Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

jacek_jk

New member
Na stronach Philipsa ukazał się nowy soft dla naszych 5008H o nazwie 003.005.000.001 z datą 19.03.2014r. Ciekawe co nowego wnosi ?

gdzie to znalazłeś ??

ja ciągle widzę Najnowsza wersja: 003.002.000.001, 2014-02-13

Philips 5000 series 47PFL5008H/12 - Niezwykle smukły telewizor LED 3D Smart

chyba że piszesz o 5008T bo tu jest nowy soft

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=47PFL5008T/12&slg=PL&scy=PL,

ale dla 5008H jest jeszcze stary..
 
Ostatnia edycja:

pados135

New member
Co nowy soft poprawia ?
Właśnie wgrałem i będę obserwował efekty poprawy lub pogorszenia.
 
Ostatnia edycja:

ataman76

New member
Witam,
Jak jest z czernia w tym yv i z obrazem w scenach dynamicznych - nie klatkuje i nie smuży ?
A jaka matryce posiada, z jakim sprzętowym odświeżaniem 50 czy 100 Hz ?
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
nowy soft

Niemożliwe.U mnie na SMART ambilight działa normalnie.A jak filmy 3D z You Tuba ? U mnie w dalszym ciągu nie ma.Chyba nowymi softami tego nie poprawią.Szlag mnie trafia.
 

liberart

New member
Jeśli wcześniej jest włączony ambilight to działa. W samym już smart będąc nie da się wł. , wył. ambilight. Mogli by to poprawić, ale raczej nie ma na co liczyć.
 

kufel1

New member
po zmianie czasu , zegar w hbbtv pokazuje godzinę "do przodu" .W telewizorze mam ustawiony na "automat" jak jest u Was?
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
nowy soft

Czy próbowaliście po wgraniu nowego softu odtworzyć choć jeden film 3D z You Tube ? Może ja mam skopsany telewizor ? To niemożliwe żeby na "dziewiczym sofcie" 002 był efekt 3D a na najnowszym nie.BOK Philipsa ten problem olewa...
 

kufel1

New member
...Może ja mam skopsany telewizor ? To niemożliwe żeby na "dziewiczym sofcie" 002 był efekt 3D a na najnowszym nie.BOK Philipsa ten problem olewa...[/QUOTE napisał:
telewizor masz OK! z ciekawości sprawdziłem, i potwierdzam, że YT ze smartphilips nie odtwarza 3d, natomiast posiadam dekoder (Media player) z Netii, która udostępnia aplikacje internetowe (min. YT) i tu te same filmy "działają" w 3D. Czyli ewidentnie wina smartPhilips.
wcześniej nie sprawdzałem bo wolę korzystać z mediaplayera do przeglądania YT niż philipsa (nic się nie zacina, można przewijać wprzód i w tył szybko i bezproblemowo)
pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pfl5008h

Czyli stąd wniosek,że PFL5008H jest dobrym monitorem a znacznie gorszym telewizorem.Obraz z anteny/DVB T/ też wydaje mi się gorszy niż z dekodera Multimedii Polska z którego odbieram pakiet cyfrowy.Funkcje SMART z przystawki Cabletech też chodzą zdecydowanie lepiej niż z OTV.Obraz 3D z you tuba z blue ray Philipsa jest 3D,a z telewizora 2D.
To co ja kupiłem ?! Telewizor czy monitor ?;)
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Smart tv

Racja, SMART chodzi nieco lepiej,lecz używanie tzw.przeglądarki internetowej to zupełna porażka,to cofnięcie się do komputerów z lat 80-tych.:-x
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy dongl z Androidem za 150 zł do którego często sięgają użytkownicy w innych krajach i masz 900.000 aplikacji.
Żaden telewizor nawet za 10000000 $ Ci nie dorówna.
 
Do góry