Philips (test otwarty) 55PUS8601 to model z HDR, nowym niespotykanym dźwiękiem DTS Premium, pełną stabilnością systemu Android. Obsługa głosowa, Hex C

appaloosa

New member
Nie wiem też czy wiecie, że na tym modelu philipsa można instalować aplikacje, których normalnie nie da się wysłac na TV ze sklepu play.google.com.

Trzeba zaznaczyć w ustawieniach androida zezwolenie na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł i umieścić plik APK np na pendrive. Uruchamiamy go przez np androidowego total commandera.

W taki sposób udało mi się np zainstalować HBO GO

Aplikacje ze sklepu googla można pobierać na dysk komputera poprzez dodatek min. do firefoxa
 

karus85

Member
Wiadomo coś kiedy będzie aktualizacja oprogramowania PUS8601?? Nie wiem czy pamiętasz kiki o moim problemie z automatycznym zamykaniem procesu org.droidtv.settings co skutkuje brakiem możliwości zainstalowania ponownie telewizora i innymi mniejszymi problemami... Niestety rady kolegi nie pomogły, serwis philipsa sprawdzał tv poprzez internet ( aplikacja team wiew) i niestety nie udało im się rozwiązać mojego problemu, w sumie to robili dokładnie to samo co ja sam ustawiałem w menu tv, została mi ostatnia opcja czyli wezwanie technika do domu, a z racji tego że nie mam na to na razie czasu to poczekam na następną aktualizację oprogramowania którą zainstaluję tym razem z pendriva o ile tv będzie chciał się zaktualizować ;) może sam się naprawi po aktualizacji

PS.. Dla tych którzy kupią ten tv, jak będzie dobrze działał lepiej nie aktualizujcie tv, a jeśli już coś Was podkusi tak jak mnie to zróbcie to z pendriva, a po aktualizacji zanim zaczniecie go ustawiać i instalować aplikacje zainstalujcie ponownie tv. Taka mała rada

Ogólnie jestem zadowolony z tv, obraz bajka, ambilight super sprawa, tylko te błędy... Nauczyłem się omijać większość błędów, ale przecież nie o to chodzi
 
Ostatnia edycja:

k42loo

New member
jaka jest jasność tego tv oraz matryca czy błyszcząca-odbijająca wszystko? potrzebuję tv do bardzo nasłonecznionego salonu, tv ustawiony naprzeciwko okien południowych
 

agricola

New member
Generalnie klasycznych matów jakie kiedyś były już chyba nikt nie produkuje. Philipsa daje coś pośredniego - by nie odbijać światła i nie pogarszać jakości obrazu. Natomiast mocno błyszcząca szyba daje bardziej soczyste kolory - jednak matrycy świecą dziś na tyle jasno, że moim zdaniem spokojnie można stosować warianty pośrednie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podałem, bo dostałem informację że zarówno podstawa jak i stany w ilości po 6 sztuk są w Polsce na głównym magazynie. Informacja z order desk - więc chyba pełna.
 

accu

New member
Bez reklam
Podałem, bo dostałem informację że zarówno podstawa jak i stany w ilości po 6 sztuk są w Polsce na głównym magazynie. Informacja z order desk - więc chyba pełna.

Witam uprzejmie,

Gdzie jest ten magazyn główny i kto go prowadzi ? W Polsce to stwierdzenie ogólnikowe . Chyba może jakaś hurtownia akcesoriów .

Kontaktowałem się z przedstawicielami sklepów , które są oficjalnymi partnerami Philips , takimi
jak RTV EURO AGD , Media Expert , Electro czy Avans . Stwierdzano brak dostępności i danych na temat wysokości
ceny za tą podstawę .

Może serwis centralny Philipsa coś wie konkretnego na ten temat . Tam nie mogłem dodzwonić się
do przedstawiciela , który by miał jakieś wiadomości na ten temat .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry