za to GT mają :) . Natomiast co do cen To Kiki w News podał , więc sobie poczytaj . Teoretycznie 55VT50 który akurat mnie interesuje powinien się zamknąć w kwocie około 9000 do 9500 zł . A jak będzie się okaże . Pozdrawiam
 

Wuzel

New member
dzięki za info Peterka1000 przyznam, że mnie trochę zasmuciłeś tą informacją o braku GT, ale cóż poradzimy sobie inaczej, kto wie może i do Czech się wybiorę jeśli będzie warto :) pozdrawiam
 

Grzesiek83

New member
jak miałeś przyjemność oglądać oba TV obok siebie to gratuluje... ja jeszcze nie i na razie widze co widzę jak zobaczę to wyrobię sobie zdanie a kolega na czym oglądać raczy aktualnie jak można spytać TV?

Na razie wyczytałem:

1. Mniej złączy HDMI I USB w ST50 niż w G30!
2. Wyższa jasność panelu G15 w ST50
3. Lepsza czerń choć to jak się ma jakiś TV jest trudne do wyłapania ja pomiędzy swoim G30 a VT zaprzyjaźnionego sąsiada nie bardzo widzę różnice w czerni no może trochę na korzyść VT (filtr infinite pro)... jedno cyferki i dane a drugie co widzisz realnie np. z BD
4. G30 nie specjalnie grzeje widziałeś ten kiedyś w realu TV?
5. Wczesniej miałem 40LE820E 3,8cm w najgrubszym miejscu i wiesz co CHROMOLE TAKĄ RÓżNICĘ W GRUBOŚCI najwazniejszy jest obraz, czerń, płynność i równomierne podświetlenie dla tego mam teraz ten gruby kaloryfer z gwarancją panasa na 5 lat :) Czyli jak na razie najlepsze 2D z plazm co jest na rynku!!! Zobaczymy co seria U50 zaproponuje... spokojnie bez emocji kolego... bo to nowa konkurencja dla G30 jest seria U50 a nie ST czy VT... nie porównuj passata z golfem OK?


u mad.

osobiście mam gt30, natomiast czekam i przymierzam się do nowych modeli Sony LCD - Bo to poprostu lepsze telewizory.

g30 miałem i używałem przez ok rok. To bardzo dobry telewizor natomiast jak już mówiłem jest stary, gruby i grzeje niemiłosiernie.
Można mówić, że funkcje internetowe są nie ważne, można mówic że 3d to gówno, a design telewizora również nas nie obchodzi ważna jest tylko czerń CZERŃ CZERŃ !!!!!!111one - natomiast pytanie czy aby napewno do końca tak jest.

zresztą każdy ma swoje zdanie i upodobania. Ja wyraziłem swoje.
 
Ostatnia edycja:

andrzejo

New member
Koledzy w MM w Czeladzi wczoraj pokazał się 50st50 i cenka lekko mnie zszokowała, rozumiem nowość, ale 5999PLN to nie uważacie, że sporo. A dodatkowo stoi obok 50vt30-cena 5989PLN i idealnie można porównać wyświetlanie obu tv.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
u mad.

osobiście mam gt30, natomiast czekam i przymierzam się do nowych modeli Sony LCD - Bo to poprostu lepsze telewizory.

g30 miałem i używałem przez ok rok. To bardzo dobry telewizor natomiast jak już mówiłem jest stary, gruby i grzeje niemiłosiernie.
Można mówić, że funkcje internetowe są nie ważne, można mówic że 3d to gówno, a design telewizora również nas nie obchodzi ważna jest tylko czerń CZERŃ CZERŃ !!!!!!111one - natomiast pytanie czy aby napewno do końca tak jest.

zresztą każdy ma swoje zdanie i upodobania. Ja wyraziłem swoje.

Kolego bez urazy i obrazy . Ale telewizory Sony LCD nawet z najwyższej półki przy nawet przeciętnej plaźmie to złom . Jak dla Ciebie liczy się cienkość telewizora i jego wygląd to już wiem z kim mam do czynienia . Żaden LCD LED czy nie led z jakością obrazu do plazmy nie może się równać . Będzie oled pogadamy , będzie FULL LED RGB pogadamy . Ale w obecnej technologi poprostu to nie możliwe . A ja w porównaniu zapewne do Ciebie mogłem sobie kupić każdy jeden telewizor z najwyższej półki .( wnioskuje tak dlatego że kupiłeś G30 a to tani telewizor więc zapewne się z kasą liczysz oczywiście bez urazy w tej matrerii ) . I dlaczego u mnie obecnei stoi Panasonic 55VT30 ? Ano dlatego że nie ma na rynku żadnego telewizora co by mu podskoczył w jakości obrazu . Nawet Toshiba ZL1 wymięka . Zresztą wcale to nie jakiś cudowny telewizor . Więc nie pleć głupot , bo takie banialuki że Sony LCD to poprostu lepsze telewizory możesz wciskać dzieciaczkowi w piaskownicy co się cieszy z kulki na gumce kupionej na odpuście :) . Pozdrawiam i nie traktuj tego posta personalnie , tylko nie pisz głupot .
 

fluid

Banned
Raczej 50GT50 nie kupisz u nas przynajmniej , bo na nasz rynek nie jest takowy przeznaczony . Chyba że kupisz sobie w Czechach , bo tam nie mają 65VT50 ale za to GT mają :) . Natomiast co do cen To Kiki w News podał , więc sobie poczytaj . Teoretycznie 55VT50 który akurat mnie interesuje powinien się zamknąć w kwocie około 9000 do 9500 zł . A jak będzie się okaże . Pozdrawiam


A i pewnie ! Zamknie sie w tej kwocie za rok o tej samej porze , nie wczesniej !
 

Grzesiek83

New member
Kolego bez urazy i obrazy . Ale telewizory Sony LCD nawet z najwyższej półki przy nawet przeciętnej plaźmie to złom . Jak dla Ciebie liczy się cienkość telewizora i jego wygląd to już wiem z kim mam do czynienia . Żaden LCD LED czy nie led z jakością obrazu do plazmy nie może się równać . Będzie oled pogadamy , będzie FULL LED RGB pogadamy . Ale w obecnej technologi poprostu to nie możliwe . A ja w porównaniu zapewne do Ciebie mogłem sobie kupić każdy jeden telewizor z najwyższej półki .( wnioskuje tak dlatego że kupiłeś G30 a to tani telewizor więc zapewne się z kasą liczysz oczywiście bez urazy w tej matrerii ) . I dlaczego u mnie obecnei stoi Panasonic 55VT30 ? Ano dlatego że nie ma na rynku żadnego telewizora co by mu podskoczył w jakości obrazu . Nawet Toshiba ZL1 wymięka . Zresztą wcale to nie jakiś cudowny telewizor . Więc nie pleć głupot , bo takie banialuki że Sony LCD to poprostu lepsze telewizory możesz wciskać dzieciaczkowi w piaskownicy co się cieszy z kulki na gumce kupionej na odpuście :) . Pozdrawiam i nie traktuj tego posta personalnie , tylko nie pisz głupot .

ok.
mam nieodparte wrażenie, że twój telewizor wisi w stodole a na seanse wieczorne zbiera się cała wieś.
 

damaioshin

New member
Koledzy w MM w Czeladzi wczoraj pokazał się 50st50 i cenka lekko mnie zszokowała, rozumiem nowość, ale 5999PLN to nie uważacie, że sporo. A dodatkowo stoi obok 50vt30-cena 5989PLN i idealnie można porównać wyświetlanie obu tv.

I jak wypada to wizualnie... bo coś czuje że raczej gt30 będzie trzeba kupić skoro za niski model tyle krzyczą.. więc cena się utrzyma dużo dlużej niż sądziłęm
 

kilers9

Member
Koledzy w MM w Czeladzi wczoraj pokazał się 50st50 i cenka lekko mnie zszokowała, rozumiem nowość, ale 5999PLN to nie uważacie, że sporo. A dodatkowo stoi obok 50vt30-cena 5989PLN i idealnie można porównać wyświetlanie obu tv.
Chyba coś pomyliłeś, bo w NeoNet jest za 4599,00zł.
>>>KLIK<<<
 

ph88

New member
W Neonet ST50 jest za 4599, a GT30 jest za 4199 - tylko 400zł różnicy :)
Ciekawe jak będzie w tanich sklepach internetowych...
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Ty też jesteś zaproszony żeby miał kto buty gościom czyścić :)

Peterka co ty z noobem dyskutujesz.Szkoda czasu na forum dla ludzi co innych obrazaja,niech kupi sobie lcd Sony
a za chwile bedzie plakal ze Sony ma beznadziejne katy o czym kazdy wie.Mozna dyskutowac I konkretnie argumentowac co od czego lepsze ale na poziomie,niestety tego niektorzy nigdy sie nie naucza
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Peterka co ty z noobem dyskutujesz.Szkoda czasu na forum dla ludzi co innych obrazaja,niech kupi sobie lcd Sony
a za chwile bedzie plakal ze Sony ma beznadziejne katy o czym kazdy wie.Mozna dyskutowac I konkretnie argumentowac co od czego lepsze ale na poziomie,niestety tego niektorzy nigdy sie nie naucza

Kolego masz zupełną racje . Ale mnie gość zgrzał swoją wypowiedzią ( oczywiście na temat super wyższości LCD Sony ) . Natomiast co do obrażenia mnie , nie jest wstanie tego zrobić ze swoim poziomem intelektualnym . :) Pozdrawiam
 
Do góry