Philips The One to watch - PUS7304, 43''/50''/55''/65'' i 70'' - Ambilight 3, Dolby Vision HDR/HDR10 + i Smart TV Android 9,0

jasssu

New member
Tcl ma WCG i obraz powinien być lepszy w zakresie kolorów. Niestety nie miałem okazji bezpośrednio porównać.
Jest tu wątek nt Ec780 i sam się zastanawiałem czy go nie wziąć. Duży temat to jakość softu, która wydaje się lepsza po stronie Phila.
Ostatecznie wziąłem Philipsa 70PUS7304 głównie ze względu na cenę /wielkość. Na ten moment nie żałuję. Ponad miesiąc TV śmiga sprawnie przy intensywnym użytkowaniu dvbt, Netflix, YouTube, CDA i lokalnie pliki z sieci . TV zaliczył 2 samo- restarty softu i czasami występuje problem z nagrywaniem na pendrive USB.

Jeszcze odnośnie TCL warte rozważenia są nowe modele serii c8 albo c7. Tylko trzeba będzie przeboleć kilka miesięcy problemów z softem.. O tym już też tu piszą. Żeby nie było to Phil ma to samo. Po pół roku soft jest ustabilizowany.

Możesz jeszcze odebrać voucher na filmy na Rakuten.tv ;)
 

SirGorg

New member
Temat jeden mam. W moim 70PUS7304 jest coś dziwnego w ustawieniach sieci. TV widzi w mojej sieci tylko sieć 2.4GHz (mimo, że mam i 5GHz), za to w sieciach sąsiadów widzi i jedną i drugą częstotliwość. Jak zmusić złoma do łyknięcia sieci na 5GHz?
 

heis7

New member
A są może jakieś ciekawe promocje na PHILIPS 55PUS7334? :)
Nie wiem czy ktoś będzie umiał mi podpowiedzieć. Mam teraz 47pfs7109 i jestem mega zadowolony. Podoba mi się obraz i ambilight. Muszę coś wybrać do salonu, ale także do podglądania z aneksu kuchennego. Max 55-58 cali. Od miesięcy zastanawiam się nad tym The One to Watch (nie biorę pod uwagę nic bez ambilight). Jak to do salonu na wieczory chciałbym matrycę VA, ale boję się, że oprócz seansów we dwoje nie będzie miał zastosowania przez słabe kąty widzenia. Czy IPS w tej serii nie będzie wyglądał gorzej niż w tym co teraz mam?
 

simel

New member
Philips 70pus 7304/12

Posiadam ten telewizor ok.1,5 miesiąca. Ostatnio od paru dni telewizor potrafi się sam włączyć o różnej porze doby. Jedyne rozwiązanie to przy wyjściu z domu wyłączyć całkowicie zasilanie.Proszę o podpowiedź jak ewentualnie można ten problem rozwiązać.:?:
 

Michup

New member
U mnie 70PUS7304 w ciągu 1,5 miesiąca zrestartował się sam 3x. Pierwszym symptomem jest problem z pilotem.
Kupiłem pilota z klawiaturą, wstawiłem akumulatorki i od tego czasu pojawiły się sporadyczne restarty. Wstawię zwykle baterie i zobaczymy.
Przydałoby się głębokie wyłączanie TV z poziomu softu.
 

Michup

New member
Padło pytanie o pilota z klawiaturą , może komuś info się przyda. Pilot model 398GM10BEPHN0009HT, działa z PUS7304.
Kupiony na olx za 50 + przesyłka.
1ca19dfbebcb86b0fdc6eb6bd6a757d7.jpg
52f948c86484ec20ef4133ae2a4e4db1.jpg
f3ec6ab3c28c708099e0dfa49428db51.jpg
 

fiskomp

New member
Temat jeden mam. W moim 70PUS7304 jest coś dziwnego w ustawieniach sieci. TV widzi w mojej sieci tylko sieć 2.4GHz (mimo, że mam i 5GHz), za to w sieciach sąsiadów widzi i jedną i drugą częstotliwość. Jak zmusić złoma do łyknięcia sieci na 5GHz?
Przeważnie pomaga osobne logowanie do sieci 2,4 i 5GHz.
U mnie tak było z komórką, za czorta nie widziała 5GHz.
Dopiero w ustawieniach routera, rozdzieliłem ID (ważne) i hasła (może być to samo) i poszło z kopytka.
 

SirGorg

New member
U mnie router ma rozdzielone ID i hasło domyślnie. Musiałem zmienić kanał transmisji 5GHz, ale się naszukałem - połowy kanałów TV nie widział i wybierałem na chybił-trafił. Ale się udało.
 
Do góry