Philips (test otwarty) 55PUS8601 to model z HDR, nowym niespotykanym dźwiękiem DTS Premium, pełną stabilnością systemu Android. Obsługa głosowa, Hex C

accu

New member
Bez reklam
Po co wpisywać rzeczy, które nie sprawdzają się w Polsce.
Już dobrze napisał te co ma ten telewizor i jest zadowolony.
A Ty teraz mu piszesz, że ma być nie zadowolony...
No proszę Cię...

Witam uprzejmie,

Nie martw się , bądź szczęśliwym . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie skończyłem test SOny.
Podświetlenie jest podobne.
Philips ma lepszy dźwięk.
Ale różnica video procesingu na korzyść Philipsa to 10:1
Ogromna różnica.
Obydwa są dostępne dla niebieskich w specjalnej cenie z kalibracją.
 

appaloosa

New member
Podłączyli mi 2 tyg temu łącze 30/20 i mogę napisać coś więcej o usługach sieciowych.

Netflix w UHD działa płynnie i bez zacięć. Telewizor przekazuje dźwięk poprzez ARC w Dolby Digital.

KODI - tu mam pewien problem - przez ARC przekazywany jest tylko stereo, co moim zdaniem dyskwalifikuje używanie KODI bezpośrednio na TV.

Youtube działa sprawnie, również w UHD

Poza tym:
Ambilight audio - fajny bajer ale w większości przypadków bezużyteczny. Żródłem dźwięku może być tylko TV. Trzeba by puszczać kanał zwrotny przez SPDIF?

Do pilota powoli się przyzwyczajam, ale nadal zamiast logitecha używam czterech osobnych pilotów bo jeszcze wszystkiego nie ogarnąłem.

Tryb "GRA" - lagi w zasadzie nie wyczuwalne. Poprawił się komfort grania w tytuły wymagające b niskich opóźnień - np NBA 2k16

Ogólnie jestem zadowolony i polecam ten tv.
 

dmxpl

New member
Witam,
Czy tylko w KODI przekazuję ARC w stereo czy w każdym przypadku ARC przekazuję tylko stereo?
Jak jest z DLNA chodzi mi np o dysk sieciowy? Nie ma problemu z dużymi plikami?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DLNA co podałem chodzi wszystko.
ARC - nie sprawdzałem z KODI.
Napisz na PW , dostaniesz kontakt do kolegi to sprawdzi.
 

Angael

New member
Nowy soft Wersja: 000.005.235.014 polski, Data publikacji: 2016-05-02

QM151E_0.5.235.14 – Date: 2016/04/28
- Replacer for the QM151E_0. 5.177.12 (8601 series)
- Replacer for the QM151E_0. 5.177.12 (8901 series)
- Improvements for stability
- Improvements for audio/video sync on Tuner
- Improvements for the reliability of the Bluetooth Remote connection
- Improvements for Ambilight
- Improvements for playback of UHD content via HDMI & USB
- Ambilight settings can be toggled when turning off screen via Eco Settings
- Video playback on Videoland now working
- Pulsating LED will now be seen when the TV is starting up
- Fixed bug of spontaneous wake-up of TV
- Channel Logo update
- Corrected translations

Download - 65PUS8601/12
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ale tych ulepszeń (poprawek) się nazbierało .:neutral: Ale to dopiero trzecia aktualizacja oprogramowania .

BTW , dostępny od zaraz , w cenie 8799 zł w sklepie internetowym RTV EURO AGD , telewizor Philips 55PUS8601/12 .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Alekso

New member
Panowie pytanko odnosnie HDR'a w tym modelu. Faktycznie cos w sofcie sie zmienilo i jest dla niego wsparcie ?

Jeszcze dodatkowe pytanie ogolne jezeli chodzi o efekt HDR. Czy HDR wspiera rowniez material, ktory nie jest spcajlnie pod ten efekt napisany. Moze bardziej obrazowo - czy np w grze wychodzac z jaskini na pelne slonce TV potrafi sam z siebie mocniej wyostrzyc jasna barwe ;) ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla członków forum jest w specjalnej cenie z kalibracją.
HDR - jeszcze nie, dopiero będzie odpalony.
 

karus85

Member
Witam wszystkich tu zgromadzonych ;)

Od kilku dni jestem w posiadaniu 65PUS8601 który przywędrował do mnie od kiki-ego :)

Z tv jestem bardzo zadowolony, obraz super, szczególnie gdy włączę film bluray :D jak na razie nie sprawia problemów i raczej wszystko działa jak należy no chyba że do czegoś jeszcze nie doszedłem ;)

Ambilight 😍 Super sprawa, nie spodziewałem się że daje tak zajefajny efekt :)

Wyskakuje mi pewien komunikat: "Niestety proces org.droidtv.settings został zatrzymany" ktoś może wie o co chodzi??

Jak na razie to tylko pilot potrafi być denerwujący... Coś mnie skusiło żeby zrobić update tv i właśnie po tym touchpad zwariował, a może przed update też był taki ale tego nie dostrzegłem ? Sam nie wiem :)
 

karus85

Member
Ok :) w sumie to nie kłopot, nie przeszkadza to w niczym, ale ciekawi mnie co to jest ;) Mam pytanie co do Ambilight, czy ambi audio będzie działało jeśli dźwięk puszczę z amplitunera ?? W tej chwili nie mam jak sprawdzić, czekam na dłuższe przewody ;) zawsze miałem podłączone wszystko tak: cały mój sprzęt -> amplituner -> tv
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tak jak wcześniej pisałem , że cena za telewizor Philips 55PUS8601/12 jest zbyt wysoka , pomału zaczyna "iść" w "dół" . Na dzień dzisiejszy tj. 13 maja 2016 r. w sklepie RTV EURO AGD wynosi 7999.00 zł , a więc 800 zł ją obniżono .:|

BTW , niestety centralnej aluminiowej podstawy do tego telewizora o symbolu PTS 840/00 nadal brak , nawet w centralnym serwisie Philips . Wstyd !!!!!
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry