Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

Ryziu1989

New member
Witam serdecznie. Jestem tutaj nowy :p zwracam się z pytaniem czy ktoś używa Samsunga Galaxy S 5, ale a dokładniej funkcji Screen mirroring ? Bo mi nie chce działać.. Na Samsung Galaxy S 4 wszystko chodzi elegancko a S5 nie działa? Ma się ktoś jakieś spostrzeżenia na ten temat? pozdrawiam :) Sebastian
 

Cauti

Member
Jakby ktoś szukał ustawień obrazu to ustawcie styl film, ostrość zmniejszcie do zera, wyłączcie wszystkie bajery takie jak redukcja szumów, kontrast dynamiczny itp. Zostawcie tylko dynam. podśw na Najl. zasilanie, czujnik światła jak kto woli i odcień na normalny.
 

marpol85

New member
Witam! Niereaguje mi ta czerwona kropka pod telewizorem na pilot a często całkiem gaśnie!? Co mam zrobić?? Muszę wstawać żeby włączyć ściszyć przełączyć dosłownie tragedia. Proszę o pomoc!
Telewizor Philips 47 PFl 5008 H
 

marpol85

New member
No właśnie baterie nowe a pilot niedziała :(
Tylko nie wiem czy to nie telewizor skoro nieświeci się ta dioda pod napisem Philips?! A z prądu też był wyłaczny...
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
5008h

Dioda na przedniej ściance TV informuje o stanie telewizora.Jeśli nie świeci,a telewizor mimo podłączenia do prądu nie ma dżwięku i obrazu to może jest zawieszony.Pomaga wyłączenie na 3 minuty i ponowne włożenie wtyczki do sieci.U mnie to pomaga.Potem normalnie włączyć pilotem i dioda powinna zgasnąć a telewizor się uruchomić.No niestety,ten wyrób Philipsa nie jest zbyt udany,nie ma go już w sprzedaży ani w produkcji.Tegoroczne są lepsze,ale serii 6000.Seria 5000 nie ma już ambilighta i jest podobna do naszych 5008H.:wink:
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
5008h

Jaka cisza w temacie....Czyżby nasze 5008H nie wymagały już dyskusji ? Ostatnie oprogramowanie Wam pasuje ? Ciągle czekam na taki soft który będzie bezproblemowo obsługiwał ten TV.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
soft

Ostatnio w swoim TV zaobserwowałem takie zjawisko: jak router nie przekazuje sygnału internetu bo jest awaria,ale jest włączony, to telewizor się zawiesza/nie chcą się przełączać programy w końcu nie reaguje na pilota/.Wystarczy odłączyć router od prądu,wyłączyć i włączyć telewizor i wszystko wraca do normy.Tak się nie dzieje gdy internet jest sprawny.
Jest to kolejna anomalia tego telewizora,bo w domu mam dwa inne TV/wszystkie SMART/ i takie rzeczy nie występują.
Gdy zapytałem technika serwisowego o ten problem to odpowiedział: wiemy,znamy,na szczęście ten model nie jest już produkowany i nie ma go w sprzedazy.
A co mają zrobić "szczęśliwi "nabywcy tego modelu telewizora Philipsa ??
 

mietekżul

New member
A co mają zrobić "szczęśliwi "nabywcy tego modelu telewizora Philipsa ??
Ja zastanawiam się nad oddaniem go do serwisu bo smart tv ciągle przycina. Nie wiem czy to normalne. Mam najnowszy soft.
Szkoda, że obraz jest słaby a smart tv praktycznie nie działa... no cóż skusił mnie ambilight... podobno nowe modele mają już szybsze procesory więc mniej przycina.

EDIT:
O a na stronie pojawił się nowy soft z TPM1013E_003.012.000.001 (Date published: 2015-01-13)
KDG PVR recording fails.
HTML5 apps cannot be opened from the dashboard.
Inconsistent TV clock, when switch between “Automatic” and “Country dependent”.
 
Ostatnia edycja:

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
nowy soft

Boję się wgrać ten nowy soft by nie było jeszcze gorzej.Każde nowe oprogramowanie spowalnia mi telewizor a nie przyśpiesza.A może już ktoś odważny wgrał i się pochwali ?!:wink:
 
Do góry