Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

polo508

New member
Mi po wgraniu najnowszego softu telewizor wariuje przy odtwarzaniu plikow mkv z pendrive'a . Obraz zacina sie i przeskakuje. Ma ktos podobne problemy? Wiecie moze jak to naprawic??



EDIT : Problem jednak dotyczy wiekszej ilosci formatow
 
Ostatnia edycja:

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jaką matrycę mają nasze philipsy ? Chodzi o producenta.Bo to że 50Hz to wiadomo.
Seria 5007 miała Sharpa i Samsunga. A nasze ??
 

piotras 72

New member
tv philips4508h po wgraniu softu 003.012.000.001 po naciśnięciu przycisku pilota tv zawiesza się nie działają też przyciski na telewizorze także tv stał sie nieprzydatną ozdobą mojej ściany
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też wgrałem tego softa ale nie zauważyłem żeby było gorzej. Mój się zawiesza też na starych softach. Odkryłem,że Tv zawiesza się przez....internet.Odłączenie internetu/zarówno tego bezprzewodowego jak i przewodowego/przywraca normalne działanie telewizora.
To są jaja.Po co SMART w tym TV ?? Jeszcze 1-2 lata się pomęczę i kupuję Panasonica/Sony.
 

piotras 72

New member
udało mi sie uruchomić telewizor ,znalazłem starszy soft na komputerze i go wgrałem z pena jaka ulga że tv ożył a swoją drogą chyba philips to jedyna taka marka na rynku która ma problemy z oprogramowaniem moim zdaniem powinni zakończyć produkcje tv skoro nie mogą sobie poradzić ze stabilnością swoich wynalazków
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Modele 5007 i 5008 już przestali produkować.Nowe,tegoroczne mają nowy dwurdzeniowy procesor i są podobno szybsze. Ale czytając fora nie do końca to prawda.Też się zawieszają i mulą.
Kiedyś Philipsy były dobrymi telewizorami.Niestety,już nie są.Choć obraz mają jedne z najlepszych.
 

piotras 72

New member
zerojedynka linka nie podam bo mam na komputerze ale pisałeś ze na tym sofcie 03.013.000.001 nie odczułes zadnej zmiany na gorsze w tv
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na gorsze nie ale też nie na lepsze.Na starych softach przynajmniej miałem filmiki You Tube w 3D.
Na tych nowych już nie.a to była fajna sprawa.Przynajmniej 2-3 razy w tygodniu muszę wyjmować wtyczkę TV z gniazda sieciowego bo telewizor nie reaguje na pilota.Dość mam tego Philipsa,serdecznie dość.
 

ToomiGos

New member
Mój w zeszłym tygodniu wrócił z serwisu, ponieważ do matrycy , tzn.między ekran a matrycę dostała się muszka.W sumie serwisant jak przyjechał dotknął
matrycy i muszka spadła.Już myślałem , że dupa i jeszcze poniosę jakieś koszty.Jednak zabrał na czyszczenie matrycy , a co się okazało , że została wymieniona na nową.Co dobrego to i złego.W niedzielę chciałem zapodać film z pliku mkv. i dupa.Ani jeden nie działał poprawnie mimo , że wcześniej nie miałem problemów.Dzwonie do serwisu i właśnie tam się dowiedziałem o nowej matrycy,chociaż ,sam to podejrzewałem , bo obraz był jakiś nie mój, taki lepszy. przy uruchomianiu nie było żarówy w dolnym narożniku.Co do matrycy też dowiedziałem się , że dlatego też pewnie ją wymienili bo taki tzw.clouding nie powinien w tych matrycach wystąpić (przynajmniej tak mi powiedziano)Co do plików mieli mi przesłać e-maila z pikiem jakiejś aktualizacji a do dziś echo.Na szczęście coś mnie tknęło i poszukałem na kompie jakigoś starego pliku z softem.Zainstalowałem z pena i mkv działa ;-)
Ale aż mnie korci o zadzwonienie z podziękowaniem za e-maila , który miał być za 5 min.
 

ToomiGos

New member
Mi po wgraniu najnowszego softu telewizor wariuje przy odtwarzaniu plikow mkv z pendrive'a . Obraz zacina sie i przeskakuje. Ma ktos podobne problemy? Wiecie moze jak to naprawic??



EDIT : Problem jednak dotyczy wiekszej ilosci formatow

Miałem to po powrocie z serwisu z aktualnym softem.Zainstalowanie jakiegoś z poprzednich podziałało.
 

polo508

New member
Mój w zeszłym tygodniu wrócił z serwisu, ponieważ do matrycy , tzn.między ekran a matrycę dostała się muszka.W sumie serwisant jak przyjechał dotknął
matrycy i muszka spadła.Już myślałem , że dupa i jeszcze poniosę jakieś koszty.Jednak zabrał na czyszczenie matrycy , a co się okazało , że została wymieniona na nową.Co dobrego to i złego.W niedzielę chciałem zapodać film z pliku mkv. i dupa.Ani jeden nie działał poprawnie mimo , że wcześniej nie miałem problemów.Dzwonie do serwisu i właśnie tam się dowiedziałem o nowej matrycy,chociaż ,sam to podejrzewałem , bo obraz był jakiś nie mój, taki lepszy. przy uruchomianiu nie było żarówy w dolnym narożniku.Co do matrycy też dowiedziałem się , że dlatego też pewnie ją wymienili bo taki tzw.clouding nie powinien w tych matrycach wystąpić (przynajmniej tak mi powiedziano)Co do plików mieli mi przesłać e-maila z pikiem jakiejś aktualizacji a do dziś echo.Na szczęście coś mnie tknęło i poszukałem na kompie jakigoś starego pliku z softem.Zainstalowałem z pena i mkv działa ;-)
Ale aż mnie korci o zadzwonienie z podziękowaniem za e-maila , który miał być za 5 min.


Gdzie im zglaszales taki problem? Bo ostatnio zauwazylem w prawym dolnym rogu na krawedzi ,ze tez mi wlasnie muszka wlazla....w sumie nie jest to jakos wyraznie widoczne jesli sie celowo nie gapie w to miejsce , ale i tak troche mi to przeszkadza :D.


Jak wgrac starszy soft? Bo probowalem z pendrive'a to mi telewizor nie pozwoilil
 
Do góry