Philips (test otwarty) 55PUS8601 to model z HDR, nowym niespotykanym dźwiękiem DTS Premium, pełną stabilnością systemu Android. Obsługa głosowa, Hex C

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jaki masz telewizor , masz 8601 - bo to jest wątek o PUS8601 który jest na nowej platformie i działa bez problemów! Masz inny model pisz w innym wątku i dostaniesz kontakt do kolegi który Ci pomoże.
 

Cavallino

Banned
A jaki masz telewizor , masz 8601 - bo to jest wątek o PUS8601 który jest na nowej platformie i działa bez problemów! Masz inny model pisz w innym wątku i dostaniesz kontakt do kolegi który Ci pomoże.

Pisałem w innym wątku - nikt nie pomógł.
A z tego co widzę, te same problemy powtarzają się we wszystkich modelach z androidem.
 

mihoo

New member
Jakie problemy ?
O ewentualnych wypowiedzieć mogą się ci, którzy użytkują ten model...
Problemy to były z 9809, 8601 to inna bajka... żadne, które występowały w 9809 nie mają miejsca w 8601...
 

paczek79

New member
Witam uprzejmie,
23% niższa cena .

Napisz proszę , jakie mają opinie o serii telewizorów Philips serii 8601/12 ich holenderscy użytkownicy.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Na tweakers.nl użytkownicy zgłaszają problemy min. z audiosync, obiawia się to rozjeżdżaniem sie dźwięku z obrazem po wcześniejszym użytkowaniu androida i ponownym przełączeniu sygnału na np. kablówkę. są również problemy z pilotem, zawieszaniem się tv przy starcie, czasami ambi załącza sie bez wywołania lub wyłącza się w trakcie użytkowania. forumowicze piszą o problemie z wyjściem audio , gdy jest ono ustawione na wysyłanie multichanela do avr potrafi sie przestawić znów na głosniki tv, przy zmianie źródła. ludzie chwalą jednocześnie tv za jakość wykonania i obrazu.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dziękuję:) paczek79 za szybką odpowiedź na moje zapytanie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Big-Apple

New member
Na tweakers.nl użytkownicy zgłaszają problemy min. z audiosync, obiawia się to rozjeżdżaniem sie dźwięku z obrazem po wcześniejszym użytkowaniu androida i ponownym przełączeniu sygnału na np. kablówkę. są również problemy z pilotem, zawieszaniem się tv przy starcie, czasami ambi załącza sie bez wywołania lub wyłącza się w trakcie użytkowania. forumowicze piszą o problemie z wyjściem audio , gdy jest ono ustawione na wysyłanie multichanela do avr potrafi sie przestawić znów na głosniki tv, przy zmianie źródła. ludzie chwalą jednocześnie tv za jakość wykonania i obrazu.

Czyli że co jeszcze dobrze sie nie pojawił a już nie halo z Androidem i wieszaniem sie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wręcz przeciwnie, już kilkadziesiąt osób sprawdza ten telewizor, bo go kupiło.
I nie ma na razie odpukać żadnych złych informacji.
Ten model jest już na zupełnie innej platformie.
Jest też u nas na sklepie, każdy może sprawdzać ile chce.

Nie wiesza się, a Android działa dobrze.
 

Cavallino

Banned
Wręcz przeciwnie, już kilkadziesiąt osób sprawdza ten telewizor, bo go kupiło.
I nie ma na razie odpukać żadnych złych informacji.
Ten model jest już na zupełnie innej platformie.
Jest też u nas na sklepie, każdy może sprawdzać ile chce.

Nie wiesza się, a Android działa dobrze.

Co roku taka sama bajeczka, że teraz to już będzie dobrze w nowych modelach.
I co roku nie jest.

Twierdzisz, że inne modele specjalnie psują, skoro da się soft poprawnie zrobić?
Sorry, ale nie wierzę.

Android to android, soft w dużej części jest wspólny, a przynajmniej może być - gdyby to było takie proste wystarczyłoby zaimplementować go do innych modeli.
Obstawiam, że będzie tak samo niestabilny, jak inne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież naprawdę Cię nie namawiam.
Ci co kupili - proszę ich pytać.
Grają rewelacyjnie i bez żadnych problemów.
Telewizor jest na nowej platformie jako pierwszy z nowych serii.
 

michalr1575

New member
Witam,u mnie po tygodniu użytkowania wszystko oki,denerwuje mnie tylko czułość touchpada w pilocie.Moduł cam z nc+,netflix,you tube 4k,ps4,android,filmy z dysku,wszystko chodzi jak na razie bez problemu
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,u mnie po tygodniu użytkowania wszystko oki,denerwuje mnie tylko czułość touchpada w pilocie.Moduł cam z nc+,netflix,you tube 4k,ps4,android,filmy z dysku,wszystko chodzi jak na razie bez problemu

Witam uprzejmie,

Bardzo fajnie . :neutral: Masz może podpięty zewnętrzny dysk HDD do portu USB w telewizorze , aby
móc nagrywać programy cyfrowe ? Czy port USB 3 w telewizorze ma specyfikację 3.0 , a dwa pozostałe 2.0 ? Proszę napisz , jeżeli nagrywasz programy cyfrowe . Użytkujesz telewizor z serii
PUS8601/12 55" czy 65"?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

michalr1575

New member
Witam,mój TV to 55,usb 3 to rzeczywiście 3.0 znajduje się z boku pod wejściem dla modułu Cam ,dysk mam podpięty,ale używam go tylko do oglądania z niego filmów, więc o nagrywaniu nic nie mogę napisać.Pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,mój TV to 55,usb 3 to rzeczywiście 3.0 znajduje się z boku pod wejściem dla modułu Cam ,dysk mam podpięty,ale używam go tylko do oglądania z niego filmów, więc o nagrywaniu nic nie mogę napisać.Pozdrawiam

Witam uprzejmie,

Dziękuję za szybką odpowiedź . :)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry