Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

r4zor92

New member
Czasem jednak warto instrukcje poczytać ;p na kinie musiałem zmienić na sat plus digital ...i wszystko elegancko śmiga; d
 
Ostatnia edycja:

jacek_jk

New member
czy miał ktoś problem z filmami z formacie .mkv??

a mianowicie chodzi o dźwięk w formacie DTS do filmów..

format AC3 chodzi bez problemu, ale format dźwięku DTS odtwarzany z HDD w telewizorze nie chodzi..

software mojego pfl5008 to wersja: 003.002.000.001, 2014-02-13

czy te telewizory nie odtwarzają tego formatu lub może da się to jakoś naprawić
 

jacek_jk

New member
DTS zaczyna sie od serii 7xxx, warto poczytac zanim cos sie kupi ;p


dziękuje za bardzo inteligentną odpowiedź.. czytałem i kupiłem telewizor jaki chciałem, będę chciał lepszy to sobie kupię następny..

czy ktoś spotkał się z tym problemem w tym modelu, da się go jakoś rozwiązać??
 

Adziu5

Member
dziękuje za bardzo inteligentną odpowiedź.. czytałem i kupiłem telewizor jaki chciałem, będę chciał lepszy to sobie kupię następny..

czy ktoś spotkał się z tym problemem w tym modelu, da się go jakoś rozwiązać??

Jedynie kupno oddzielnego odtwarzacza który obsługuje DTS, jak pisałem wcześniej, ja kupilem egreat r6s pro, czyta i dts i 3d ale to wydatek ponad 400 zl.
 

jacek_jk

New member
Jacku jak bys czytal to by bie było tego tematu... co do DTS to polecam Blu Samsunga BD-f6500
Pozdrawiam

czytałem, ale stwierdziłem że nie będę dopłacał w moim przypadku 350 euro do 3 funkcji więcej..

a temat jest po to, bym się dowiedział czy jest opcja na odtwarzanie audio w DTS na tym modelu..

tak samo czy jest możliwość wgrania softu od innego modelu do tego..

jest wiele możliwości, więc pytam..

nie potrzebuję Blu, bo wszystkie filmy mam na HDD oraz PC mini itx PC podłączonego do TV..


PS. wolałem kupić 47" pfl5008 w cenie lepszych modeli ale 42"
 
Ostatnia edycja:

phil7008

New member
Bez reklam
niestety jest malo mozliwosci ;(brak alternatywnego softu i brak mozliwosci wgrania od innego modelu ,jedyna opcja jest wymiana tv lub zewnetrzne urzadzenie.Lub podlaczenie hdd pod pc miniatx i wysc z audio poprzez spdif (jezeli plyta lub dzwiekowka pozwoli) na kino domowe
 

strzala

Member
PC masz podłączonego do telewizora przez HDMI czy przez LAN? Ta pierwsza opcja rozwiązałaby Twój problem, ale zapewne chcesz oglądać przez sieć za pomocą DLNA? W takim wypadku jedynym sposobem bez ponoszenia dodatkowych kosztów finansowych jest wcześniejsza konwersja dźwięku na komputerze z DTS do AC3.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tv

A ja czytałem ,że Polacy posiadają najwięcej telewizorów marki SAMSUNG,potem LG, dalej Toshiba,Panasonic,Philips,Sony i potem mniej znane marki.To jest odpowiedż dlaczego najwięcej nowości SMART wychodzi na Samsunga...:)
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
nowy soft

Na stronach Philipsa ukazał się nowy soft dla naszych 5008H o nazwie 003.005.000.001 z datą 19.03.2014r. Ciekawe co nowego wnosi ?
 
Do góry