Philips (test otwarty) 55PUS8601 to model z HDR, nowym niespotykanym dźwiękiem DTS Premium, pełną stabilnością systemu Android. Obsługa głosowa, Hex C

DJ82

Member
Witam uprzejmie,

To co napisałeś Angael dzisiaj wieczorem , spowodowało , że mój wcześniejszy pogląd , że seria telewizorów Philips 8601/12 będzie dopracowana w pełni , niestety
ale powoli się zmienia . Zastanawiam się jaki to zespół programistów zatrudnia firma TP Vision , który
potrafi wypuścić taką nową wersję oprogramowania , która zamiast usprawnić działanie telewizora ,
powoduje skutek odwrotny .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Konkurencja im płaci ;)

A tak na poważnie - miałem plan wymienić mojego PUS7600 na właśnie ten model który miał być taki och i ach ale widzę że zaczyna się to samo co w 7600 niestety :( Gdyby jakakolwiek inna firma miała Ambilight to już PHILIPSa bym nie kupił bo chyba tylko to mnie jeszcze przy tej firmie trzyma...
 

accu

New member
Bez reklam
A czy można w nim wyłączyć automatyczną aktualizację?

Witam uprzejmie,

Nie wiem czy ten telewizor ma taką opcję .
Niemniej , jeżeli telewizor ten podłączony jest do Internetu za pomocą szybkiego(szerokopasmowego)
połączenia z Internetem , to jeżeli jest dostępna aktualizacja oprogramowania , powinien się wyświetlić
na ekranie telewizora monit(komunikat) o aktualizacji oprogramowania . Użytkownik , jeżeli z dostępnych opcji wybierze opcję : Aktualizuj (tak) powoduje , że zacznie się proces pobierania , a następnie instalowania pobranej
aktualizacji oprogramowania .

BTW, opcja HDR w menu jest dostępna w tym telewizorze .( w jednej z trzech opcji Bright Pro)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

pepka

Member
Bez reklam
Narazie brzmi to wszystko "tak sobie" :(. Nie mogę odwlekać kupna tv w nieskończoność... choć jeszcze trochę i OLEDY będą standardem ;).
 

Morvan

New member
Gdyby jakakolwiek inna firma miała Ambilight to już PHILIPSa bym nie kupił bo chyba tylko to mnie jeszcze przy tej firmie trzyma...

wystarczy zakupic rasbery PI badz coś podobnego, taśmę LED, chwila roboty i gotowe.
Polecam manuale na youtube:

youtube.com/watch?v=tRDAzJrfZiM
 
D

Deleted member 121090

Guest
wystarczy zakupic rasbery PI badz coś podobnego, taśmę LED, chwila roboty i gotowe.
Polecam manuale na youtube:

youtube.com/watch?v=tRDAzJrfZiM
Czy aby na pewno?
Jak oglądamy DVB-t to też będziemy mieli z maliny ambilight.
A jak zapodajemy sygnał z blueraya, nc+ to jak uzyskać ambilight z maliny?
 

adamo_

New member
Bez reklam
tak jak oglądasz z DVB-t to działa super, lepiej niż z HDMI (tu trzeba dodatkowo spliter HDMI)
Dla DVBT sygnał wypuszcza się ze złącza SCART na rasbery. Ja tak mam w Samsungu.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
O, to cenna informacja.
Ale TV ma wyjście SCART ?
Trzeba będzie się tematowi przyjrzeć bliżej w takim razie.
 

agricola

New member
Przede wszystkim możecie przetestować ten telewizor na wystawie z pomocą kogoś kto w sklepie pracuje. Dopytajcie o ten model, który was interesuje. Też mam Philipsa na którego wiele osób gromy ciskało i ja generalnie problemów opisywanych tu i ówdzie nie mam. Także radzę sprawdzić osobiście.
 

accu

New member
Bez reklam
O, to cenna informacja.
Ale TV ma wyjście SCART ?
Trzeba będzie się tematowi przyjrzeć bliżej w takim razie.

Witam uprzejmie,
Seria telewizorów Philips PUS8601/12 ma złącze 1x SCART (RGB/CVBS).

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Witam uprzejmie,
Seria telewizorów Philips PUS8601/12 ma wejście 1x SCART .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

To wiem, ale kolega pisał coś o podpięciu się pod SCART na malinkę?
Stąd pytanie czy wejście da sygnał potrzebny jako wyjście?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jeżeli telewizor Samsung 48H6640 , który ma jedno złącze SCART daje radę , to telewizory innych producentów mające złącze SCART również powinny dać radę .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

colibri75

New member
Sorry ale taki ambi to dla mnie jak doklejanie M3 na 320 d :)
Bez urazy.
Nie zmienia to faktu, ze czytajac to wszystko a bedac chwile przed zakupem dwoch tv - ostatecznie pozegnalem wszystko co na androidzie.
pozdrawiam
 

adamo_

New member
Bez reklam
trochę tak jest jak mówisz ale przy zapalonym ambi w samsungu gaśnie tęsknota za Philipsem 6008 którego miałem :) i z którym były problemy jak w wątku o tym TV

Z resztą w sieci są gotowe zestawy do każdego TV.
 

accu

New member
Bez reklam
Sorry ale taki ambi to dla mnie jak doklejanie M3 na 320 d :)
Bez urazy.
Nie zmienia to faktu, ze czytajac to wszystko a bedac chwile przed zakupem dwoch tv - ostatecznie pozegnalem wszystko co na androidzie.
pozdrawiam

Witam uprzejmie,

Osobiście , też uważam , że to tylko" namiastka" Ambilight w telewizorach Philips . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I żałuj bo Android dobrze oprogramowany to opad szczęki. Zaraz wkleję kilka zdjęć z filmów w jakości 1080p. A tego jest ogrom.
 

Cavallino

Banned
Kiki, Ty lepiej wklej zdjęcia użytkowników, którym się Philipsy z Androidem nie wieszają.
To że hardware'owe możliwości mają, nikt nie wątpi.
Tylko co po nich, skoro tv nie idzie używać w przewidziany sposób, bo co chwilę coś nie działa.
 
Do góry