Philips The One to watch - PUS7304, 43''/50''/55''/65'' i 70'' - Ambilight 3, Dolby Vision HDR/HDR10 + i Smart TV Android 9,0

nindustrialny

New member
Witam.
Mam pytanie.
Czy komus udalo sie streamowac z komputera z windowsem 10 na ten TV?
Wybieram opcje wyswietlaj na innym ekranie i komputer wykrywa 3 samsungi sasiadow dookola, a mojego Pus7304 nie ma.
Szkoda. Jestem zawiedziony, ze bede musial sie ograniczyc do kabla HDMI.
 

areq1987

New member
Da się zrobić tak żeby przypisać jasność ambilight do profilu np film np 4 a do standardowego 10? Bo to trochę denerwujące jak w nocy trzeba szukać w opcji ustawień i zmieniać ręcznie bo za bardzo daje po oczach..

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
 

dzonys

New member
czesc,
pytanie - czy Wam telewizor również się muli a nawet zawiesza z koniecznością wyłączenia fizycznie z prądu?
przynajmniej raz dziennie telewizor nie reaguje na pilota/klawiaturę przez kilka sekund, po czym ponownie reaguje.
są sytuacje, gdy trzeba go odłączyć od prądu.
 

Michup

New member
Tak, ten typ tak ma (Android). Może nie do tego stopnia - u mnie zaliczone ze 3-4 twarde restarty. Pomogło wyczyszczenie cache aplikacji w andku.
 

Michup

New member
Prawidłowe pytanie => których aplikacji? Nie wiem, wyczyściłem wszystkie + cache na dysku. Pomogło. Brak zwiech od 2 tygodni, wymieniłem też aku na baterie alkaliczne w pilocie. System śmiga płynnie.
Jeśli miałbym wybierać, stawiałbym na usługi Google Play i inne systemowe. Przed restartami zauważyłem też przymulanie EPG. Android lubi zamulić po aktualizacjach. Nie mam innego pomysłu.
ebef8223a6525009a53e79a02b4b7ba1.jpg
6b9816d2cba966b80a3f9f3f6b146328.jpg
495677d28e227e5c04327fff327f4e27.jpg
 

dzonys

New member
zapewe głupie pytanie, ale nie mogę znaleźć ustawień "wszystkie aplikacje" jak u Ciebie na zrzucie ekranu.
jak wejśc do zarządzania aplikacjami?
miałem wcześniej 49PUS6561 i menu było czytelniejsze.. :)
 

Michup

New member
U mnie 2mc minął od zakupu i jest ok. Podejrzewam, że restarty u mnie mogły być związane z aktualizacjami komponentów androida no i zaczęło się po wymianie pilota na 'z klawiaturą' i akumulatorkami 2x1,2V.
Obecnie od jakichś 2tyg po wyczyszczeniu cache'y i wymianie aku na zwykłe baterie 2x1,5V system działa płynnie, bez zwiech i restartów. TV nie wyłączam z gniazda 230v.
 

simel

New member
U mnie telewizor śmiga już dwa miesiące. W tym czasie tylko jedna zwiecha po wymianie pilota na tego z klawiaturą. Po resecie ( odłączenie z sieci) wszystko działa jak należy. Uważam, że za cenę jaką dałem za 70 cali (3499zł) telewizor jest super.
 

pio-trek

New member
Jak myślicie lepszy 70pus7304 czy tcl 65c715? Znam wszystkie plusy i minusy philipsa i nie wiem czy jest szansa ze ten tcl zaskoczy mnie w stosunku do philipsa?
 

bielikk

New member
Bez reklam
Jak myślicie lepszy 70pus7304 czy tcl 65c715? Znam wszystkie plusy i minusy philipsa i nie wiem czy jest szansa ze ten tcl zaskoczy mnie w stosunku do philipsa?


TAK TCL ZASKOCZY CIEBIE BARDZO NEGATYWNIE W PORÓWNANIU Z TYM PHILIPSEM.
OBYŚ NIGDY NIE DAŁ SIĘ PRZEKONAĆ JAKIEMUŚ "ZNAFCY" DO ZAKUPU "TV" firmy TCL.
 

SirGorg

New member
Jak myślicie lepszy 70pus7304 czy tcl 65c715? Znam wszystkie plusy i minusy philipsa i nie wiem czy jest szansa ze ten tcl zaskoczy mnie w stosunku do philipsa?

Miałem podobny dylemat, ale Philips kontra 65C815. Wybrałem Phila - wielkość, cena (TCL 1k drożej), ambilight, stabilniejszy soft. Ale... gdyby TCL był w cenie Phila, wybrałbym TCL'a, ale C815.
 

Michup

New member
Jest nowy soft do Pus7304. Zaktualizowałem i jest ok.
Wydaje mi się, że poprawiła się płynność obrazu i generalnie obraz jest jakiś lepszy szczególnie skalowany z 1080 i z sd. Może to efekt placebo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL jest teraz z Cash Back i w cenie dla niebieskich.
Ale ten Philips 70PUS7304 - gra świetnie.
 

SirGorg

New member
Jest nowy soft do Pus7304. Zaktualizowałem i jest ok.
Wydaje mi się, że poprawiła się płynność obrazu i generalnie obraz jest jakiś lepszy szczególnie skalowany z 1080 i z sd. Może to efekt placebo.

Super. Dziś zrobię aktualizację. A może któryś z Panów może polecić dobrą przeglądarkę WWW, którą ten Phil łyknie? Wbudowana oryginalnie to zwrotka oprawcy (katastrofa) :D
 
Do góry